۳۰ مدل ژاکت بافتنی زنانه

هر آنچه که باید درباره لباس بافتنی ژاکت بدانید!

30,787

فصل پاییز و زمستان که از راه می رسد بازار لباس های پاییزی، زمستانه و به خصوص ژاکت ها حسابی گرم می شود. در دنیای مد انواع مختلفی از لباس بافتنی با اسامی متفاوتی وجود دارد که اغلب در ظاهر به یک شکل هستند و تفاوت های چشمگیری میان آنها وجود ندارد. اما به راستی فرق ژاکت و پلیور در چیست؟ و یا چرا در دنیای مد سوییشرت ها و هودی ها تبدیل به دو دسته متفاوت از لباس های زمستانی شده اند؟ در این مطلب می خواهیم به شما بگوییم که ژاکت ها از کدام دسته لباس های زمستانی هستند و چه تفاوتی با هودی ها، پلیور ها و یا سوییشرت ها دارند. همراه با آریسته باشید.

انواع مدل ژاکت بافتنی زنانه جلو باز

ژاکت ها لباس های بافتنی زیبایی هستند که اگر به درستی انتخاب گردند می توانند یک مدل مانتوی شیک و یا حتی یک مدل لباس مجلسی زیبا برای شما باشند. تنها کافیست طرح، رنگ و بلندی و کوتاهی آنها را به درستی و با دقت فراوان انتخاب کنید. ژاکت ها در مدل های متفاوتی و برای همه سنین بافته می شوند. اگر سری به بازار زده باشید قطعا مدل های مختلفی از ژاکت مردانه، ژاکت پسرانه، ژاکت بافتنی بچه گانه، ژاکت بافتنی دخترانه و … را مشاهده کرده اید.

بافتن ژاکت زنانه از یقه
ژاکت زنانه بافتنی اسپرت
مدل لباس 2018 دخترانه
مدل ژاکت زنانه بافت بلند
مدل ژاکت زنانه جلو باز
ژاکت بافتنی زنانه جدید
ژاکت بافتنی زنانه سایز بزرگ
ژاکت پاییزی زنانه طرح پلنگی
ژاکت پاییزه زنانه
مدل ژاکت قلاب بافی زنانه با جیب چرمی
بافت ژاکت زنانه با قلاب
ژاکت های زمستانی زنانه با طرح های شیک

برخی از انواع مدل ژاکت نیز موجود هستند که با نام ژیله شناخته می شوند که در آنها آستین حذف شده است. این نوع از ژاکت ها اغلب مناسب برای آقایان بوده و ست شدن آنها همراه با پیراهن مردانه می تواند ظاهری بسیار شیک برای آقایان در فصول سرد سال بسازد. اغلب ژاکت های زنانه جلو باز هستند و به صورت رویه بر روی لباس های دیگر قرار خواهند گرفت. این مدل لباس بافتنی بیشتر برای فصل پاییز مناسب است چراکه هنوز هوا آنقدری سرد نشده که برای بیرون رفتن نیاز به کاپشن داشته باشید.

انواع مدل ژاکت بافتنی زنانه بلند

ژاکت ها در دو نوع بلند و کوتاه بافته می شوند. مدل های کوتاه بسیار مناسب برای پوشیدن در کنار شلوار جین و یا دامن هستند و به سادگی می توان از ترکیب آنها با لباس های دیگر، یک مدل لباس اسپرت و یا مجلسی متناسب با فضایی که قرار است در آن حضور داشت تهیه کرد.. ژاکت های بافتنی بلند نیز قادرند تا برای شما در نقش یک مانتوی گرم پاییزی ظاهر شده و یا می توانید آنها را در کنار یک تاپ و دامن کوتاه پوشیده و زیبایی خود را در یک مهمانی دوستانه دو چندان کنید.

خرید ژاکت زنانه دیجی کالا
ژاکت بافت زنانه شیک
ژاکت دستبافت زنانه اسپرت
مدل ژاکت زنانه دست بافت
خرید اینترنتی ژاکت زنانه
ژاکت بافتنی زنانه با قلاب
مدل ژاکت زنانه قلاب بافی
بافتن ژاکت زنانه با دو میل
بافت ژاکت زنانه قلاب بافی
مدل ژاکت کاموایی
آموزش ژاکت زنانه قلاب بافی
عکس ژاکت زنانه جلوباز
ژاکت زنانه کاموایی
مدل ژاکت زنانه قلاب بافی جلو باز
ژاکت کاموا زنانه
ژاکت زنانه کشباف بلند

مدل ژاکت دخترانه با دو میل / مدل ژاکت دستبافت زنانه

اگر به خاطر داشته باشید در گذشته بیشتر لباس های بافتنی توسط مادرها و مادربزرگ ها در خانه با دو میل و قلاب بافته می شد. در آن زمان بازار لباس های دست بافت بسیار گرم بود و هر کس حداقل یک دست لباس دست بافت در خانه برای خود داشت. امروزه با پیشرفت تکنولوژی بازار لباس های دستباف نیز همچون پاییز خزان را به خود دیده و لباس های بافت شرکتی اغلب جایگزین لباس های دست بافت شده اند. در ادامه می توانید انواع مدل از ژاکت بافتنی شیک که به سادگی توسط دو میل قابل بافت هستند را ببینید.

عکس ژاکت زنانه بافت
مدل ژاکت بافتنی زنانه قلاب بافی / انواع ژاکت بافتنی
انواع ژاکت زنانه شیک
عکس ژاکت زنانه بافتنی بسیار زیبا / مدل ژاکت بافتنی زنانه جلو باز
مدل ژاکت دستبافت زنانه 2018
ژاکت و سویشرت زنانه / ژاکت زنانه قلاب بافی
طرح ژاکت زنانه
مدل بافت ژاکت زنانه شیک با دو میل / لباس بافتنی زنانه با میل
ژاکت زمستانی شیک زنانه
عکس ژاکت زنانه دستباف / بافتنی ۲۰۲۰

فرق ژاکت و پلیور

اغلب افردا ژاکتها و پلیور ها رو مجزا از یکدیگر نمی دانند، اما باید به شما بگویم این دو لباس کاملا با یکدیگر متفاوت هستند و تنها در جنس با یکدیگر مشابه می باشند. ژاکت ها لباس های بافتنی هستند که جلو باز بوده و برای آنها دکمه یا زیپ هم در نظر گرفته می شود. در برخی از مدل ها نیز به عنوان رویه استفاده می شود و بر روی آنها حتی شاهد دکمه یا زیپ هم نخواهید بود. پلیور ها اما به صورت جلو بسته هستند. هیچ اثری از زیپ و یا دکمه بر روی یک پلیور مشاهده نمی شود. در واقع تنها تفاوتی که میان این دو نوع از لباس زمستانی وجود دارد که منجر شده تا در دسته های گوناگونی نامگذاری شوند قسمت جلویی آنها می باشد.

مدل ژاکت زنانه طرح دار
ژاکت بافتنی زنانه یقه شل
مدل کت و ژاکت زنانه
ژاکت بافتنی زنانه مجلسی / مدل ژاکت زنانه با قلاب
مدل ژاکت دخترانه شیک
ژاکت بافتنی زنانه مدل جدید
مدل ژاکت دخترانه بافتنی
مدل ست ژاکت و بلوز زنانه / ژاکت زنانه بافتنی دو میل
مدل ژاکت دختر بچه
مدل ژاکت دخترانه بافتنی

فرق هودی، سوییشرت و ژاکت

هودی ها سوییشرت هایی هستند که بر روی آنها کلاه قرار داده شده. هودی ها و سوییشرت ها از جنس پارچه دوخته می شوند و در لایه های داخلی آنها از پشم و کرک برای گرمای بیشتر استفاه می شود. این در حالیست که ژاکت ها اغلب به طور مستقیم از کاموا بافته می شوند و بدون کلاه هستند.

مدل لباس ژاکت بافتنی
مدل لباس بافتنی ژاکت زنانه
ژاکت بافتنی زنانه کوتاه
زیباترین مدل ژاکت زنانه طرح دار / مدل میل بافی زنانه
ژاکت ظریف زنانه
ژاکت بافت ظریف زنانه
بافت ژاکت زنانه مجلسی
ژاکت بافتنی زنانه مجلسی / ژاکت زنانه مجلسی
ژاکت زنانه مدل جدید 2020
مدل ژاکت بافتنی زنانه جلو باز زیبا / ژاکت جدید زنانه
ژاکت بافتنی زنانه کوتاه
مدل ژاکت بافت زنانه کوتاه
جدیدترین مدل ژاکت طرحدار
ژاکت بافت طرحدار ۲۰۲۰ / مدل ژاکت زنانه مجلسی