نقد و بررسی انواع مدل کرم پودر مک اصل

8,154

آیا کرم پودر مک خوبه؟ کرم پودر ها عموما برای پوشاندن لکه های صورت، جای جوش و زخم های موجود در پوست مورد استفاده قرار میگیرند. بهترین کرم پودر آنی است که پوششی یک دست بر روی پوست صورت ایجاد کرده و در عین حال به قدری سبک باشد که بر روی پوست احساس خفگی ایجاد نکند.

در بین مارک های مختلف کرم پودر همچون کرم پودر های مارک استی لادر، کرم پودر های درمانی نوروا و یا مارک های متوسطی همچون کرم پودر های بورژآ، کرم پودر مک یکی از بهترین های لوازم آرایشی در سراسر دنیا شناخته شده و یکی از بهترین مارک کرم پودر است که هم اکنون در بسیاری از سالن های ارایشی خوب مورد استفاده قرار میگیرد. کرم پودر مک در واقع یکی از بهترین کرم گریم عروس شناخته شده و دارای انواع مختلفی می باشد، به علاوه اینکه رنگ بندی کرم پودر مک کامل بوده و از روشن ترین تا تیره ترین رنگ پوست را پوشش خواهد داد.

عکس از کرم پودر مک اصل
خرید کرم پودر مک دیجی کالا

کرم پودر صورت و بدن مَک

کرم پودر صورت و بدن مک قابل استفاده هم برای صورت بوده و هم بدن، این کرم پودر دارای بافتی سبک می باشد که زیبایی خوبی را برای پوست به وجود خواهد آورد. این کرم پودر قادر است تا حدی لکه های روی پوست را کم کرده و پوست را تا حدی درخشان نشان خواهد داد.

کرم پودر مَک استودیو فیکس پَودِر پِلاس

مک استودیو پودری لکه ها را به صورت کامل از بین خواهد برد. این کرم پودر پوشش بالایی داشته و منجر به مات شدن پوست خواهد شد از این رو این مارک کرم پودر برای پوست چرب مناسب بوده و تا ۸ ساعت ماندگاری بر روی پوست خواهد داشت.

کرم پودر مَک پرُلانگ

عموما در بسیاری از از سالن های آرایشی از این نوع کرم پودر استفاده می شود؛ این کرم پودر ماندگاری بالایی تا ۱۵ ساعت بر روی پوست داشته و لکه ها را ثبه خوبی پوشش دهی خواهد کرد.

کرم پودر مک برای چه پوستی خوبه
تشخیص کرم پودر مک اصل و تقلبی

کرم پودر مک مچمستر با SPF 15

این کرم پودر پوست را یکدست و یک رنگ نشان داده و با ۸ ساعت ماندگاری از دسته کرم پودرهای با ماندگاری بالا محسوب می شود. به علاوه از آن جایی که پوست را مات می کند برای پوست های چرب و معمولی مناسب می باشد.

کرم پودر مَک استودیو فیکس فلویید با SPF 15

این کرم پودر برای پوست های معمولی و چرب طراحی شده و ظاهری مات روی پوست به وجود می آورد. به علاوه این کرم پودر پوست را نرم و یکدست نشان داده و در مقابل تعریق و رطوبت هم مقاوم است.

کرم پودر مک یا استی لودر کدام خوب است؟
کرم پودر خوب با پوشش دهی بالا

کرم پودر مَک استودیو اِسکالپت با SPF 15

این کرم پودر بیس ژله ای داشته و به همین دلیل به سرعت پوست را آبرسانی می کند. به همین دلیل بهتر است از این کرم پودر روی پوست های خشک استفاده شده و لکه های روی پوست را به خوبی پوشاند. در واقع این مدل بهترین مارک کرم پودر برای پوست خشک به حساب می آید.

عکس کرم پودر مک اصلی
کرم پودر مک ساخت کجاست؟ تورنتو کانادا

کرم پودر مَک مینِرالایز مویسچِر با SPF 15

این کرم پودر پوست را نرم و زیبا نشان داده و هرگونه نازیبایی روی پوست را از بین می برد. به علاوه از آن جایی که شامل ۷۷ ماده معدنی و ویتامین ب است، برای از بین بردن لکه ها و پوشاندن آن ها مناسب است. این کرم پودر برای همه نوع پوست مناسب بوده و در رنگ های مختلفی وجود دارد.

کرم پودر مک استودیو تِک

این کرم پودر در اصل به صورت پودری بوده و در آن ترکیب آب، مواد معدنی و پودر به کار رفته است. این کرم ۶ تا ۷ ساعت ماندگاری داشته و برای زدن آن می توان از اسفنج های آرایشی کمک گرفت.

کرم پودر مَک استودیو واتر ویت با SPF 30

این محصول جدید و خلاقانه حاوی ژل های منعطف کننده پوست هستند و از آن جایی که بسیار سبک هستند برای آبرسانی و عدم چرب پوست به خوبی عمل می کنند. این کرم پودر منافذ باز و هرگونه لک روی صورت را پوشانده و چروک ها را هم از بین می برد.

کرم پودر مک برای چه پوستی خوبه
کرم پودر مک اصل و تقلبی

کرم پودر مک مینرالایز

این کرم پودر حاوی مقادیر زیادی مواد معدنی بوده و پوست را زیبا و انعطاف پذیر می کند. به علاوه این کرم پودر بسیار سبک است و برای کسانی که به دنبال محصولی هستند که زیبایی طبیعی آن ها را بهتر نشان دهد، مناسب اند.