جدیدترین مدل های موی باز و نیمه باز زنانه و دخترانه

57,396

مو ها یکی از مهم ترین اجزای صورت هستند که می توانند تا ظاهر کلی شما را تغییر دهند. اینکه مدل مو باز را انتخاب کنید و یا بسته فرقی ندارد اگر مدل مو انتخابی شما با اندازه صورت و نوع آرایشتان هماهنگی نداشته باشد می تواند ظاهری نه چندان خوشایند برای شما ایجاد کند. یکی از مدل مو های پر طرفدار مدل مو مجلسی باز زنانه است که می توان آن را به هر شکلی و متناسب با سن شخص طراحیش کرد؛ این نوع از مدل مو را می توان به شکل حالت دار، فر، یک طرفه و یا همراه با بافت پیاده سازی کرد و در نهایت به انواع مختلفی از مدل مو مجلسی باز رسید. اگر آرایشی غلیظ را برای خود انتخاب کرده اید تا حد ممکن از موی باز و مدل های شلوغ پرهیز کنید.

مدل های موی باز شیک مناسب برای عروسی

شینیون موی باز زمانیکه موهای بلند و پری داشته باشید می تواند یک انتخاب هوشمندانه برای زیبایی شما باشد. عموما اکثر مدل موی باز به صورت ترکیبی از مدل موی جمع و باز ایجاد شده است، و به این طریق جذابیت زیادی به موها داده خواهد شد. مدل مو باز مجلسی مناسب برای هر شخصی در هر سنی بوده و بخصوص مناسب برای عروسی می باشد. با آنکه موی باز و نیمه باز مشکلات خود از قبیل گرما و تعریق را دارد اما باز هم نمی توان منکرش زیبایی بی حدش شد. در مطلب امروز یک سری دیگر از انواع مدل مو مجلسی باز زنانه و دخترانه مدل ۹۸ مناسب برای مهمانی و عروسی را برای شما آماده کرده ایم، همراه با ما در مجله سبک زندگی آریسته باشید.

مدل شینیون مو باز و بسته زنانه و دخترانه
جدیدترین مدل موی باز مجلسی
مدل مو مجلسی باز و بسته عروس 97
شینیون موی باز زنانه

مدل های مو فر و حالت دار

اگر دقت کرده باشید همواره برای شینیون های موی باز انتهای کار را به صورت ساده رها نکرده و آنها را کمی فر و حالت دار شکل می دهند، اینکار هم به زیبایی موهای شما اضافه کرده و هم می تواند حجم بسیار زیادی را ایجاد کند و برای کسانیکه موهای کم پشتی دارند گزینه ای بسیار مناسب خواهد بود. چه موهای شما حالت کج داشته باشد و یا یک طرفه و یا کوتاه، فرقی ندارد مدل های فر و حالت دار به شدت منجر به زیبایی موهای شما خواهد بود و در در واقع نسبت به موهای صاف ارجح تر شمرده می شود. برای مشاهده موارد بیشتر کلیک کنید.

مدل موی باز و بسته دخترانه حالت دار
تزئین مدل مو مجلسی باز دخترانه
مدل مو نیمه باز حالت دار 97
شینیون مدل مو مجلسی باز شیک
مدل مو باز عروس و مجلسی حالت دار
جدیدترین مدل موی باز حالت دار

مدل های موی باز و نیمه باز مجلسی

اگر تمایل ندارید که موهای شما کاملا بسته و یا کاملا باز باشند، مدل مو مجلسی نیمه باز برای شما بسیار عالی خواهد بود، این مدل از شینیون سختی موی باز را نداشته و به راحتی مدل های جمع هم نخواهند بود، در این نوع از شینیون ها اندکی از موها که عموما از بالا هستند به شکل جمع و بسته طراحی می شوند و مابقی آنها آزاد خواهند بود، این قسمت جمع هم از انواع بافت گرفته می شود و هم از انواع مختلف مدل موی بسته گرفته شده و با موی باز ادغام می شود. در نهایت موهای نیمه باز مجلسی یکی از بهترین گزینه ها بشمار رفته و اندکی دخترانه هستند. برای مشاهده مدل شینیون موی نیمه باز عروس بسیار زیبا کلیک کنید.

مدل موی باز مجلسی دخترانه و ساده حالت دار
مدل موی باز مجلسی
مدل مو باز و بسته زنانه
مدل مو نیمه باز دخترانه و زنانه
مدل مو نیمه باز مناسب برای عروسی و مجلسی
مدل مو نیمه باز ساده برای عروسی
مدل مو نیمه باز فر و حالت دار
مدل مو نیمه باز فر و حالت دار ۲۰۱۸
مدل مو مجلسی باز و نیمه باز حالت دار و فر
مدل مو باز و بسته فر
مدل مو مجلسی باز و نیمه باز همراه بافت
مدل مو مجلسی باز و نیمه باز فر همراه بافت
مدل مو مجلسی نیمه باز یک طرفه موج دار همراه با بافت
مدل مو مجلسی نیمه باز یک طرفه همراه با بافت
مدل مو باز مجلسی ساده و موج دار
مدل مو نیمه باز مجلسی ساده و موج دار