نقد و بررسی کرم پودر ۱۶ ساعته اکتیو ایزادورا

0 1,947

امروز برگشتیم با یک نقد و بررسی دیگر از دسته کرم پودر ها، محصولی که امروز برای شما معرفی می کنیم از یک برند مطرح سوئدی بوده و بر طبق نظر بسیاری از افرادی که آن را استفاده کرده اند مدلی بسیار با کیفیت بشمار می رود؛ با ما در مجله سبک زندگی آریسته همراه باشید.

قیمت محصولات ایزادورا

قیمت محصولات ایزادورا کمی بالاست، اما از دسته محصولات با کیفیتی به حساب می آیند که اگر یک بار از آنها استفاده کنید با جرات می توان گفت که از مشتریان دائمیش خواهید شد. به طور مثال رژ گونه های مارک ایزادورا قیمتی از ۸۷ تا ۹۸ هزار تومان را به خود اختصاص داده اند، یک نکته که باید به آن توجه کنید، این است که قیمت محصولات آرایشی که از کشورهای دیگر وارد می شوند به طور مستقیم با افزایش قیمت دلار و یورو رابطه دارند؛ بنابراین نمی توان یک قیمت ثابت برای این نوع از محصولات در نظر گرفت. اما به طور متوسط قیمت محصولات آرایشی این شرکت از مرز ۱۰۰ هزار تومان عبور خواهد کرد.

کرم پودر ۱۶ ساعته اکتیو ایزادورا یک کرم پودر مخملی

کرم پودر ۱۶ ساعته اکتیو ایزادورا در فرمولاسیون خود از عصاره‌ی انار، روغن بادام شیرین، آمینو اسیدها و کلیکو پروتئین بهره گرفته است. بافت کرم نرم و سبک بوده و به سادگی توسط نوک انگشت، انواع براش کرم پودر و اسپانج های آرایشی بر روی صورت شما خواهد نشست. در تمام مدتی که کرم پودر بر روی پوست شما قرار دارد به هیچ عنوان احساس سنگینی، چربی و بسته شدن منافذ پوستی نخواهید داشت. میزان پوشش دهی کرم پودر اکتیو ایزادورا متوسط به بالا بوده و رنگی طبیعی بر روی پوست ایجاد خواهد کرد. تنها نکته در مورد این کرم پودر آن است که این مدل بیشتر مناسب برای پوست های خشک و مختلط بوده و اگر از پوست چرب بهره می برید بهتر است مدل های دیگر از کرم پودر ایزادورا تهیه کنید؛ چراکه برخی از کسانیکه از پوستی چرب بهره مند هستند در اثر استفاده از این کرم پودر دچار جوش های پوستی شده اند.

بافت کرم پودر کاملا روان و رقیق است اما این روانی هیچ تاثیری بر روی میزان پوشش دهی آن ندارد. کسانیکه از پوست های خشک و حساس بهره می برند بعد از مدت زمانی استفاده از این کرم پودر بهبود در جنس پوست خود را حس کرده اند. این کرم پودر دارای ماندگاری ۱۶ ساعته بوده و پس از ساعتها نیز تغییری در میزان پوشش دهی و کیفیت آن بر روی صورت خود مشاهده نخواهید کرد. این کرم پودر حاوی SPF 30 بوده و از پوست در برابر اشعه مضر خورشید نیز محافظت خواهد کرد.  قیمت کرم پودر ایزادورا در حال حاضر برابر با ۱۰۳ تا ۱۱۰ هزار تومان بوده و فروشگاههای اینترنتی مجاز و بزرگ به همراه تمامی نمایندگی های ایزادورا در سراسر کشور این محصول را دارا هستند.

نمایندگی محصولات isadora

محصولات ایزادورا نمایندگی بسیاری در کشور ما دارد از این رو یافتن محصولات اصلی برای شما کار ساده ای خواهد بود، در همین راستا فروشگاه های مختلفی همچون دیجی کالا، دیجی استایل، میثم عطر از فروشگاه هایی معتبر هستند که نمایندگی این محصولات بوده و می توان با خیالی راحت از اصل بودن محصول آنها را تهیه کرد. (لازم است یادآوری کنم این سه فروشگاه جاهایی هستند که بنده از آنها خریداری کرده و اطمینان کامل به اصل بودن محصولات دارم). یادتان باشد در زمان خرید محصولات حتما به لیبل وزارت بهداشت توجه کرده و برای اطمینان بیشتر کد کالا را به شماره درج شده بر روی آن آن پیامک کنید.