۳۲ مدل کت و شلوار مجلسی که زنان جذاب در سال ۲۰۲۰ میپوشند!

14,020

همیشه انتخاب و ست کردن یک دست لباس زنانه آن هم اگر از مدل های رایج در بین افراد نباشد کمی سخت به نظر خواهد آمد. کت و شلوار زنانه یکی از آن دسته لباس های زنانه ایست که پوشیدن آن بر خلاف کشور های دیگر در ایران آنچنان رایج نیست. پوششی بسیار زیبا و شکیل که بیشتر در کشور های غربی در نوع اداری و در مکان های نسبتا رسمی پوشیده می شود. استفاده از کت و شلوار زنانه در ایران اما در ادارات امکان پذیر نیست اما این نوع از پوشش زنانه زیبایی و اصالت بسیار زیادی همراه خود دارد که پوشیدن آن در مجالس خالی از لطف نخواهد بود.

مشاهده پرفروش ترین کت شلوارهای زنانه

مدل کت و شلوار دخترانه اسپرت
مدل کت و شلوار دخترانه ۹۹
مدل کت و شلوار مجلسی زنانه در اینستاگرام
مدل کت و شلوار مجلسی زنانه ۲۰۲۰
مدل کت و شلوار مجلسی زنانه ایرانی
مدل کت و شلوار مجلسی زنانه سفید مشکی
مدل کت و شلوار مجلسی زنانه 2019
مدل کت و شلوار مجلسی زنانه مشکی
مدل کت و شلوار زنانه ۹9
مدل کت و شلوار زنانه ۲۰۱۹

یکی از نکاتی که باید همواره برای ست کردن و انتخاب لباس های زنانه خصوصا کت و شلوار مجلسی زنانه به خاطر بسپارید، این است که اصول اولیه انتخاب همچون سبک ها، رنگ ها، مواد و الگوهای مختلف از یک لباس زنانه را بیشتر بشناسید. اینکه بدانید چگونه باید یک لباس را با تن خود جفت کنید و یا چه اکسسوری هایی با لباس مورد نظر خود بپوشید شاید در نگاه اول ساده و پیش پا افتاده باشد، اما یکی از مهم ترین کارهایی است که در پوشش خود باید به آنها توجه کنید.

کت شلوار مجلسی جدید
جدیدترین سبک های کت شلوار مجلسی
مدل جدید کت تک و شلوار کرپ
کت تک، شلوار کرپ جدید ۲۰۲۰

انواع سبک از کت و شلوار زنانه را بشناسید

شبک های مختلف را به خوبی بشناسید و آن دسته از کت شلوار هایی را انتخاب کنید که بدن شما را مسطح تر و اندام شما را زیباتر نشان دهند. سعی کنید مدل هایی را انتخاب کنید که به بلند تر نشان دادن شما کمک بیشتری کنند. برای این منظور می توانید به دنبال سبک هایی مجلسی باشید که در آنها کت های برش خورده با طول کوتاه و شلوارهایی بلند خودنمایی می کند و در آنها کمر شلوار دقیقا تا لبه کت ادامه دارد. حتی در این مورد می توانید دامن را جایگزین شلوار کنید. اگر اندام شما به شکل یک گلابی بوده و پایین تنه بزرگی دارید برای آنکه به اندام خود تعادل بدهید بهتر است از سبک هایی استفاده کنید که در آنها از شلوار های دم پا گشاد استفاده شده است.

مشاهده پرفروش ترین کت شلوارهای زنانه

مدل کت و شلوار مجلسی زنانه ترکیه ای
مدل کت و شلوار مجلسی زنانه ایرانی جدید
مدل کت و شلوار مجلسی زنانه سایز بزرگ
مدل کت و شلوار مجلسی زنانه ۲۰۱۹
مدل کت و شلوار زنانه بلند مجلسی جدید
مدل کت و شلوار مجلسی زنانه در اینستاگرام
جدیدترین مدل کت و شلوار مجلسی زنانه
مدل کت شلوار مجلسی زنانه جدید
مدل کت و شلوار دخترانه 2015
مدل کت و شلوار برای دختر بچه ها

انتخاب رنگ مناسب برای کت و شلوار

اگر می خواهید تنها چند کت شلوار مجلسی لاکچری داشته باشید و حاضر نیستید بودجه زیادی را برای این کار کنار بگذارید، بهتر است به سراغ رنگ هایی همچون مشکی، زغالی و یا آبی دریایی بروید که کلاسیک بوده و همواره شیک هستند. رنگ هایی که استفاده از آنها در هر مراسم و مجالسی پیشنهاد شده و شما را از خرید رنگ های اضافی در امان نگه خواهد داشت. این رنگ ها حتی قابلیت ست شدن بسیار عالی با رنگ های دیگر داشته و می توانید با ست کردن جداگانه هر یک از تکه های آنها با یکدیگر چندین دست کت و شلوار اداری، اسپرت و یا حتی مجلسی برای خود دست و پا کنید!

چه مدل مویی به کت و شلوار میاد
مدل کت و شلوار زنانه ۲۰۲۰
چند مدل کت و شلوار زنانه جدید
به روزترین مدل کت و شلوار زنانه
مدل کت و شلوار به روز 99
به روزترین مدل کت و شلوار های اداری
مدل کت و شلوار برای بله برون
مدل کت و شلوار برای خانم های لاغر
چند مدل کت و شلوار زنانه مجلسی
مدل کت و شلوار برای عقد محضری

شناخت جنس پارچه برای کت و شلوار زنانه

چنس پارچه های مختلف را بشناسید و از قبل درباره آنها تحقیق کنید. پارچه ها دقیقا چیزی هستند که بر قیمت نهایی کت و شلوار دخترانه، مردانه و زنانه تاثیر بسزایی دارند. برخی از پارچه ها برای فصول خاصی تولید می شوند همانند پارچه های پشمی … این نوع از پارچه ها تنفس خوبی را برای بدن ایجاد خواهند کرد و در عین حال قادرند تا گرمای خوبی را در زمستان ها ایجاد کنند. گفتنی است که کت و شلوارهای پشمی و کتانی اغلب کلاسیک هستند و دوام بسیار زیادی دارند؛ این دسته انتخاب های بسیار مناسبی برای یک کت شلوار زنانه زمستانه و یا پاییزه هستند.

مشاهده پرفروش ترین کت شلوارهای زنانه

چند مدل کت شلوار دخترانه اندامی
چند مدل کت و شلوار دخترانه زیبا و شیک
چند مدل کت شلوار زنانه و دخترانه
چه مدل مویی با کت و شلوار میاد؟
چند مدل کت و شلوار مجلسی
مدل کت و شلوار مجلسی دخترانه جدید مخمل
مدل کت و شلوار زنانه 2017
مدل کت و شلوار برای خانمهای چاق و لاغر
مدل های زیبای کت شلوار اسپرت
جدیدترین مدل های کت شلوار اندامی

برخی از پارچه ها همانند پوپلین مناسب برای فصول گرم سال هستند. یا به طور مثال پارچه هایی که درصد زیادی از پنبه در آنها بکار برده شده باشد راحتی و کشش بیشتری در لباس ایجاد خواهند کرد. اما پارچه هایی از جنس پلی استر عموما در برابر چین و چروک مقاوم تر خواهند بود و ظاهر اندامی تری برای افراد ایجاد خواهند کرد، اما احتمال ایجاد حساسیت در آنها زیاد است. یکی از نکات مهمی که باید درباره جنس و جفت کردن لباس ها با یکدیگر به خاطر بسپارید این است که به طور مثال هیچ گاه کت و شلوار پلی استر را با دامن پشمی جفت نکنید! همواره کت و شلوار خود را از یک جنس انتخاب کنید.

مدل کت و شلوار برای زنان چاق
جدیدترین مدل کت شلوار مجلسی زنانه
مدل های بروز کت شلوار
مدل ۲۰۱۵ کت شلوار زنانه
مدل کت و شلوار کرپ مجلسی زنانه
مدل کت و شلوار زنانه مجلسی سایز بزرگ
مدل کت و شلوار مجلسی زنانه شیک و جدید
مدل لباس کت شلوار مجلسی دخترانه
مدل کت و شلوار مجلسی زنانه 2020
کت شلوار زیبای کلاسیک زنانه

جالب است بدانید که مارک های لوکس، بیشتر کت و شلوارهای زنانه را به صورت ابریشمی یا حتی ترمه ارائه می دهند، که یک ظاهر زیبا و لطیف در نهایت ایجاد خواهند کرد، این دست از کت و شلوارها دارای بالاترین قیمت در میان جنس های مختلف هستند.

نکات مهم انتخاب پیراهن مناسب زیر کت و شلوار

درز های لباسی که برای زیر کت و شلوار انتخاب می کنید باید به صورت کاملا مرتب بر روی یکدیگر قرار بگیرند. اینکه دکمه ها و درز ها در قسمت های مختلفی از بدن از جمله سینه ها و شکم از یکدیگر فاصله داشته باشند تنها می تواند ظاهر شما را بسیار آشفته و شلخته نشان خواهد داد. توجه داشته باشید که سر شانه لباس شما باید به خوبی بر سر جای خود قرار بگیرد و آستین لباس انتخابی باید دقیقاً زیر استخوان مچ قرار گرفته باشد. آخرین نکته ای که برای داشتن یک کت شلوار زیبا باید به خاطر داشته باشید این است که آستین لباسی که برای زیر کت در نظر میگیرید نباید گشاد باشد، چراکه ظاهر کلی کت شما را بد فرم خواهد کرد.

مشاهده پرفروش ترین کت شلوارهای زنانه

جدیدترین مدل های کت و شلوار زنانه مخمل
کت شلوار مخمل پاییزه
کت و شلوار زیبای دخترانه
کت شلوار اندامی زیبا دخترانه
جدیدترین مدل های کت اسپرت زنانه
مدل کت و شلوار اسپرت زنانه ۲۰۲۰
انواع مدل از کت تک رسمی و اداری
کت شلوار اداری زنانه