زیباترین مدل موی بلند مردانه ۲۰۲۱

جدیدترین و شیک ترین مدل مو مردانه بلند و نیمه بلند

2,259

مدل مو در شکل ظاهری افراد تاثیر بسزایی دارد و این امر بر هیچ کس پوشیده نیست. اگر نگاهی به عکس های قدیمی حتی عکس هایی با قدمت بسیار زیاد انداخته باشید، قطعا دیده اید که از زمان های دور تا کنون داشتن مدل موی بلند مردانه در میان مردان بسیار مرسوم بوده است. در گذشته اغلب مردان از مدل مو مردانه کلاسیک بهره می بردند اما امروزه تکنیک های بسیاری در دنیای مد و کوتاهی مو پدیده آمده اند، که با ترکیب آنها با یکدیگر می توان انواع مدل مو مردانه بلند بسیار شیک و به روز را پدید آورد.

شاید در نظر بسیاری از خانم ها مدل موی کوتاه مردانه جذابیت بیشتری برای آقایان داشته باشد، اما امروز مدل های بسیاری از انواع مدل موی مردانه بلند را برای شما آماده کرده ایم، که پس از دیدن آنها قطعا نظرتان در این باره عوض خواهد شد.

جدیدترین مدل مو پسرانه
مدل مویه پسرانه
جدیدترین مدل مو مردانه
انواع مدل موی پسرانه

مدل موی کلاسیک مردانه

یکی از انواع مدل موی بلند مردانه ای که تا حالا زیاد دیده اید، مدل موی کلاسیک مردانه است. موهایی بدون هیچ برش خاصی که ساده و یک دست از فرق سر شروع به رویش کرده اند. در چنین سبک از مدل مو مردانه ای اندازه همه قسمت های مو یکسان بوده و بلندی و کوتاهی آن نیز کاملا اختیاری خواهد بود، با مدل موی کلاسیک به راحتی می توان یک مدل موی مردانه دم اسبی داشت. برخی از مدل ها اما ترکیبی از انواع مدل موی فشن مردانه با مو مردانه بلند است. به طور مثال کناره های مو توسط ماشین به کوتاهترین حالت ممکن تمیز شده اند و سطح روی موها کاملا بلند است. این ترکیب حالت چهره و موها را از یکنواختی خارج کرده و برای افرادی که با یکنواختی مشکل دارند بسیار مناسب است.

مدل مو مردانه کلاسیک
مدل مو گوجه ای مردانه
انواع مدل مو مردانه کوتاه و بلند
مدل مو مردانه بلند
مدل مو مردانه کلاسیک
مدل مو مردانه ایرانی با ریش
مدل مو فر مردانه
مدل موی مردانه نیمه بلند

مدل مو مردانه برای صورت کشیده

از آنجا که رسیدگی به موها در آقایان کمتر مورد توجه است و عموما آقایان پس از بلند شدن موهایشان مراقبت های خاصی را برای زیبایی آن انجام نمی دهند؛ عموما دم اسبی کردن موها و یا جمع کردن موها به شکل گوجه ای ساده کمک بسیار زیادی برای زیبایی موها خواهد کرد.

اگر به دنبال یک مدل مو مردانه برای صورت کشیده هستید و تمایل دارید تا موهایی بلند را تجربه کنید، توصیه می کنیم برای زیبایی بیشتر و تعادل بیشتر در کشیدگی صورتتان از انواع مختلف ریش و یا ته ریش مردانه در کنار موی بلند استفاده کنید. در این بین می توانید از انواع مدل بافت مو در کناره های موهای خود استفاده کرده و علاوه بر ظاهری فشن و زیباتر رنگ لعاب دیگری را به موهای خود اضافه کنید.

مدل موی بلند مردانه فر فری
مدل مو مردانه ۲۰۲۰
مدل مو مردانه ساده
مدل مو مردانه کلاسیک
مدل مو مردانه ایرانی ساده
مدل مو مردانه کلاسیک ایرانی
مدل مو مردانه برای صورت گرد
مدل های موی مردانه
مدل مو مردانه برای بینی بزرگ
مدل مو مردانه مجلسی
شیک ترین مدل موی مردانه بلند
مدل مو بلند مردانه فر فری
مدل مو مردانه برای صورت کشیده
مدل ریش همراه با موی بلند مردانه

انواع مدل موی نیمه بلند مردانه

مدل موی نیمه بلند مردانه نیز یکی از مدل های زیباییست که در واقع نه کوتاه هستند و نه بلند. این نوع مدل ها تقریبا تا سر شانه و یا زیر گوشها امتداد دارند و در واقع یکی از بهترین مدل ها برای آقایانی بشمار می رود که خواستار تغییر استایل مو ها هستند اما علاقه ای به مو های بلند تا زیر شانه ها ندارند.این چنین از مدل ها خصوصا برای آقایانی که دارای موهای فر و مجعد هستند بسیار زیبا خواهد بود و برای آراستن این نوع از موها نیازی به هیچ کار خاصی ندارید.

اگر به دنبال مدل مو مردانه برای صورت گرد هستید، شک نکنید که مدل موی نیمه بلند مردانه می تواند استایل بسیار زیبایی را برای شما ایجاد کند. موهایی که اندازه آنها تا حدود سر شانه بوده، گویی این نوع از مدل ها پدید آمده اند تا گردی صورت شما را تعادل بخشیده و نسخه ای جذاب تر از شما را ایجاد کنند. اگر کناره های فک و صورت گرد و پهنی دارید می توانید با این چنین از مدل موها آنها را پوشش داده و صورت استخوانی تر و متعادل تری داشته باشید.

مدل مو مردانه پیشانی بلند
مدل موی کوتاه پسرانه
مدل مو مردانه 2020 کوتاه
مدل مو مردانه برای صورت گرد
چند مدل موی بلند مردانه
چگونه مدل مو مردانه درست کنیم
چگونه مدل موی بلند مردانه داشته باشیم
زنان چه مدل موی مردانه ای را دوست دارند
عکس چند مدل مو مردانه
چه مدل مویی مردانه به من میاد
اموزش چند مدل مو مردانه
به روزترین مدل مو مردانه
مدل مو کوتاه ساده مردانه
انواع مدل مو پسرانه بلند
مدل مو تایسونی مردانه
مدل مو کوتاه ساده مردانه
مدل مو پسرانه ساده حالت دار
مدل مو پسرانه ۲۰۱۸
مدل مو مردانه برای موهای کم پشت
مدل مو مردانه جدید
مدل مو مردانه اسپرت
مدل مو مردانه رسمی
مدل مو مردانه صورت بیضی
مدل مو مردانه قدیمی