آریسته، پلتفرم رزرو آنلاین آرایشگاه، مراکز ماساژ و خدمات پوست

سالن زیبایی بانو خلج

تبلیغات

محله : تهران، مرزداران

دارای تاییدیه

(4) 4

سالن زیبایی آپامه

محله : تهران، هروی

(0) 0

سالن زیبایی بانو روحی

محله : تهران، جنت آباد

(1) 5

سالن زیبایی گلرو

محله : تهران، نیاوران

(0) 0

 سالن زیبایی پارمیدا

محله : تهران، ستارخان

(0) 0

سالن زیبایی آیشین

محله : تهران، آزادی

(0) 0

سالن زیبایی شلر

محله : تهران، دولت

(0) 0

سالن زیبایی هلسا

محله : تهران، جنت آباد

(0) 0

سالن زیبایی ملیکا

محله : تهران، جنت آباد

(0) 0

سالن زیبایی الهه کیان

محله : تهران، مرزداران

(0) 0

زیباکده یک

محله : تهران، جنت آباد

(0) 0

سالن زیبایی آزیتا فرد

محله : تهران، کامرانیه

(1) 0

سالن زیبایی زهره حسینی

محله : تهران، تهرانپارس

(0) 0

سالن زیبایی پریا

محله : تهران، جنت آباد

(1) 5

 سالن زیبایی نقره نگار

محله : تهران، تهرانپارس

(0) 0

سالن زیبایی فاطیمان

محله : تهران، سهروردی

(1) 5

 سالن زیبایی سحر

محله : تهران، میدان شهدا

(0) 0

سالن زیبایی سیمین

محله : تهران، بلوارفردوس

(1) 5

سالن زیبایی میسان

محله : تهران، سعادت آباد

(2) 3

سالن زیبایی آرانوش

محله : تهران، نازی آباد

(0) 0

سالن زیبایی کازیوه

محله : تهران، میرداماد

(0) 0

سالن زیبایی شیرینا

محله : تهران، شهرک غرب

دارای تاییدیه

(0) 0

سالن زیبایی ژیوار

محله : تهران، حکیمیه

(0) 0

سالن زیبایی آنا

محله : تهران، اوین

(2) 3

سالن زیبایی مژان

محله : تهران، مطهری

(0) 0

انواع خدمات ناخن در بهترین سالن های زیبایی

پس از خدمات مو، خدمات ناخن بیشترین مشتری را در سالن های زیبایی و آرایشگاه های زنانه به خود جذب کرده است. در خدمات ناخن کلیه خدمات تخصصی همچون انواع مانیکور خشک، خیس، روسی، پدیکور، کف سابی پا، انواع مدل کاشت ناخن فرنچ، کاشت ناخن بیبی بومر، کاشت ناخن ژله ای، کاشت ناخن پودری، کاشت ناخن با فرمر، کاشت ناخن نمازی، کاشت ناخن پا، لمینت، ریموو کاشت، ژلیش ناخن طبیعی به مشتریان ارائه می گردد.

کاشت ناخن ژله ای

کاشت ناخن ژله ای یکی از دسته کاشت های بسیار زیبا و با دوامی است که در مقایسه با روش های دیگر می تواند جذابیت بسیار زیادی را برای ناخن ها ایجاد کند. در این نوع از کاشت از ژل در سه مرحله با نام های بیلدینگ ژل، فینیشینگ ژل و تاپ شاین استفاده می شود. ابتدا بر روی ناخن ها زیر سازی و سوهان کشی و مانیکور انجام می شود و پس از اعمال محلول ضد قارچ بر روی ناخن ها مراحل ژل گذاری انجام خواهد شد. در انتها بر روی این نوع از کاشت می توان از انواع مدل دیزاین همچون فرنچ، لاک و انواع مدل از طراحی های شیک و ساده استفاده کرد. جالب است بدانید که کاشت ناخن ژل بیشتر از کاشت ناخن با پودر مناسب برای نواحی شرجی و با رطوبت بالا خواهد بود. 

کاشت ناخن پودری

کاشت ناخن پودری در واقع از اولین روش های کاشت و طراحی و ناخن بشمار می رود که هنوز هم از دسته روش های پرطرفدار در کاشت به حساب می آید. در این روش از پودر اکریلیک و لیکوئید استفاده می شود که پس از آغشته کردن این دو ماده با یکدیگر خمیر کاشت پودر آماده شده و آن را بر روی ناخن ها خواهند زد. زمانیکه پودر خشک شد بر روی آن سوهان کشی دقیقی انجام می گردد تا در نهایت بتوان شکل ظاهری مورد نظر همچون نوک تیز، کوتاه، بلند و … را ایجاد کرد. این نوع کاشت از دسته مدل هایی است که ظاهر طبیعی تری را برای ناخن ها ایجاد خواهد کرد. 

کاشت ناخن با فرمر

فرمر یک وسیله با جنس کاغذی است که بر روی ناخن ها نصب می گردد و اجازه می دهد تا ناخن کار شما بتواند مواد را بر روی آن قرار داده و به ناخن شما شکل جدیدی بدهد. بر روی فرمر ها اندازه های مختلفی نیز تعبیه شده است که کمک می کند تا ناخن کار بسته به سلیقه شما اندازه ناخن هایتان را به سادگی تعیین کند. در این روش هم از ژل و هم از پودر های رنگی می توان استفاده کرد. علاوه بر فرمر وسایل دیگری همچون فیبر ها و قالب ها هم مورد استفاده قرار می گیرند.

مانیکور و پدیکور

مانیکور و پدیکور خود به تنهایی قادر هستند تا دست و پاهای شما را شکلی زیبا تر ببخشند. مانیکور ها و پدیکور ها بر اساس مواد مورد استفاده دارای قیمت های مختلفی هستند و در چند نوع VIP، معمولی، خیس و خشک و روسی تقسیم بندی می شوند. در مانیکور های مدل خیس اغلب از کوکتل های درمانی نیز استفاده می شود تا پوست های مرده راحت تر جدا شده و پوست لطافت از دست رفته خود را باز یابد. پدیکور های وی آی پی نیز اکنون توسط مواد طبیعی بسیاری همچون شیر، عسل و انواع میوه جات و کوکتل های درمانی برای رسیدن به نتیجه ای مطلوب تر انجام می شود.