نقد و بررسی کرم پودر رنگی و ضد جوش اکتی پور نوروا

20,803

محصولات ضد آکنه و فاقد چربی بسیار زیادی همچون انواع ماسک های ضد جوش صورت، کرم های مختلف و …. توسط کمپانی های مختلف تولید شده است، که از معروفترین های آنها می توان به کرم پودر های فاقد چربی استی لادر اشاره کرد. اما در این میان برخی از مدل های کرم پودر نیز تولید شده اند که به طور انحصاری برای از بین بردن آکنه و مشکلات پوستی از آنها استفاده می شود، که در ادامه می خواهیم یکی از بهترین محصولات ضد آکنه را به شما معرفی کرده و نقد کنیم. با مما باشید.

انواع رنگ های کرم اکتی پور

نوروا محصولی قدیمی با نام کرم ضد جوش رنگی اکتی پور داشته که در سه رنگ بژ تیره، بژ روشن و مدلی بی رنگ ساخته شده است. این کرم ضد جوش مناسب برای انواع پوست چرب و آکنه دار بوده و عملا مناسب برای پوست های خشک نمی باشد چراکه اکتی پور نوروا فاقد چربی بوده و عملا برای برای پوست های چرب که مداوم در حال جوش زدن هستند مناسب می باشد. پوشش دهی کرم ضد جوش رنگی اکتی پور در حد متوسط بوده و عملا کاربرد آن به عنوان کرم پودری با پوشش بالا نیست و به عنوان یک محصول زیبایی در کاهش مشکلات پوستی می باشد.

میزان پوشش دهی کرم اکتی پور نوروا مدل ضد جوش
میزان پوشش دهی لک و جوش توسط کرم رنگی اکتی پودر

نوع رنگی این نوع از کرم اکتی پور ( actipour) در دو رنگ روشن و تیره می باشد، که رنگ تیره آن مناسب برای انواع پوست چرب گندمگون تا سبزه بوده و رنگ روشن آن مناسب برای انواع پوست چرب سفید تا گندمگون می باشد. نوروا برای این محصول مدلی بی رنگ نیز تولید کرده که مناسب برای آقایان نیز بوده و مانند ژل هیچ رنگی در خود ندارد. بانوانی که نسبت به تناژ رنگی این کرم مشکل دارند می توانند نمونه بی رنگ را تهیه کرده و سپس بر روی آن از کرم پودر های معمولی خود استفاده کنند.

مشخصات، خواص و فواید کرم اکتی پور

رنگ های روشن و تیره کرم پودر اکتی پور نوروا
رنگ های روشن و تیره کرم اکتی پور نوروا فاقد چربی

این کرم در مدت زمانی کوتاه پس از مصرف منجر به کاهش ترشح چربی و مبارزه گسترده با باکتریها شده، به سرعت منجر به ناپدید شدن لکه ها و دانه های سرسیاه، باعث ازبین رفتن باکتریها از سیگنال های التهابی، درمان هرنوع جوش به خصوص جوش های سرسیاه و سرسفید، تنظیم کننده لایه شاخی و ترشح غدد چربی ( ضد براقی پوست ) و باعث تنظیم فلور میکروبی پوست خواهد شد.

قیمت و نحوه خرید کرم اکتی پور

قیمت کرم اکتی پور مناسب برای پوست های چرب
رنگ ها و قیمت کرم اکتی پودر نوروا

جالب است بدانید این کرم بهترین کرم پودر از نظر متخصصان پوست برای بانوانی می باشد که از مشکلات پوستی همچون چربی بالا، آکنه و انواع جوش های سرسیاه و سفید رنج می برند. پیشنهاد می کنیم برای یکبار هم که شده از این محصول استفاده کرده و سپس نتیجه بسیار عالی آن را در پوست خود مشاهده کنید. قیمت این محصول در حال حاضر حدود ۱۵۰ تا ۱۴۰هزار تومان می باشد و در اکثر داروخانه های مجاز قابل خرید می باشد، دقت کنید این محصول دارای موارد مشابه و تقلبی بسیاری در بازار است، بنابراین در زمان خرید دقت لازم را کرده و حتما به لیبل وزارت بهداشت و شرکت وارد کننده با نام پوبر دقت فرمایید. 

مشخصات ظاهری کرم اکتی پور ضد جوش نوروا و مدل تقلبی
مقایسه مشخصات ظاهری کرم اکتی پور ضد جوش نوروا و نمونه تقلبی