رزرو آنلاین بهترین سالن های تاتو، میکروبلیدینگ، میکروپیگمنتیشن، فیبروز ابرو | آریسته

جستجو از روی نقشه

سالن زیبایی مریم روشن

برای اسپا مراجعه کردم که از همون ابتدای ورودم برخوردشون خیلی خوب بود. محیط (میزان نور و موزیک) ...

mapMarkerGrey فرمانیه شرقی خیا...

مرکز میکروپیگمنتیشن امینی

من از کارشون راضی بودم ممنونم ازشون...

mapMarkerGrey فلکه دوم صادقیه ...

سالن زیبایی معصومه هداوند

سالن بسیار تمیز و برخورد پرسنل خیلی خوب بود...

mapMarkerGrey تقاطع جردن، میرد...

سالن زیبایی هما

از همه لحاظ عالی بودن هم در برخورد پرسنل از خود آویشا جان تا بقیه همکارانشون هم از نظر کیفیت و ...

mapMarkerGrey تهرانپارس بین فل...

سالن زیبایی مژان

من برای سایه ابرو رفتم کارشونو خیلی دوست دارم خیلی تمیز و خوب و سریع کار میکنن از مدیریت خوبشون...

mapMarkerGrey خیابان مطهری نبش...

سالن زیبایی بانو فراهانی

برخورد و کیفیت خدمات خیلی خوب و مورد پسندم بود..کار ناخن عالی بود..اهمیتی که به خواسته مشتری می...

mapMarkerGrey خیابان رودکی، نب...

سالن زیبایی صابری

من برای ترمیم ناخن رفتم نحوه کار ناخن کارشون برای من بسیار آزاردهنده و دردناک بود و اصلا از نحو...

mapMarkerGrey گاندی جنوبی کوچه...

تاتو یکی از روش های بسیار قدیمی است که توسط سوزن رنگ به لایه های زیرین پوست وارد می شد و از این طریق بر روی بدن طرح های مختلفی زده می شد. به مرور زمان تاتو راه به صورت نیز پیدا کرد و اکنون شاهد انواع مدل تتو روی صورت هستیم. هم اکنون در آرایشگاه های زنانه خدمات تتو ابرو، تاتو لب، تاتو خط چشم و بن مژه انجام می شود.

تاتو بن مژه

تاتو ها در حال حاضر در قسمت های مختلفی از صورت زده می شوند و در نهایت می توان توسط آنها عیوب ظاهری چهره افراد را تا حد بسیار زیادی پنهان کرد. به طور مثال به سادگی می توان توسط بن مژه چشم هایی که حالت خسته و افتاده دارند را شاداب تر جلوه داد. بن مژه در واقع خط باریک و بسیار ظریفی است که دقیقا بر روی خط مژه ها زده می شود. این خط فاقد دنباله می باشد و به دلیل نبود دنباله و ظرافت بیش از حد کاملا با تاتو خط چشم متفاوت است.

تاتو ابرو هاشور، فیبروز، میکروپیگمنتیشن و میکروبلیدینگ

هاشور ابرو پس از تاتو های قدیمی ابرو وارد خدمات تاتو شد. در این نوع از تاتو خط هایی نسبتا ضخیم در امتداد ابروهای طبیعی کشیده می شد. هاشور ابرو ی معمولی ماندگاری بیشتری نسبت تکنیک های دیگر داشت، چراکه عمق ورود سوزن ها به پوست بیشتر بود، اما با پیشرفت در صنعت مد و زیبایی اکنون تکنیک های جدیدی همچون تاتو ابرو میکروبلیدینگ، تاتو ابرو فیبروز و تاتو ابرو میکروپیگمنتیشن وارد این عرصه شده که همگی در تکامل تکنیک های قبلی پدید آمده اند و توانسته اند تا ظاهری طبیعی تر را برای افراد ایجاد کنند. در روش های جدید از سوزن های باریک تر استفاده شده و عمق ورود رنگ به پوست کمتر خواهد بود. از این رو این روش ها مانند تکنیک های قدیمی دائمی نبوده و برای تداوم نیاز است تا ماهانه برای ترمیم مراجعه گردد.

تاتو ابرو سه بعدی

هاشور سه بعدی در واقع روشی است که در آن خط های کشیده شده بر روی ابرو به گونه ای هستند که دارای حجم بوده و همگی در یک امتداد نیستند. این نوع از هاشورها اغلب در چند جهت بر روی ابروهای مشتری کشیده خواهند شد. همین بالا و پایین بودن و عدم قرارگیری در یک امتداد منجر شده تا ظاهری سه بعدی به ابروها داده شود.

تاتو ابرو شیدینگ

در واقع شیدینگ با نام تاتو سایه ابرو نیز شناخته می شود. در این روش رنگ توسط سوزن های بسیاری در لایه های پوست به صورت نقطه های ریزی وارد می شود و عملیات سایه اندازی در زیر ابروهای طبیعی مشتری انجام می شود. در واقع شیدینگ و یا سایه ابرو جایگزینی دائمی برای مداد ابروهای موقتی به حساب خواهد آمد.