آریسته
پرتال خبری و سبک زندگی

نقد و بررسی کرم پودر ضد جوش اکتی پور

0 17

اگر از همراهان قدیمی آریسته باشید، می دانید که در سری مطالب آموزش آرایش صورت قصد به معرفی و نقد و بررسی انواع لوازم آرایشی و بهداشتی برای شما عزیزان را داریم. تمامی محصولاتی که مناسب برای انواع پوست بوده معرفی شده و بر طبق نظریات بانوان گرامی دیگر نقد و بررسی کامل ارائه خواهد شد، که به واسطه آن بتوانید بهترین محصول برای پوست خود را بیابید. تنها نکته مهم در مبحث نقد و بررسی محصولات آرایشی آن است که مطالب بر اساس تجربیات افراد مختلف بررسی شده و نوشته می شود و ممکن است محصولی که برای پوست صد ها نفر مناسب بوده برای پوست شما کمی مناسب نباشد. از این رو مطالب صرفا جهت اطلاع شما بوده و نتیجه نهایی و انتخاب محصول بسته نوع پوست شما دارد.

نوروا محصولی قدیمی با نام کرم ضد جوش رنگی اکتی پور داشته که در سه رنگ بژ تیره، بژ روشن و مدلی بی رنگ ساخته شده است. این کرم ضد جوش مناسب برای انواع پوست چرب و آکنه دار بوده و عملا مناسب برای پوست های خیلی خشک نمی باشد. پوشش دهی کرم ضد جوش رنگی اکتی پور در حد متوسط و رو به پایین بوده و عملا کاربرد آن به عنوان کرم پودری با پوشش بالا نبوده و به عنوان یک محصول زیبایی در کاهش مشکلات پوستی می باشد.

این کرم در مدت زمانی کوتاه پس از مصرف منجر به کاهش ترشح چربی و مبارزه گسترده با باکتریها شده، به سرعت منجر به ناپدید شدن لکه ها و دانه های سرسیاه، باعث ازبین رفتن باکتریها از سیگنال های التهابی، درمان هرنوع جوش به خصوص جوش های سرسیاه و سرسفید، تنظیم کننده لایه شاخی و ترشح غدد چربی ( ضد براقی پوست ) و باعث تنظیم فلور میکروبی پوست خواهد شد.

نوع رنگی این نوع از کرم ضد جوش اکتی پور در دو رنگ روشن و تیره می باشد، و رنگ تیره آن مناسب برای انواع پوست چرب گندمگون تا سبزه بوده و رنگ روشن آن مناسب برای انواع پوست چرب سفید تا گندمگون می باشد. نوروا برای این محصول مدلی بی رنگ نیز تولید کرده که مناسب برای آقایان نیز بوده و مانند ژل هیچ رنگی در خود ندارد. بانوانی که نسبت به تناژ رنگی این کرم مشکل دارند می توانند نمونه بی رنگ را تهیه کرده و سپس بر روی آن از کرم پودر های معمولی خود استفاده کنند.

جالب است بدانید این کرم بهترین کرم پودر از نظر متخصصان پوست برای بانوانی می باشد که از مشکلات پوستی همچون چربی بالا، آکنه و انواع جوش های سرسیاه و سفید رنج می برند. پیشنهاد می کنیم برای یکبار هم که شده از این محصول استفاده کرده و سپس نتیجه بسیار عالی آن را در پوست خود مشاهده کنید. قیمت این محصول در حال حاضر حدود ۵۸ هزار تومان می باشد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.