۵ راه ساده در آرام کردن گریه های بی وقفه کودک

0 366

فهمیدن زبان کودکان کار سختیست، مخصوصا زمانی که گریه می کنند و نمی دانیم چه چیزی باعث این گریه شده است. اگر از بیمار نبودن کودک خود اطمینان دارید، پس آرام کردن و اتمام دادن به گریه های بی وقفه کودکان با چند راه حل ساده امکان پذیر خواهد بود.

  1. برای کودک خود لالایی خوانده، آواز بخوانید و حس آرامش خود را به کودک انتقال دهید، در گوش او صحبت کنید و احساس عشقتان به او را ابراز کنید، می توانید برای کودک آهنگ های شاد کودکانه بگذارید.
  2. برای آن دسته از کودکان که از حمام ترسی نداشته و بیزار نیستند، یک راه حل آرام کردن آب گرم می باشد، آب گرم باعث ایجاد آرامش در کودک شده و منجر به بند آمدن گریه او می شود.
  3. کنار پنجره ای بایستید و اجازه دهید هوای آزاد و جریان هوا به کودک برسد، محیط بیرون را به او نشان داده و توجه او را به محیط بیرون جلب کنید.
  4. نوزادان شدیدا علاقمند هستند که همچون دوران حضور در رحم مادر احساس گرما و امنیت داشته باشند، بنابراین گاهی اوقات خوب است اگر نوزادتان را آرام قنداق کنید و او را در آغوش بگیرید تا احساس امنیت کند.
  5. کودکان علاقه زیادی به لمس شدن دارند، کمی روغن بچه تهیه کنید و به آرامی دست و پای کودک را لمس کرده و ماساژ دهید، تا از این طریق حس آرامش را به او منتقل کنید.