رزرو آنلاین بهترین سالن های کوتاهی مو، رنگ مو ومش، شینیون مجلسی و اکستنشن مو | آریسته

جستجو از روی نقشه

سالن زیبایی نقره نگار

برخورد منشی بسیار زشت و غیر محترمانه بود لطفا تذکر داده شود در هنگام کاشت ناخن اصول کاشت ناخن ر...

mapMarkerGrey فلکه اول تهرانپا...

سالن زیبایی درین بانو

وسایل اصلا تمیز نبود. زبرانداز دست بسیار کثیف بود. کارشون بسیار نامرتب و کند بود. گفتند فقط مان...

mapMarkerGrey میرداماد، میدان ...

سالن زیبایی مژان

من برای سایه ابرو رفتم کارشونو خیلی دوست دارم خیلی تمیز و خوب و سریع کار میکنن از مدیریت خوبشون...

mapMarkerGrey خیابان مطهری نبش...

سالن زیبایی روبیتا

خیلی با دقت و حوصله ناخن هام رو ترمیم کردند من واقعا راضی بودم...

mapMarkerGrey خیابان آزادی خیا...

سالن زیبایی سحر(پونک)

بعد از کلی تحقیق راجب به اینکه چه مدل ناخنی توی چه سالنی .... بالالخره سالن سحر رو انتخاب کردم ...

mapMarkerGrey ميدان پونك خیابا...

سالن زیبایی سارا(سعادت آباد)

با برخورد عالی کیفیت در کار دقت و حساس و ظریف از بهتریم مواد با قیمتی مناسب پیشنهاد من به همه ی...

mapMarkerGrey سعادت آباد پایی...

یکی از خدمات مهمی که در آرایشگاه های زنانه به مشتریان ارائه می گردد خدمات مرتبط با مو می باشد. اگر علاقمند هستید بدانید که چه خدماتی در این مجموعه قرار گرفته است باید بدانید که کلیه خدمات زیبایی همچون کراتینه مو، ریباندینگ مو، کوتاهی مو، براشینگ، انواع مدل رنگ مو و مش، ویتامینه کردن مو ها، انواع مدل از فرهای دائم و موقت، اکستنشن مو و مژه، لیفت و لمینت مژه، انواع مدل از شینیون های مجلسی و عروس در این گروه قرار خواهد گرفت.

براشینگ چیست؟

براشینگ مو در واقع حالت دادن به موها توسط سشوار و وسایل حالت دهنده است. براشینگ موی کوتاه یکی از دسته اعمالی است که اغلب آرایشگاه ها پس از کوتاه کردن موهای مشتری آن را انجام می دهند، تا به واسطه آن نقاط ضعف خود را پیدا کنند و قطعا شما نیز برایتان پیش آمده است که پس از کوتاهی مو های خود شاهد این کار باشید. روش کار برای انجام براشینگ نیز به این شکل است که ابتدا عملیات حالت دهی به موهای شما از پایین ترین لایه ها توسط سشوار و برسی گرد متناسب با اندازه موهای شما آغاز می گردد، و به تدریج به لایه های بالاتر خواهد رسید. پس از انجام این کار کمی اسپری حالت دهنده نیز به موهای شما زده خواهد شد تا در طول روز موها حالت خود را از دست ندهند.

ويتامينه كردن مو چيست؟

ویتامینه کردن مو ها یکی از خدمات زیبایی مو است که توسط آرایشگاه های زنانه به مشتریان ارائه شده و کمک می کند تا به واسطه موادی مغذی موها خشک و آسیب دیده به دلیل شرایط جوی، استفاده از انواع رنگ و دکلره آبرسانی شده و در واقع احیا شوند. اگر به وبلاگ ما سری زده باشید قطعا با مطالبی آشنا شده اید که روش ويتامينه كردن مو در منزل با استفاده از مواد طبیعی را برای شما توضیح داده ایم. روشی که اغلب در آرایشگاه ها مورد استفاده قرار می گیرد بنابر میزان پولی که پرداخت خواهید کرد کاملا متفاوت خواهد بود. گفتنی است ویتامینه مو حاوی مواد معدنی، ویتامین ها، انواع کاندیشنرهای آبرسان و پروتئین ها هستند و این روش تفاوت بسیار عمده ای با کراتینه کردن موها دارد.

ریباندینگ مو چیست؟

ریباندینگ با نام صافی مو ژاپنی نیز شناخته می شود و از دسته روش های نسبتا دائمی بشمار می رود که پس از انجام پروسه ای موهای صاف و یکدست خواهید داشت، که دیگر حتی با تعریق و یا قرار گرفتن در محیط های مرطوب نیز موهای شما حالت خود را از دست نمی دهد. ریباندینگ بیشتر مناسب موهایی است که دکلره نشده باشند و از حجم مناسبی برخوردار باشند. در این روش با اعمال مواد شیمیایی و حرارت هم زمان می توان در نهایت مو های صاف و احیا شده ای داشت. گفتنی است زمانیکه ریباندینگ مو انجام می شود رنگ موهای شما حدود 2 درجه روشن تر خواهد شد و بهتر است که رنگ مجدد مو های خود را قبل از این پروسه انجام دهید.