رزروآنلاین بهترین سالن های زیبایی آرایش و گریم چشم، صورت و ... | آریسته

جستجو از روی نقشه

سالن زیبایی آیشین

اولین بارم بود از خدمات این سالن استفاده میکردم کار ناخن انجام دادم خوب بود ، برخورد خوبی هم دا...

mapMarkerGrey خیابان آزادی، اس...

سالن زیبایی بانو فراهانی

برخورد و کیفیت خدمات خیلی خوب و مورد پسندم بود..کار ناخن عالی بود..اهمیتی که به خواسته مشتری می...

mapMarkerGrey خیابان رودکی، نب...

سالن زیبایی پارمیدا

برای اکستنشن رفتم از موهای کاملا طبیعی استفاده میکنن موهایی که برام کار کردن عااااالیه هم میتون...

mapMarkerGrey ستارخان بین چهار...

شاید بارها نام سرخاب و سفیداب را شنیده باشید! آرایش صورت از دیرباز میان خانم ها رایج بوده و اکنون با پیشرفت در دنیای زیبایی، روش ها و مواد آرایشی بسیار زیادی تولید شده اند. هم اکنون در نقطه ای ایستاده ایم که دنیای آرایش صورت و میکاپ با سرعت زیادی در حال تغییر است، به شکلی به سادگی با گریم صورت می توان چهره افراد را تغییر داد و عیوب ظاهری آنها را به طور کامل برطرف کرد. آرایش صورت در واقع در برگیرنده آرایش چشم، کانتورینگ صورت، آرایش ابرو ها، زیرسازی پوست صورت و آرایش لب ها خواهد بود.

زیر سازی پوست صورت

زیر سازی به کلیه اعمالی اطلاق می شود که در جریان آن پوست صورت برای دریافت مواد آرایشی آماده خواهد شد. در برخی از سالن ها قبل از زیر سازی به پاکسازی پوست توسط ماسک های آبرسان می پردازند. پس از آن به پوست نرم کننده زده می شود و در نهایت از پرایمر ها برای بستن منافذ باز صورت استفاده خواهد شد. در این حالت کرم پودر زده شده حالت خمیری بر روی پوست نداشته و از دوام خوبی برخوردار خواهد بود.

نکات مهم آرایش صورت

یکی از خدماتی که به صورت تخصصی در سالن های زیبایی ارائه می شود، آرایش صورت است. آرایش صورت در آرایشگاه های زنانه اغلب به دو دسته ساده و VIP دسته بندی خواهد شد و این دو پکیج با توجه به پرسنل انجام دهنده خدمات و مواد آرایشی برند استفاده شده با یکدیگر از لحاظ کیفیت و قیمت متفاوت هستند.

مهم است که قبل از انجام آرایش صورت مشخص کنیم که به دنبال چه نوع از آرایشی هستیم؟ مدل های مختلفی همچون آرایش صورت ملایم، آرایش صورت دخترانه، آرایش صورت عروس، آرایش صورت جدید و فشن، ارایش صورت ساده و… پیش روی شما خواهد بود که بسته به سلیقه شما و محلی که در آن حضور پیدا خواهید کرد انتخاب خواهند شد.

یکی از نکات مهمی که در آرایش کلی صورت باید در نظر گرفت شکل هندسی چهره می باشد. چراکه کانتورینگ صورت در آرایش صورت گرد، آرایش صورت لاغر، آرایش صورت کشیده و یا صورت های چاق و تپل کاملا با یکدیگر متفاوت بوده و از نکات مهم میکاپ صورت هستند که هنگام اجرا باید به آنها اهمیت ویژه ای داد. در واقع توجه به این نکات ریز هستند که منجر می شوند تا با یک میکاپ اصولی عیوب چهره برطرف شوند.

آرایش ابرو

آرایش ابرو بخش مهم دیگری است که در آرایش کلی صورت نقش بسیار مهمی را ایفا خواهد کرد. به سادگی با آرایش ابرو می توان حالت کلی چهره افراد را تغییر داد. در سالن های زیبایی اکنون برای آرایش ابرو از روش های متفاوتی همچون هاشور و تاتو موقت، کاشت موقت ابرو، مداد و یا سایه ابرو استفاده می شود.

آرایش چشم

در اولین ارتباط با سایرین چشم ها اولین و مهم ترین قسمتی هستند که توجه فرد را جلب خواهند کرد. بنابراین در میکاپ، آرایش چشم ها از اهمیت ویژه ای بر خوردار هستند. بهتر است نوع آرایش چشم خود را متناسب با مهمانی که در آن حضور دارید انتخاب کنید. نکته دومی که باید در انتخاب آرایش چشم به آن توجه ای ویژه داشته باشید رنگ لباس و اکسسوری هاییست که قرار است از آنها استفاده کنید.

در انتخاب نوع و رنگ آرایش چشم خود دقت زیادی داشته باشید. به طور مثال بهترین نوع آرایش برای چشم ها در مجالس و مهمانی های خودمانی از دسته مدل های آرایش چشم ساده و یا آرایش چشم دخترانه هستند. یا بر عکس در مجالس خاص که لباس های مجلسی بر تن کرده اید می توانید از انواع مدل آرایش چشم عربی و یا آرایش چشم اسموکی در رنگ های مختلف بهره بگیرید.