رزرو آنلاین بهترین سالن کاشت ناخن، ژلیش، مانیکور، پدیکور | آریسته

جستجو از روی نقشه

سالن زیبایی روبیتا

خیلی با دقت و حوصله ناخن هام رو ترمیم کردند من واقعا راضی بودم...

mapMarkerGrey خیابان آزادی خیا...

سالن زیبایی ستایش برتر

من برای اکستنشن و شینیون رفتم سالن شون خود خانم علیجانی برام کار کردن بسسسسسیار شوخ طبع و عالی ...

mapMarkerGrey نازی آباد، خیابا...

سالن زیبایی ساقدوش

خیلی خوب و خوش برخورد بودن من برای هایلایت و کوتاهی مو رفته بودم ولی از بس هایلایتم خوشگل شده ب...

mapMarkerGrey جنت آباد جنوبی، ...

سالن زیبایی رویال الین

من از قبل این سالنو میشناختم و کار ناخن انجام دادم ،نسبت به قیمت پایینی که دارن کارشون خیلی با ...

mapMarkerGrey تهرانپارس فلکه ا...

سالن زیبایی میراکل

توی رنگ و مش فوق العاده ان خیلی با دقت کار انجام میدن...

mapMarkerGrey ونک، خیابان گاند...

سالن زیبایی سرمه جردن

برای اولین بار بود که از این سالن استفاده میکردم و راضی بودم....

mapMarkerGrey جردن، بلوار گل آ...

خدمات ناخن در آرایشگاه های زنانه سال هاست که به مشتریان ارائه می شود و شامل مانیکور، پدیکور، انواع مدل کاشت ناخن، ریموو کاشت ناخن، ترمیم کاشت های ژل و پودر، ژلیش روی ناخن طبیعی و کاشت، طراحی ساده با لاک می باشد.

مانیکور ناخن چیست؟

مانیکور ناخن یکی از روش هاییست که با استفاده از آن می توان ظاهر تمیز تری به ناخن ها داد. بلا استثناء زمانیکه برای کاشت ناخن و یا ژلیش به مراکز زیبایی مراجعه می کنید قبل از شروع کار برای ناخن های دست شما عملیات مانیکور انجام خواهد شد. در این نوع از خدمات ابتدا با استفاده از سوهان ناخن تمامی زوایای ناخن سوهان کشی شده و سپس کوتیکول های اضافی دور ناخن شما توسط وسایل مانیکور ناخن بریده خواهد شد. با این کار ناخن ها ظاهری تمیز به خود گرفته و در نهایت آماده برای انجام عملیات کاشت، ژلیش و یا طراحی با لاک ساده خواهند شد. مانیکور ها در انواع مختلفی همچون مانیکور روسی، مانیکور خیس، مانیکور خشک و … انجام می شود که هر کدام بسته به نوع متد خاص خود از مواد متفاوتی همچون پارافین، کوکتل های نرم کننده و آبرسان و روغن های تقویت کننده استفاده می شود.

پدیکور پا چیست؟

پدیکور پا خدماتی است که برای ناخن های پا انجام شده و دقیقا مشابه به مانیکور است. در این روش نیز با استفاده از لوازم پدیکور ناخن ابتدا ناخن ها به خوبی تمیز شده و سپس سوهان کشی و عملیات بریدن کوتیکول های اضافی انجام خواهد شد. در بسیاری از موارد بنا به درخواست مشتری کف سابی و از بین بردن پینه و ضخامت پوست کف پا نیز برای وی انجام خواهد شد. برخی از پکیج های VIP پدیکور پا نیز شامل ماساژ پا، لایه برداری و آب رسانی پاها با استفاده از کوکتل های آبرسان و نرم کننده نیز خواهد بود.

انواع مدل کاشت ناخن

کاشت ناخن یکی از خدمات پر طرفدار در دایره خدمات ناخن است که شامل طیف وسیعی از انواع مدل کاشت خواهد شد. بسته به نوع ناخن، کوتاهی و بلندی آنها و همچنین عیوب ناخن تصمیم گرفته می شود که چه نوع از کاشت ناخنی انجام شود. کاشت های ناخن در مدل های مختلفی همچون کاشت ناخن ژله ای، کاشت ناخن پودری، کاشت ناخن با فرمر، کاشت ناخن گریم، کاشت ناخن با قالب، کاشت ناخن بیبی بومر، کاشت ناخن کروم، کاشت ناخن ماربل، کاشت ناخن دیپینگ، کاشت ناخن فیبر، کاشت ناخن میکس،کاشت ناخن فلای آن، کاشت ناخن نمازی، کاشت ناخن ژلیش انجام می گیرد.

کاشت ناخن ژلیش روی ناخن طبیعی

ژلیش یکی از پر طرفدار ترین کاشت های ساده است. در این روش از لاک های ژل استفاده می شود. چند لایه از لاک ژل را بر روی ناخن زده و سپس توسط دستگاه لاک ها را خشک خواهند کرد. این روش مضرات کاشت های پودر و ژل را نداشته و نیاز به سوهان کشی های زیاد بر روی ناخن وجود نخواهد داشت. در نهایت ناخن ها بسیار زیبا، طبیعی و براق خواهند شد و هر گونه طراحی نیز می توان بر روی آنها انجام داد.