نقد و بررسی کرم پودر هلثی میکس بورژوا

0 1,133

کرم پودر هلثی میکس بورژوا یکی از آن دسته کرم پودر های بسیار عالی از این شرکت بزرگ بوده که در خود ویتامین های میوه هایی همچون زرد آلو که باعث درخشندگی و شادابی پوست شده، عصاره طالبی که پوست را آبرسانی کرده و در نهایت عصاره سیب که جوانی پوست شما را حفظ می‌کند، دارد.

این کرم پودر بی نظیر دارای دانه های کریستال بوده و منجر به روشنایی طبیعی پوست خواهد شد. کرم پودر هلثی میکس بورژوا دارای ۱۶ ساعت ماندگاری بوده و مناسب برای پوست های خشک می باشد. این کرم پودر همچنین بسیار سبک بوده و به هیچ عنوان بر روی پوست احساس سنگینی نخواهید کرد.

هلثی میکس ماندگاری مناسبی داشته و به هیچ عنوان بر روی پوست نمیماسد. اگر از میزان پوشانندگی این کرم سوال داشته باشید، بر اساس تجربه شخصی و گزارشاتی بسیار از استفاده این کرم پودر بی نظیر توسط بانوان دیگر، باید بگوییم پوشش دهی این کرم پودر بالا بوده و در نهایت پوستی بسیار خوش رنگ و شاداب به شما تقدیم خواهد کرد. ( با آنکه این کرم پودر مناسب برای پوست های خشک بوده و عملا مناسب برای کسانیست که از پوست خشک و بی روحی بهره میبرند، اما توجه داشته باشید قبل از مصرف کمی نرم کننده به پوست خود بزنید، اینکار باعث میشود که کرم بهتر بر روی پوست خشکتان بشیند.) قیمت این محصول بی نظیر در حال حاضر ۶۵ هزار تومان می باشد.