تاثیرات لوازم آرایشی تقلبی بر سلامت پوست

0 718

این روزها به صورت بسیاری از خانم ها که دقت کنید اثری حتی از یک مداد کوچک هم در صورتشان خواهید یافت. آرایش کردن امری طبیعی برای هر خانمی به حساب خواهد آمد، اگر این آرایش به صورت آگاهانه انجام شود علاوه بر اینکه می تواند منجر به زیبایی ظاهری صورت شود می توان با انتخاب محصولاتی مناسب از پوست محافظت نیز کرد.

شما می خواهید از طریق آرایش کردن زیبایی دو چندان داشته باشید، یادتان باشد استفاده از لوازم آرایشی تقلبی که می توان به جرات گفت نیمی از لوازم آرایش های داخل کشور قاچاقی هستند و تقلبی می تواند به پوست شما آسیب های غیر قابل جبران بزند. لوازم آرایشی تقلبی فرقی نمی کند پوستی مقاوم دارید یا نه در هر صورت بعد از مدت زمانی کوتاه به پوست شما آسیب می زنند، این لوازم آرایش چربی پوست شما را از حد معمول افزایش داده و منجر به بروز ضایعات پوستی، آکنه و حساسیت در شما می شوند. این نوع از لوازم آرایشی در ساخت خود از مواد اولیه مرغوب استفاده نکرده اند و در نهایت منجر به حساسیت پوست، چشم و نقاط دیگر بدن شما خواهند شد.

رژ لب های تقلبی همگی دارای مقادیر بسیار زیادی از سرب هستند، این سرب به شدت برای بدن شما مضر بوده و می تواند در آینده یکی از دلایلی بزرگ برای ابتلا به سرطان باشد. کرم های تقلبی به شدت منجر به پیری پوست، کدر شدن پوست صورت، ایجاد لک، جوش و خارش خواهند شد. ریمل های تقلبی به شدت عفونت و حساسیت چشمی برای شما ایجاد خواهند کرد. پوست خود را بشناسید و سپس با راه هایی که در مطالب گذشته با عنوان”چگونه از اصل بودن لوازم آرایشی مطمئن شویم؟” برای شما قرار داده ایم محصولی اصل را تهیه کنید.

بسیاری از محصولات تقلبی دارای ترکیباتی هستند که به شدت بر روی عملکرد غدد درون‌ریز اختلال ایجاد می‌کنند؛ این نوع از مواد می توانند ترشح هورمون ها را بهم ریخته و تاثیرات زیادی بر روی رشد موجودات زنده بگذارند. تا کنون شنیده اید که می گویند زنان باردار نباید از کرم هایی خاص استفاده کنند؟ یا توصیه می شود زنان باردار در سه ماه اول بارداری از لاک ناخن استفاده نکنند؟ دلیل این امر همان موادی است که به شدت می تواند بر روی جنین اثراتی بد بگذارد و رشد او را مختل کند. این مواد نارسایی های بسیاری را بر روی جنین ایجاد می کنند تا حدی که توصیه می شود زنان باردار در نه ماه بارداری خود قید استفاده از لوازم آرایشی، رنگ مو و لاک ناخن را بزنند .