کجا لاتاری اسم نویسی کنیم؟

35

لاتاری گرین کارت آمریکا، یک برنامه قرعه کشی است که توسط اداره مهاجرت امریکا برگزار می‌شود و طی آن از میان شرکت کنندگان، افرادی را به صورت قرعه کشی انتخاب می‌کند و به ۵۵ کیس از برندگان لاتاری، گرین کارت آمریکا اعطا می‌کند.

لاتاری گرین کارت را می‌توان راحت‌ترین راه مهاجرت به آمریکا در نظر گرفت. از آنجایی که کشور ایران یکی از کشور‌های مجاز برای ثبت نام لاتاری به شمار می‌رود و سالانه تعداد بسیار زیادی از ایران در لاتاری برنده می‌شود، این روش را می‌توان بهترین راه مهاجرت به کشور آمریکا برای ایرانیان دانست.

ثبت نام لاتاری گرین کارت
ثبت نام لاتاری گرین کارت

در صورتی که فردی در لاتاری ثبت نام کند و برنده شود، مستحق دریافت گرین کارت خواهد بود و می‌تواند با دریافت ویزای آمریکا به ایالات متحده مهاجرت کرده و گرین کارت خود را دریافت کند. گرین کارت، مجوز اقامت دائم فرد در کشور آمریکا خواهد بود و می‌تواند به صورت آزادانه در کشور آمریکا به تحصیل، کار و زندگی بپردازد.

حال که با لاتاری گرین کارت آشنا شدید، ممکن است سوالاتی ذهنتان را مشغول کند که کجا لاتاری اسم نویسی کنیم؟ شرایط و مدارک مورد نیاز ثبت نام لاتاری چیست؟ یک مجموعه معتبر برای ثبت نام لاتاری چه ویژگی‌هایی دارد؟

ثبت نام لاتاری در مجموعه معتبر

برای آنکه تمامی مراحل ثبت نام لاتاری به درستی پیش رود، باید حتما ثبت نام را با دقت تمام انجام داد. بروز هرگونه اشتباه در حین فرآیند ثبت نام، می‌تواند باعث از دست رفتن تمامی هزینه‌های پرداخت شده برای مراجعه به سفارت و دریافت ویزا، شود.

دریافت ویزای آمریکا
دریافت ویزای آمریکا

مجموعه‌ای می‌تواند امور مربوط به ثبت نام لاتاری را انجام دهد که از تمامی ضوابط و قوانین موجود پیروی کند و اطلاعات کافی از نحوه ثبت نام دقیق لاتاری داشته باشد. در غیر این صورت، مجموعه مورد نظر واجدالشرایط انجام امور ثبت نام لاتاری نخواهد بود.

ثبت نام لاتاری در کارت سبز

کارت سبز یکی از مجموعه‌های فعال در زمینه ثبت نام لاتاری است. این مجموعه با بیش از ۱۲ سال سابقه فعالیت در زمینه ثبت نام لاتاری آمریکا، اطلاعات جامع و کاربردی را در زمینه نحوه دریافت ویزای آمریکا در اختیار دارد.

مجموعه کارت سبز، متشکل از یک تیم مجرب است که از زمان ثبت نام لاتاری آمریکا تا دریافت ویزا و مهاجرت به آمریکا، پشتیبان تمامی متقاضیان است. ثبت نام لاتاری، یک امر تخصصی است و باید توسط کارشناسان خبره انجام شود تا نتیجه بخش باشد.

درست است که در نهایت تمامی شرکت کنندگان در یک قرعه کشی قرار می‌گیرند، اما باید توجه داشت که ثبت نام اصولی، اصلی‌ترین شرط دریافت گرین کارت آمریکا می‌باشد. زیرا در صورتی که بخشی از اطلاعات هویتی فرد متقاضی، اشتباه باشد، بعد از برنده شدن در مصاحبه با افسر حاضر در سفارت، از دریافت ویزا منع خواهد شد.

به همین منظور، مجموعه کارت سبز، تمامی مراحل ثبت نام را به صورت کارشناسی شده و تخصصی انجام می‌دهد. به عنوان مثال، نحوه تهیه عکس لاتاری، یکی از اصلی‌ترین ارکان ثبت نام به حساب می‌آید. این عکس باید شرایط خاصی داشته باشد و سپس بر اساس اصول و دستورالعمل خاص ویرایش شود تا به فرمت مورد تایید اداره مهاجرت آمریکا دربیاید.

ترجمه دقیق اطلاعات و بررسی خلا‌های موجود در سفارش، از دیگر اقداماتی است که مجموعه کارت سبز انجام می‌دهد. ترجمه و وارد کردن دقیق اطلاعات بسیار مهم است زیرا هرگونه وجود مغایرت در اطلاعات وارد شده می‌تواند در ادامه راه برای فرد دردسر ساز باشد.

زندگی در آمریکا
زندگی در آمریکا

از طرف دیگر، کارت سبز با منتشر کردن اخبار لاتاری در فضای مجازی به صورت مکرر و درج پست‌های متنوع، در خصوص وضعیت زندگی در امریکا مطالبی را منتشر می‌کند تا با دید باز نسبت به مهاجرت به این کشور و انتخاب ایالت مد نظر خود اقدام کنید.

شرایط و مدارک ثبت نام لاتاری در کارت سبز

فردی که قصد دارد در لاتاری ثبت نام کند، باید پاسپورت معتبر از کشور محل تولد خود داشته باشد. مشخص کردن وضعیت تاهل و وارد کردن اطلاعات همسر و فرزندان زیر ۲۱ سال جزو الزامات ثبت نام لاتاری به شمار می‌رود. در صورتی که فرد متاهل باشد و همسر او نیز پاسپورت معتبر داشته باشد، می‌تواند یک شانس مجزا از طرف همسر خود داشته باشد، در این صورت ثبت نام آنها دو شانسه صورت خواهد گرفت.

داشتن حداقل مدرک دیپلم یا دو سال سابقه کار تخصصی در ۵ سال گذشته از دیگر شرایط ثبت نام لاتاری به حساب می‌آید. به همین جهت، افراد زیر ۱۸ سال که سابقه کار تخصصی و مدرک دیپلم ندارند، نمی‌توانند به صورت مستقل اقدام به ثبت نام لاتاری کنند و حتما باید به صورت زیر مجموعه والدین خود ثبت نام کنند.

عکس لاتاری نیز از دیگر شرایط ثبت نام لاتاری به شمار می‌رود. این عکس باید برای تمامی اعضای خانواده که اطلاعاتشان در هنگام ثبت نام وارد می‌شود، تهیه شود و شرایط مختص به خود را دارد.

سخن پایانی

ثبت نام لاتاری یک امر کاملا تخصصی است و افرادی که قصد دارند در لاتاری ثبت نام کنند، می‌توانند مراحل ثبت نام خود را به مجموعه‌ای معتبر بسپارند تا از صحت ثبت نام خود مطمئن شوند. در این صورت ثبت نام توسط مجموعه صورت خواهد گرفت و شخص فقط وظیفه ارسال اطلاعات خود را برعهده دارد تا مجموعه بتواند با رعایت اصول و دقت تمام، ثبت نام فرد را انجام دهد.

منبع: کارت سبز