نقد و بررسی سایه چشم نوت

1,585

خب بعد از مدت ها برگشتیم با یک نقد و بررسی جدید.. همانطور که در جریان هستید کلا بنده تا محصولی را امتحان نکنم نقد و بررسی قرار نخواهم داد… اما به تازگی سایه چشم نوت خریدم و پس از چند بار استفاده الان قصد نقد و بررسی آن را دارم، باشد که برای تمامی خانم ها مفید واقع شود.

تا آنجا که بنده می دانم، برند نوت از دسته برند های ترکیه ای است،  قیمت محصولات آرایشی نوت زیاد نیست و در حد متوسط قرار دارد. چیزی که بنده تست کردم سایه چشم کاسه ای نوت بود که خب در مرحله اول استفاده رنگ غلیظی دارند، به راحتی پشت پلک پخش میشوند و اصلا پشت پلک جمع نمیشوند، ماندگاری این نوع از سایه های نوت در حد معمولی هست و برای دو ساعتی مناسب هستند؛ اما بعد از گذشتن این مدت زمان به سادگی و کم کم از پشت پلک ها کم رنگ خواهند شد! البته این را هم باید گفت که اگر از پرایمر سایه چشم استفاده کنید قطعا ماندگاری خیلی خوبی دارند. این سایه ها پشت پلک ایجاد حساسیت و خارش نمی کنند به هیچ عنوان، بسیار هم فشرده توی قالب قرار گرفتن و زمانیکه می خواهید از آنها استفاده کنید شاهد پرت شدن پودر سایه به این طرف و آن طرف نخواهید بود! اگر از ماندگاری کم این سایه ها بدون استفاده از پایه سایه چشم بگذریم قطعا سایه های چشم نوت می توانند یک انتخاب مناسب برای استفاده روزمره بشمار بیایند.

این سایه ها دارای رنگ های متفاوتی هستند که هم مات در آنها قرار گرفته و هم درخشان… رنگ شماره ۰۸ و ۰۱ که بنده استفاده کردم یک قهوه ای سوخته مات و یک صدفی بسیار زیبا ودرخشان بود که از رنگ صدفی آن می توانید به منظور شاینر هم استفاده کنید. رنگ ۰۸ مناسب برای کسانی هست که آرایش های برنز را دوست داشته و طرفدار سایه های قهوه ای تیره هستند. نکته دیگری که باید بگم و یادم رفت این هست که این سایه ها قیمتی از ۱۰ تا ۱۳ هزار تومان دارند.