خدمات بهداشتی | آریسته | پلتفرم رزرو آنلاین آرایشگاه ها، مراکز ماساژ و خدمات پوست

جستجو از روی نقشه

اکثر افراد اصلاح صورت و ابرو در خانه را بارها امتحان کرده اند؛ شاید یکی از دلایلی که اکثر خانم ها ترجیح می دهند که این کار را خودشان در خانه انجام دهند، در مرحله اول هزینه اصلاح صورت و ابرو است که بر گردن آنها می افتد و در مراحل بعدی یافتن سالن زیبایی که بتواند این کار را به بهترین شیوه ممکن و با سلیقه آنها انجام دهد. در سیستم رزرو نوبت آرایشگاه آریسته می توانید به سادگی از قیمت اصلاح صورت و ابرو در آرایشگاه های زنانه همراه با کیفیت کار آنها مطلع شوید و سپس به سادگی وقت خود را رزرو کنید.

روش های مختلف اصلاح صورت و ابرو

راه های بسیاری برای انجام این کار وجود دارد که اگر بخواهیم به اختصار برای شما نام ببریم می توان به اصلاح صورت و ابرو با بند، اصلاح صورت با تیغ ابرو، اصلاح صورت با وکس و موم، اصلاح صورت و ابرو با آب (اصلاح سرد) و دستگاه های مخصوص اشاره کرد.

اصلاح صورت و ابرو با بند

این روش یکی از قدیمی ترین روش هاییست که مورد استفاده قرار می گیرد. این کار حتی در خانه نیز توسط خود شما قابل انجام خواهد بود و هم اکنون در بیشتر سالن های زیبایی نیز از همین روش استفاده می شود. یکی از معایب این روش درد زیاد و در اصطلاح سر کن شدن موهای صورت خواهد بود. به علاوه اینکه در زمان برخورد نخ با صورت اگر کار کمی ناشیانه انجام گردد احتمال التهاب و حتی زخم شدن پوست کاملا وجود خواهد شد.

اصلاح صورت با تیغ ابرو

صورت خانم ها دارای پوستی حساس می باشد که در اصلاح آن باید نهایت توجه را داشت. یکی از روش هایی که بعضا توسط افراد در خانه و یا در سالن های زیبایی برای عروس خانم ها انجام می شود، اصلاح صورت با تیغ است. این نوع اصلاح به مدت طولانی نباید استفاده گردد چراکه هم رشد موها بیشتر حس خواهد شد و هم موهای صورت زبر خواهند شد، و نهایت پوست صورت به تیغ حساسیت نشان داده و کمی تیره خواهد شد.

این روش یکی از ساده ترین روش های اصلاح صورت است که عموما جایگزینی برای روش های دیگر به حساب خواهد آمد، آن هم در صورتی که صورت فرد به از ریشه در آمدن موها حساس باشد و دچار التهاب و یا جوش گردد. همانطور که اشاره کردیم در بیشتر آرایشگاه های زنانه از این روش برای صورت عروس خانم ها استفاده می شود تا احتمال ایجاد جوش و التهاب به صفر برسد.

اصلاح صورت با وکس و موم

یکی از روش هایی که طرفداران زیادی را به خود اختصاص داده است اصلاح صورت توسط وکس ها خواهد بود. در این روش دانه های وکس و یا ورق های موم را داخل دستگاهی ریخته و پس از گذشت مدت زمانی اندک مواد به حالت مایع در خواهند آمد. یکی از فوایدی که این روش با خود داشته و منجر شده تا اکثر افراد از آن استفاده کنند درد کم و یکباره اصلاح صورت و از ریشه در آمدن موها خواهد بود.

در این روش موها به یکباره و یکدست از جای خود در آمده و درد در یک لحظه تمام خواهد شد. به علاوه اینکه تمامی موها از ریشه در آمده و به اصطلاح سر کن نخواهند شد. اما این روش در طولانی مدت منجر به کشش زیاد در پوست و افتادگی پوست صورت خواهد شد. به علاوه اینکه اگر توسط افراد ناشی انجام شود می تواند منجر به سوختگی و زخم در صورت گردد.

اصلاح سرد

این نوع از اصلاح صورت یکی از راه های جدیدی است که هنوز می توان گفت تنها در برخی از آرایشگاه های زنانه در حال انجام است. شاید اسم این نوع اصلاح صورت کمی برایتان گیج کننده باشد اما این روش آنچنان هم که باید غریب نیست.

این روش برای آن دست از صورت هایی مناسب است که حساس بوده و با وکس و بند انداختن و سایر روش ها جوش زده و ملتهب می شوند. در واقع اصلاح سرد یکی از روش هاییست که در آن روش بند انداختن به صورت بی درد انجام می شود. برای اینکار نیز از بخور آب سرد استفاده می گردد و هم زمان عملیات بند انداختن انجام می شود.