بهترین سالن های زیبایی عروس، آرایش، میکاپ و گریم عروس | آریسته

جستجو از روی نقشه

سالن زیبایی حمیده آراد

تمام خدماتشون بنظرم عالی بود من خودم بشخصه کار رنگ و ناخن و کوتاهی انجام دادم و خیلی راضی بودم....

mapMarkerGrey اشرفی اصفهانی نر...

سالن زیبایی معصومه هداوند

سالن بسیار تمیز و برخورد پرسنل خیلی خوب بود...

mapMarkerGrey تقاطع جردن، میرد...

سالن زیبایی ساقدوش

خیلی خوب و خوش برخورد بودن من برای هایلایت و کوتاهی مو رفته بودم ولی از بس هایلایتم خوشگل شده ب...

mapMarkerGrey جنت آباد جنوبی، ...

سالن زیبایی درین بانو

وسایل اصلا تمیز نبود. زبرانداز دست بسیار کثیف بود. کارشون بسیار نامرتب و کند بود. گفتند فقط مان...

mapMarkerGrey میرداماد، میدان ...

سالن زیبایی بانو فراهانی

برخورد و کیفیت خدمات خیلی خوب و مورد پسندم بود..کار ناخن عالی بود..اهمیتی که به خواسته مشتری می...

mapMarkerGrey خیابان رودکی، نب...

سالن زیبایی سیمین

از نظر من هم رفتارشون بسیار عالی و محترمانه بود و هم خدماتشون و اینکه تمام وسایل و محیط مرتب ضد...

mapMarkerGrey صادقیه بلوار فرد...

خدمات عروس یکی از پکیج هاییست که در تمامی آرایشگاه های زنانه قابل ارائه بوده و در واقع می توان گفت که یکی از پر سود ترین خدماتی است که توسط سالن های زیبایی هم اکنون ارائه می شود. این پکیج در هر آرایشگاهی بسته به قیمت های ارائه شده شامل موارد متفاوتی همچون آرایش عروس جدید، شینیون مو عروس، کاشت و طراحی ناخن، اپیلاسیون و اصلاح صورت و ابرو، تاج عروس، پاکسازی پوست و … خواهد بود. اما مهم ترین خدماتی که در اکثر سالن های زیبایی به مشتریان ارائه می شود شامل موارد زیر خواهد بود :

ارائه خدمات آرایش عروس ایرانی

اولین و مهم ترین قسمت در پکیج خدمات عروس، آرایش صورت عروس است. در کل نکته ای که باید به خاطر بسپارید این است که عموما نوع کیفیت و مواد بکار برده شده در آرایش صورت به اندازه زیادی بسته به بهایی دارد که بابت آن پرداخت می کنید. قبل از انتخاب آرایشگاه خود سری به آن زده و مواد مورد استفاده آنها را بررسی کنید. چندین مدل از آرایش های صورت مشتریان را ببنیید تا بدانید که آیا آرایشگاه انتخابی در آرایش عروس با صورت کشیده، آرایش عروس با صورت گرد، ارایش عروس پوست سبزه و .. مهارت کافی را دارد یا خیر؟

ارائه به روزترین مدل مو عروس

هر سال که میگذرد مدل های مختلفی از شینیون مد می شود. در واقع حرفه آرایشگری نیز یکی از آن دسته مشاغلی است که به صورت مداوم نیاز به آپدیت دارد. دقت داشته باشید که آرایشگاه مورد نظر شما دوره های جدیدی از به روزترین مدل مو عروس را گذرانده باشد، تا در روز عروسی خود با مدل هایی ساده و قدیمی مواجه نشوید. چراکه آرایش صورت و مدل مو یکی از مهم ترین قسمت های چهره شما در روز عروسی خواهند بود. از قبل به روز ترین مدل موی عروس را یافته و سپس با آرایشگر خود مشورت کنید که آیا قادر به انجام آنها می باشد یا خیر؟

ارائه طراحی ناخن عروس ایرانی

یکی از دیگر قسمت هاییکه ممکن است در پکیج عروسی قرار گرفته باشد مبحث طراحی ناخن و کاشت موقت ناخن عروس خواهد بود. در این پکیج ها عموما تنها استفاده از ناخن مصنوعی موقت به همراه لاک ساده قرار خواهد گرفت، و اگر تمایل داشته باشید تا کاشت ناخن و یا طراحی ناخن عروس جدید و خاصی را داشته باشید هزینه ای جداگانه از شما دریافت خواهد شد. در صورتیکه ناخن های شما کاشت است توصیه می کنیم یک روز قبل از عروسی به ناخن کار همیشگی خود مراجعه کرده و کار ناخن را به آنها بسپارید، در غیر این صورت از چند روز قبل برای مشاهده کار ناخن آرایشگاه به آنها مراجعه کنید تا در روز عروسی از نتیحه کار دلسرد نشوید!