مردانی که در ازدواج با آنها بدبخت می شوید! (۱)

0 695

ازدواج یکی از اتفاقات مهم در زندگی هر فردیست که با انتخاب درست می تواند شما را به اوج برساند و لذت یک زندگی خوب را برای شما ایجاد کند، از طرفی انتخاب نادرست می تواند شما را در منجلابی از بدبختی فرو ببرد که دیگران را نیز با خودتان به سوی بدبختی بکشید. اما یک نکته مهم را از یاد نبرید، شناخت مهمترین چیزیست که در مبحث ازدواج مورد بررسی قرار می گیرد. قبل از ازدواج فرد مورد نظر را بشناسید و با خود و خانواده اش آشنا شوید. هیچ ایرادی ندارد که زیر نظر خانواده با یکدیگر رفت و آمد داشته باشید تا بتوانید یکدیگر را شناخته و در آخر تصمیمی درست بگیرید. خانم ها توجه داشته باشند مردانی که در زیر نام برده و در مورد آنها توضیحاتی می دهیم، از دسته کسانی هستند که به هیچ عنوان با آنها خوشبخت نخواهید بود، پش عاقلانه تصمیم بگیرید و مطب امروز را تا انتها بخوانید.

مردان منزوی

مردان منزوی از دسته کسانی هستند که لذت بردن برای آنها بی معنی است، آنها کسانی هستند که همیشه دوست دارند غرق در تنهایی خود باشند، آنها آدم هایی سرد و بی احساس و تنهایی هستند که که هیچ علاقه ای به ارتباطات نزدیک با دیگران ندارند. این نوع از مردان فعالیت های فردی را بیشتر می پذیرند و همیشه از آنکه در جمع حضور داشته باشند فراری هستند. مردان منزوی بسیار کم حرف و بی توجه هستند و گاها مرموز دیده می شوند. مردان منزوی بعد از ازدواج در کنار همسر خود نیستند بلکه موازی با همسر خود زندگی خود را می گذرانند!  

گوشه‌گیریش باعث می‌شود در چشم دیگران فردی فاقد ‌اعتماد به‌ نفس به نظر برسد که البته همین خصوصیت برخی دختران را تحریک می‌کند که نقش یک مراقب و ناجی را برای این فرد ایفا کنند. این دختران مانند مادری که برای فرزندش دلسوزی می‌کند، با او رفتار می‌کنند اما باید آگاه باشند فردی را برای همسری انتخاب کرده‌اند که اصلا نیازی به آن‌ها ندارد. معمولا دخترانی که شخصیت حمایت‌ کننده دارند، جذب مرد منزوی می‌شوند، زیرا از کمک‌کردن و حمایت از او لذت می‌برند. این ارتباط آنقدر پیش می‌رود که خود این دختران پیشنهاد ازدواج می‌دهند و معمولا این مرد که در امور ارتباطی به‌صورت منفعل عمل می‌کند، گاهی بدون انگیزه جدی با این خواسته موافقت می‌کند. شروع و پایان رابطه هیچ تاثیری بر این مرد ندارد. در بسیاری از افراد شروع ارتباط در آنها شوق ایجاد می‌کند اما برای این فرد آغاز ارتباط هیچ هیجانی ندارد. بهتر است دختران مراقب این موضوع باشند که درست است که دلسوزی و حامی بودن‌شان باعث جذب می‌شود ولی باید بدانند که هیچ‌وقت این فرد از پیله انزوای خودش خارج نمی‌شود و آنها هیچ‌وقت نمی‌توانند او را تغییر دهند و تاثیری جدی روی او بگذارند.

مردانی که هیچ دوست نزدیکی ندارند

مردانی که هیچ دوستی در نزدیکی خود ندارد و تمایلی نیز به برقراری ارتباطات صمیمی با دیگران ندارند همان مردان منزوی هستند که نبود ارتباط با دیگران آنها را به هیچ عنوان آزرده نمی کند. این نوع از مردان چه در کار و چه تفریح علاقه ای به حضور دیگران ندارند و اگر کسی نیز در کنارشان باشد به هیچ عنوان ارتباط صمیمی و یا حتی معمولی با آنها برقرار نمی کنند. اینها در کار شاید آدم های معمولی به نظر برسند اما در در واقعیت دارای اختلالات شخصیتی هستند که اگر کسی بخواهد وارد پیله ای که دور خود بسته اند شود، به شدت مضطرب و عصبانی خواهند شد. این نوع از افراد اغلب دست و پا چلفتی و عجیب به نظر می رسند.

مردان خودپسند

خودپسند ها کسانی هستند که مدام باید از آنها تعریف کنید، و اگر روزی این کار یادتان برود فاتحه زندگیتان خوانده است! این نوع از مردان خود را سرور دیگران می دانند و عملا در برقراری ارتباط صمیمی با دیگران بسیار ناتوان هستند. این نوع از مردان در روابط شخصی و عاطفی خود سعی دارند ظاهری بسیار زیبا از خود نشان دهند و عموما کسانی را انتخاب می کنند که اهل تعریف از دیگران باشند. این تیپ مردها در برخوردهای اولیه دوست‌داشتنی هستند، زیرا رفتارشان نشان می‌دهد، بسیار اعتماد به‌ نفس بالایی دارند و افراد توانا و موفقی هستند. ولی به مرور دروغ‌ها و رویا پردازی‌‌ هایشان آشکار می‌شود. او آنقدر راجع به توانایی‌ها و ویژگی‌هایش صحبت می‌کند که موفق می‌شود طرف مقابلش را تحت‌تاثیر قرار ‌دهد. این نوع از اختلالات از آن دسته هستند که احتمال پایین آمدن و تغیرشان بسیار کم بوده و زندگی با چنین مردانی تنها منجر به خسته شدن و ناتوان شدن زن خواهد شد. 

 ادامه مطلب در پست بعدی