به روزترین ترین مدل های پالتو زنانه و بچگانه همراه راهنمای انتخاب پالتو

18,980

زمستان که می رسد یکی از قسمت های هیجان انگیز آن استایل زمستانی است، استایلی خاص، شیک و زیبا که مختص این فصل بوده و شاید همین خاص بودنش است که طرفداران زیادی را به خود اختصاص داده است. اینکه در فصول سرد سال یک مدل پالتو زنانه شیک و ساده داشته باشید که از استایل روزمره و حتی مجلسی شما فاصله داشته باشد قطعا جذابیت ظاهری زیادی را برای شما به همراه خواهد داشت. از آنجایی که مدل های کلاسیک و حتی مدل پالتو اسپرت دارای تزیینات کمتری بوده و در عین سادگی دارای زیبایی فوق العاده زیادی هستند؛ در مطلب امروز انواع مختلفی از به روزترین مدل پالتو زنانه و دخترانه ساده و شیک را آماده کرده ایم. با ما همراه باشید.

ایده هایی شیک و زیبا از  مدل پالتو بچه گانه

زمانیکه اقدام به خرید مدل پالتو بچه گانه می کنید لازم است تا چند ویژگی را در نظر بگیرید. اولین نکته ای که باید به خاطر بسپارید این است که هیچ گاه به امید آنکه کودک شما بتواند در سال بعد نیز پالتو خود را به تن کند اقدام به خرید مدل پالتو بزرگ تر نکنید. هیچ گاه نمی توانید تخمین بزنید که فرزند شما هر سال چه میزان رشد خواهد داشت. بنابراین به جای صرف هزینه های اضافی مدلی را برای وی انتخاب کنید که کاملا اندازه او بوده و یا تنها یک سایز برای او بزرگتر باشد که بتوانید در زیر آن لباس های دیگری نیز بر تن کنید.

ایده ها مختلف همراه با عکس از چند مدل پالتو بچگانه
ایده های زیبا از چند مدل پالتوی دخترانه
عکس از چند مدل پالتوی جدید بچه گانه
عکس از چند مدل پالتو جدید بچه گانه و شیک

دومین نکته ای که باید به خاطر بسپارید این است که اگر کودک شما به سنی رسیده که قدرت انتخاب دارد وی را به مغازه هایی ببرید که با بودجه شما هماهنگی دارد، و سپس اجازه انتخاب به وی بدهید تا چیزی که به آن علاقمند است را انتخاب کند. از این طریق به رشد مغزی و احساسی فرزند خود کمک بسیاری کرده اید و به دلیل آنکه فرزند شما از روی علاقه این پالتو را انتخاب کرده است احتمال لجاجت در پوشیدن این لباس زمستانی بسیار کمتر خواهد بود!

انواع مختلف از به روزترین مدل پالتو های بچه گانه
عکس چند مدل پالتو زیبا و شیک پسرانه و دخترانه
جدیدترین مدل پالتو دخترانه 2019
انواع مختلف از مدل پالتو دختر بچه شیک و ساده

همواره برای فرزند خود دو پالتو تهیه کنید تا مناسب برای هوای خیلی سرد و نسبتا سرد باشد. در این شرایط کودک شما می تواند در زمانی که هوای بسیار سردی وجود ندارد از مدل پاییزه استفاده کند و شما نیز شاهد جا گذاشتن پالتو توسط وی در مدرسه و زمین بازی نخواهید بود!

برای مشاهده انواع مدل از لباس نوزادی دخترانه کلیک کنید.

بهتر است زمانیکه مدل پالتو پسرانه تهیه می کنید قد آن را کوتاه و تا کمر وی در نظر بگیرید و برای مدل پالتو دخترانه از آن دسته مدل هایی استفاده کنید که حداقل تا زیر باسن ادامه داشته باشند. یک نکته بسیار مهمی که باید در این قسمت به آن توجه کنید این است که اساسا میزان جنب و جوش فرزند شما در انتخاب قد پالتو بسیار تاثیر گذار خواهد بود. اگر فرزند شما دارای جنب و جوش زیادی است برای راحتی وی بهتر است تا از پالتو هایی با قد کوتاه تر استفاه کنید و اگر او هنوز کوچک است و جنب و جوش زیادی ندارد می توانید از مدل پالتو بلند استفاده کنید.

عکس از مدل پالتو دخترانه شیک و جدید
عکس از مدل پالتو دخترانه اسپرت ۹۷
انواع مختلف از مدل پالتو خز بچگانه
زیباترین مدل پالتو خزدار دخترانه و شیک

انواع مختلف از مدل پالتو اسپرت و جدید

مانتو های ساده و اسپرت همانطور که می دانید دارای تزیینات خاصی نیستند و برای پوشیدن در هر مکانی مناسب هستند. زمانیکه یک پالتو اسپرت و ساده داشته باشید دیگر نیازی به خرید مدل پالتو مجلسی نخواهید داشت.

جدیدترین مدل پالتو ایرانی شیک و بلند
زیباترین مدل پالتو بلند ساده و شیک
جدیدترین عکس ها از مدل پالتو ایرانی دخترانه
مدل پالتو اسپرت شیک دخترانه
انواع مختلف از مدل پالتو بارداری
جدیدترین و زیباترین مدل های پالتو اداری
انواع مدل پالتو چهارخونه ریز جدید 2019
جدیدترین مدل پالتو چهارخونه بلند ساده و شیک
انواع مدل پالتو حاشیه دار زنانه جدید و شیک
انواع مختلف از مدل پالتو حاشیه دار
انواع مختلف از مدل پالتو مجلسی
جدیدترین مدل پالتو مجلسی شیک و ساده
انواع به روزترین مدل پالتو های زنانه و دخترانه
انواع مدل پالتو برش دار زنانه و دخترانه
جدیدترین مدل پالتو با پارچه مخمل
جدیدترین مدل پالتو پشمی خز دار زنانه
مدل پالتو خزدار دخترانه بسیار شیک و ساده
انواع عکس از مدل پالتو خزی زنانه و دخترانه

برای آنکه بتوانید یک مدل پالتو خیلی شیک برای خود انتخاب کنید، لازم است تا قبل از هر کاری فرم بدن خود را بشناسید. همانطور که می دانید استایل و فرم بدن هر شخصی شکل هندسی مختص به خود را دارد. در این دسته بندی فرم های مختلفی همچون ساعت شنی، مستطیل، مثلث، مثلث رو به پایین، دایره ای قرار میگیرد. این اشکال هندسی در واقع میزان برجستگی های بدن فرد و تناسب آنها با یکدیگر را نشان خواهد داد. به همین دلیل مهم است که بدانید نوع فرم بدن شما به چه شکلی است تا بتوانید با انتخاب صحیح مدل پالتو عیوب را پوشانده و برجستگی ها را زیباتر به تصویر بکشید.

جدیدترین مدل های پالتو زنانه و دخترانه 97
انواع مدل پالتو دخترانه ۲۰۱۹ بسیار شیک و زیبا
چه مدل پالتو برای خانمهای چاق مناسب است؟
انواع مختلف از جدیدترین مدل پالتو چرم زنانه
مدل پالتو پشمی زنانه ساده و راسته
انواع مدل پالتو ترک بلند و کوتاه زنانه
خرید انواع مدل پالتو حوله ای بلند
مدل پالتو حوله ای بلند زنانه و بسیار شیک
جدیدترین مدل هیا پالتو جلو باز و جلو بسته
انواع مدل از مدل پالتو دخترانه شیک و جلو باز
جدیدترین مدل های پالتو مناسب برای افراد چاق
انواع مدل از پالتو های یقه یکطرفه و بزرگ
پالتو زنانه مناسب برای فاراد با فرم بدن مثلث
گالری متشکل از چند مدل پالتوی دخترانه
گالری چند مدل پالتو ساده و شیک
مدل پالتو اسپرت و راسته و بسیار شیک
انواع مدل از پالتو حوله ای شیک
مدل پالتو حوله ای ساده و بلند
چند مدل پالتو جلو باز از جدیدترین های 2019
انواع مدل پالتو جلو باز زنانه و دخترانه

عموما پالتو هایی که فرم راسته و ساده دارند بسیار مناسب برای کسانی خواهند بود که عادت به پوشیدن شلوار جین و کتانی دارند، در واقع این چنین از پالتو ها از نوع اسپرت به حساب آمده و برای استایل های روزمره بسیار مناسب خواهند بود. پالتو هایی که دارای کمر های باریک هستند و کمی تنگ می باشند از نوع پالتو های زنانه به حساب آمده و بهتر است تا با آنها کفش های پاشنه دار بپوشید.

بهترین فرم بدن نوع ساعت شنی خواهد بود، این نوع از فرم بدن زیباترین مدل بوده و هر نوع از پالتویی برای آنها مناسب خواهد بود. افرادی که دارای فرم ساعت شنی هستند برای زیباتر نشان دادن پیچ و خم استایل خود می توانند پالتو هایی با دکمه های یک طرفه با کمر باریک را انتخاب کنند و قد آن را حدودا تا بالای زانو انتخاب کنند.

مدل پالتو چهار دکمه دخترانه و زیبا
عکس از چند مدل پالتوی جدید و شیک و ساده
جدیدترین مدل های پالتو جلو بسته
مدل پالتو چهار دکمه ساده ۹۷
مدل پالتو اسپرت و مجلسی بسیار شیک
مدل پالتو مجلسی ساده و بسیار زیبا با جیب پاکتی
انواع مدل از پالتو های خز دار بسیار شیک
پالتو شیک و بسیار زیبای خزدار
انواع مدل پالتو پوست زنانه
مدل پالتو چرم شیک زنانه با یقه خزدار
انواع مدل از پالتو بلند و راسته
مدل پالتو جدید بلند و راسته با جیب پاکتی
جدیدترین مدل های پالتو زنانه کوتاه
مدل شیک ازپالتو کتی کوتاه و زیبا
انواع مدل از پالتو زنانه شیک و بسیار زیبا
پالتو راسته و شیک زنانه
انواع مدل پالتو حاملگی شیک و ساده
مدل پالتو طرح لاله ای با کمر باریک
جدیدترین مدل پالتو پانچ زنانه و دخترانه
زیباترین مدل پالتو پانچو با قد کوتاه

برای آن دسته از افرادی که فرم بدن آنها به شکل مستطیل است بهتر است پالتو و لباس هایی انتخاب شود که در ناحیه کمر کمی انحنا ایجاد کند. از این رو پالتو های نیمه تنگ که در قسمت کمر باریک می شوند و در قسمت کمر آنها کمربند متصل می شود، پالتو هاییکه دارای یقه های بلند و یکطرفه هستند، پالتو هاییکه دارای یقه های باز هستند و آن دسته که به شکل لاله هستند برای این سری از افراد بسیار مناسب خواهند بود.

افرادی که دارای فرم بدن مثلثی هستند دارای بالاتنه ریز و پایین تنه درشت خواهند بود.  در چنین افرادی باید مدل هایی انتخاب شود که بالاتنه را کمی درشت تر به تصویر بکشد و در عین حال پایین تنه را کمی باریک نشان دهد. برای چنین افرادی پالتو های یقه درشت، پالتو هایی که خط برش آنها از زیر سینه است، پالتو های خز دار، پالتوهای گشاد و آن دسته از پالتو هایی که دارای آستین های گشاد و پفی هستند بسیار مناسب خواهد بود. چنین افرادی نباید از پالتو هایی که در پایین تنه به شکل دامن هستند استفاده کنند. این افراد همچنین نباید از پالتو هایی استفاده کنند که در آنها کمربند پهن و یا جیب های بزرگ و پاکتی وجود دارد.

انواع مختلف از مدل پالتو مردانه
مدل پالتو جدید ترکیه ۲۰۱۸ مردانه
زیباترین مدل های پالتو ایرانی و خارجی
مدل پالتو نیمه گشاد با یقه بزرگ مناسب برای فرم بدن دایره ای
انواع مدل از پالتو های اسده و گشاد با قد بلند
مدل پالتو زنانه ساده و گشاد
مدل پالتو الهام حمیدی
جدیدترین مدل های پالتو زنانه

اگر فرم بدن شما به شکل یک مثلث برعکس است، یعنی دارای بالاتنه بزرگ و پایین تنه کوچک هستید، از این رو لباس هایی را استفاده کنید که کوتاه و یا دارای دامن های کلوش هستند. برای این گروه استفاده از پالتو هایی کوتاه تا بالای زانو بسیار مناسب خواهد بود. خصوصا آن دسته که دارای جیب های بزرگ هستند نیز می توانند خطای دید ایجاد کرده و پایین تنه را بزرگتر جلوه دهند. قسمت بالاتنه در این افراد باید فاقد هر گونه تزییناتی باشد.

افرادی که دارای فرم بدن دایره ای هستند نیز بهتر است تا قد پالتوی آنها تا زانو باشد. در چنین افرادی استفاده از پالتو هایی با یقه های درشت ایستاده و یا هفت مناسب نخواهد بود. آن دسته از پالتو هایی که دارای پایین تنه گشاد و بالاتنه نسبتا تنگ و کمر باریک دارند برای این گروه بسیار مناسب خواهد بود.