آریسته
پرتال خبری و سبک زندگی

کرم پودر دابل ور استی لادر، بهترین کرم پودر با پوشش بالا

0 80

کرم پودر ها عموما برای این مورد استفاده قرار میگیرند که لایه ای یکدست در پوست صورت شما ایجاد کنند، بنابراین چیزی که در خرید یک کرم پودر خوب در اولین منظور لحاظ می شود میزان پوشش دهی آن است. برخی از کرم پودر ها خاصیت درمانی دارند، مثلا برخی مناسب پوست های چرب بوده و به کاهش آکنه در آنها کمک می کنند، این نوع کرم پودرها چربی اضافی پوست را جذب کرده و اجازه نمی دهند تا پوست پس از آرایش دچار براقی شود. دوتا از همین کرم پودرهای درمانی کرم پودر اکتی پور و کرم پودر اگزوویانس برای پوست چرب است که هم یک ضد آکنه قوی به شمار آمده و هم چربی پوست را کنترل خواهند کرد. برخی از کرم پودر های درمانی نیز مناسب برای خشک هستند؛ این نوع از کرم پودرها خاصیت آب رسانی داشته و کمک به بهبود شرایط پوست می کنند. اما در کنار کرم پودر های درمانی مدل های متفاوتی از کرم پودرهای معمولی با کاور های متفاوت نیز تولید شده اند. در مطلب امروز قصد داریم مدل Estee Lauder Double Wear foundation ( کرم پودر دابل ور استی لادر ) را برای شما نقد کنیم.

اینکه یک کرم پودر تا چه حدی برای پوست شما مناسب باشد به نوع پوست خودتان و میزان باز و بسته بودن منافذ آن دارد. کرم پودر استی لودر اصل تنها مناسب برای پوست های چرب و مختلط می باشد؛ پوست مختلط منظور آن دسته از پوست هاییست که در نقاطی به شدت چرب بوده و برخی از نقاط دچار خشکی هستند. پوشش دهی کرم پودر استی لادر بالاست پس بنابراین برای یک استفاده روزانه آن چنان مناسب نیست؛ اما یکی از بهترین کرم پودرهاییست که مناب برای مراسم و مهمانی های شما می باشد. این کرم پودر دارای درجه بندی های مختلفی از رنگ است که در شکل زیر برای شما نمایش داده شده است.

شماره های کرم پودر استی لودر

این کرم پودر دارای ماندگاری طولانی با ۱۵ ساعته بوده و  حتی در گرما، رطوبت و زمان فعالیت نیز تغییری در آن مشاهده نمی شود. جالب است بدانید بر خلاف دیگر کرم های با کاور بالا کرم پودر دابل ور استی لادر سبک بوده و برای کسانیکه حتی منافذ باز پوستی هم دارند پوششی یکدست، مناسب و کامل با حس سبکی هر چه بیشتر ارائه خواهد کرد. این محصول همچنین فاقد چربی و همچنین فاقد بو و اسانس بوده و در مواد تشکیل دهنده خود از  SPF 10 جهت جلوگیری از اسیب اشعه های مضر آفتاب بهره می برد. قیمت کرم پودر استی لودر دابل ویر هم اکنون مابین ۱۸۰ تا ۲۰۰ هزار تومان می باشد. 

نمایندگی استی لودر در ایران

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.