چند نکته مهم در ست کردن لباس با آرایش

7,765

یکی از راه هایی که کمک می کند تا به واسطه آن در یک لباس مجلسی بیشتر بدرخشید، ست کردن لباس با آرایش است. شاید در نگاه اول آنقدر ها هم به نظرتان مسئله مهمی نباشد، اما لازم است بدانید هماهنگی رنگ های بکار برده شده در آرایش و لباس شما می تواند به جذابیت ظاهری شما بسیار بیشتر کمک کند.

لباس نقره ای با چه رنگ آرایشی ست می شود؟

رنگ نقره ای از دسته رنگ های بسیار جذاب و گیرا بوده که در کنار یک آرایش حرفه ای می تواند ظاهری بسیار چشمگیر و جذاب برای شما ایجاد کند. سعی کنید زمانیکه لباس نقره ای بر تن کرده اید از رنگ های سرد در آرایش خود استفاده کنید. استفاده از خط چشم های ضخیم با سایه های اسموکی و هاله هایی از رنگ نقره ای در سایه ظاهری بسیار زیبا برای شما ایجاد خواهد کرد. بهترین رنگ رژگونه در کنار این لباس برای افرادیکه دارای رنگ پوست روشن هستند رنگ های صورتی روشن است و برای کسانیکه پوست گرم و تیره ای دارند بهترین رنگ هلویی می باشد.

مدل آرایش صورت با لباس نقره ای
مدل آرایش چشم با لباس نقره ای

در کنار لباسی به رنگ نقره ای رژ لب های مات زرشکی، صورتی و یا بنفش بسیار خود نمایی خواهد کرد. اگر تمایل دارید تا در کنار لباس زیبایتان چشم ها خودنمایی بیشتری داشته باشند می توانید از رژلب های مات با رنگ های خنثی و روشن استفاده کنید.

آرایش با لباس لمه نقره ای
آرایش مناسب با لباس مشکی نقره ای
آرایش مناسب با لباس نقره ای
آرایش ست با لباس نقره ای 

آرایش مناسب با لباس نارنجی

در ساده ترین حالت ممکن یکی از راه های ست کردن لباس با آرایش استفاده از سایه و رژ لب هایی است که با رنگ لباس شما ست می شوند. مثلا شما می توانید در کنار لباس نارنجی رنگ خود از طیف های روشن تر و یا تیره تر از رنگ نارنجی لباس در سایه و یا رژلب خود استفاده کنید. در کنار لباس نارنجی رنگ خود می توانید از رژگونه های هلویی استفاده کرده و هماهنگی بیشتری در لباس و آرایش ایجاد کنید.

آرایش با لباس نارنجی
آرایش صورت با لباس نارنجی
رنگ نارنجی با چی ست میشه
ست مانتو نارنجی و آرایش صورت
آرایش و رنگ مکمل نارنجی
ست کردن رنگ لباس زنانه با آرایش
مدل آرایش صورت نارنجی
مدل آرایش چشم نارنجی ست با لباس نارنجی

نحوه ست کردن آرایش با لباس مشکی مجلسی

رنگ مشکی یکی از دسته رنگ هایی است که در اکثر لباس های شب و مجلسی پر کاربرد بوده و علاوه بر آنکه به صورت جداگانه لباس های جذابی با این رنگ دوخته می شود این قابلیت در آن وجود دارد که با رنگ های دیگر به سادگی ترکیب شده و در نهایت لباسهایی شیک و به روزتر در اختیار داشت. بهترین آرایش چشم متناسب با لباس مشکی استفاده از سایه های دودی است.

مدل آرایش با لباس مشکی طلایی
مدل آرایش با لباس مشکی مجلسی
مدل آرایش با لباس سیاه
آرایش مناسب با لباس مشکی نقره ای
آرایش با لباس مشکی سفید
آرایش صورت با لباس مشکی

استفاده از رژ لب هایی به رنگ قرمز و بنفش هماهنگی بسیار زیادی با لباس مجلسی مشکی دارد. اگر در لباس مجلسی مشکی رنگ شما المان هایی با رنگ های دیگر وجود دارد به سادگی قادر خواهید بود تا بر روی سایه دودی رنگ خود از سایه های براق و رنگی استفاده کنید؛ به طور مثال برای داشتن آرایش مناسب با لباس مشکی طلایی می توانید از سایه های دودی پشت چشم استفاده کرده و نقطه میانی چشمان خود را با رنگ طلایی آرایش کنید.

آرای مناسب با لباس مشکی
آرایش با لباس مشکی
مدل آرایش زیبا برای لباس مشکی
آرایش ساده و زیبا متناسب با لباس مشکی

آرایش متناسب با لباس سرمه ای

اگر تصمیم دارید تا لباس سورمه ای، لباس آبی و یا آبی کاربنی بر تن کنید به سادگی می توانید در آرایش خود از خط چشم های سورمه ای و یا آبی استفاده کنید. استفاده از آرایش چشم اسموکی در کنار هاله هایی با رنگ آبی جذابیت بسیار زیادی برای شما ایجاد خواهد کرد. بهترین رنگ های رژ لب برای استفاده در کنار لباس آبی، رنگ های خنثی و طبیعی هستند. در کنار این رنگ استفاده از هاله های نقره ای در سایه نیز جذابیت زیادی ایجاد خواهد کرد.

ست آرایش با لباس سورمه ای
آرایش چشم متناسب با لباس سورمه ای
مدل آرایش چشم ملایم سورمه ای
آرایش چشم با لباس سورمه ای طلایی
آرایش صورت با لباس سورمه ای
رنگ آرایش با لباس سورمه ای
مدل آرایش با لباس سورمه ای
آرایش چشم با لباس سورمه ای
آرایش مناسب با لباس سورمه ای
آرایش با لباس سورمه ای

آرایش مناسب با لباس زرد

اگر جزء معدود افراد خوش شانس هستید که می توانید لباس زرد را بر تن کنید ، حتما آرایش را انتخاب کنید که متعلق به خانواده رنگ گرم است.
رنگ زرد از دسته رنگ های گرم و در واقع پر زرق و برق است که میبایست در کنار آن از رنگ های مات و طبیعی تر و کمی گرم استفاده کنید تا ظاهر شما بیش از حد رنگی و پر زرق و برق نباشد. سعی کنید در کنار لباسی به رنگ زرد از رنگ های مشابه ولی ملایم تر استفاده کنید.

آرایش مناسب لباس طلایی
آرایش مناسب با لباس زرد
آرایش چشم با لباس زرد
آرایش صورت با لباس زرد

به طور مثال در کنار لباس زرد می توانید از رژگونه هایی با رنگ مرجانی، هلویی، صورتی گرم و نارنجی بهره ببرید. اگر چشم و گونه های شما آرایش طبیعی دارند، می توانید آرایش خود را با یک رژ لب قرمز به پایان برسانید، در غیر اینصورت بهتر است رنگ رژ لب خود را از میان رنگ های خنثی و ملایم انتخاب کنید. بهترین رنگ ها برای استفاده در سایه پشت چشم استفاده از رنگ های دودی، نقره‌ای، ذغالی و قهوه‌ای روشن تا تیره بوده و بهتر است در میانه های چشم بر روی سایه تیره خود از رنگ های رزگلد، نارنجی روشن و طلایی ملایم استفاده کنید.

رنگ مو با لباس زرد
مدل آرایش صورت با لباس زرد
مدل مو و آرایش صورت برای لباس زرد
آرایش ساده صورت برای لباس زرد

آرایش مناسب با لباس مجلسی قرمز / زرشکی

رنگ قرمز از دسته رنگ های بسیار جذاب و دلفریب بوده و بر تن کردن یک لباس قرمز خود به تنهایی می تواند شما را مرکز توجه و نگاه دیگران قرار دهد. دقت داشته باشید زمانیکه لباس قرمز بر تن کرده اید نباید آرایش بسیار غلیظی داشته باشید. بهترین آرایش چشم با لباس زرشکی رنگ های دودی و اسموکی است که باعث می شود چشمان شما در کنار لباس قرمز گیراتر و زیبا تر باشد.

آرایش با لباس قرمز
آرایش با لباس قرمز مشکی
آرایش مناسب با لباس قرمز
سه مدل آرایش صورت با لباس قرمز
مدل آرایش با لباس قرمز
آرایش متناسب با لباس قرمز

با لباس قرمز چه رژی بزنیم؟ اگر آرایش چشمان خود را دودی انتخاب کردید دقت داشته باشید که رژلبی ملایم تر انتخاب کنید. اگر تصمیم دارید در کنار لباس قرمز خود از رژلب قرمز در کنار ناخن هایی قرمز رنگ استفاده کنید آرایش چشمان خود را ملایم تر انتخاب کرده و به جای سایه های دودی و اسموکی از رنگ هایی ملایم تر همچون قهوه ای استفاده کنید. در کنار لباس قرمز خود حتی می توانید به سادگی با یک سایه چشم ملایم از خط چشم های مشکی استفاده کرده و در عین سادگی زیبایی و جذابیت بسیار زیادی را برای خود ایجاد کنید.

آرایش چشم با لباس قرمز
رنگ آرایش با لباس قرمز
انواع مدل آرایش صورت با لباس زرشکی
مدل آرایش غلیظ مجلسی با لباس قرمز

آرایش مناسب با لباس کرمی / شیری

رنگ کرم از دسته رنگ های خنثی بشمار می رود، این بدان معناست که شما با رنگ های کرم و شیری می توانید از هر نوع رنگ آرایشی استفاده کنید. در این بین با این رنگ طیف های مختلفی از رنگ های روشن و تیره قابل استفاده خواهد بود. سعی کیند در کنار رنگ کرم از رنگ های خیلی روشن استفاده نکنید تا صورتی بی حال نداشته باشید.

آرایش مناسب با لباس کرم
آرایش مناسب با لباس کرمی
آرایش با لباس کرمی
آرایش مناسب با لباس شیری
آرایش ست با لباس کرمی
آرایش صورت با لباس کرمی

بهترین رنگ رژگونه برای استفاده در کنار رنگ کرم هلویی است. برای سایه چشم از هر طیف رنگی می توان استفاده کرد اما استفاده از رنگ هایی همچون طلایی، قهوه ای و بژ به زیبایی و جذابیت شما خواهد افزود. بهترین رنگ رژ لب برای استفاده در کنار لباسی با رنگ کرم رنگ های بژ و قهوه ای، مرجانی روشن خواهد بود.

آرایش مناسب با لباس کرم
آرایش مناسب با لباس شیری
آرایش ساده با لباس کرم
مدل آرایش دخترانه با لباس کرم