گالری انواع مدل ته ریش جدید مردانه

22,272

ته ریش چیست؟ مدل ته ریش نوعی از مدل ریش و سبیل است که دارای اندازه ای کوتاه بوده و تنها در حد سایه انداختن بر روی صورت آقایان استفاده می شود. عموما ته ریش نسبت به ریش و سبیل جذابیت بسیار بیشتری برای آقایان به همراه داشته و می توان توسط آن هر مدل ریش و سبیلی همچون مدل ریش پروفسوری، عربی، ایرانی و … را بر روی صورت پیاده سازی کرد بدون آنکه ذره ای منجر به خستگی و یا شلخته بودن صورت در آقایان شود. اما اگر شما نیز سوالاتی همچون “ته ریش به چه صورتی میاد ؟ و یا مدل ته ریش برای صورت گرد و یا کشیده به چه صورت است؟” را دارید توصیه می کنیم تا انتهای مطلب امروز با ما باشید.

انواع مدل ته ریش پسرانه و مردانه جدید

ته ریش از دسته مدل هاییست که عموما به هر صورتی خواهد آمد، بسته به فرم صورت خود می توانید از انواع مدل ترکیبی ته ریش و ریش و سبیل بلند استفاده کنید، آنگاه قادر خواهید بود که علاوه بر خلق مدل های جذاب و جدید از عیوب صورت خود بکاهید.

مدل ته ریش مردانه ایرانی و زیبا
انواع مدل های ته ریش پسرانه و مردانه جدید و اسپرت
انواع مدل ته ریش پسرانه برای صورت لاغر
عکس مدل ته ریش پسرانه عربی مناسب برای صورت کشیده
انواع مدل مو با ته ریش مردانه و پسرانه 2016
انواع مدل های ته ریش برای صورت کشیده
انواع مدل از ته ریش ساده مردانه
مدل خط ته ریش آنکارد پسرانه و مردانه
انواع مدل ته ریش دامادی ساده و شیک
مدل ته ریش دامادی و مردانه بسیار شیک و زیبا
انواع مدل از ته ریش اقایان برای صورت کشیده و برای صورت گرد
مدل ته ریش آقایان مناسب برای صورت گرد
انواع مدل ته ریش با سبیل شیک و مردانه
مدل ته ریش مردانه و پسرانه پروفسوری شیک

یادتان باشد اگر پوست حساسی دارید و در عین حال علاقه ای به ریش و سبیل بلند ندارید مدل ته ریش مردانه برای شما بهترین گزینه خواهد بود. ته ریش کمک می کند تا پوست صورت شما در برابر اشعه آفتاب، گرد و خاک و هوای سرد محفوظ باشد و از این رو آسیب کمتری ببیند. خصوصا برخی از از افراد که دارای پوست حساسی هستند و عملا اصلاح کامل صورت به پوست آنها آسیب زده و به طور مداوم دچار خارش در پوست خود هستند داشتن یک ته ریش ساده و زیبا ی مردانه بهترین گزینه خواهد بود.

مدل ته ریش دامادی ساده و شیک پروفسوری
مدل ته ریش پسرانه و مردانه پروفسوری ساده برای صورت لاغر
انواع مدل از عکس ته ریش مردانه و پسرانه با سبیل
انواع مدل ته ریش با سبیل آقایان برای صورت لاغر و کشیده
انواع مدل ته ریش ایرانی و عربی
عکس مدل ته ریش ایرانی آقایان
انواع مدل ته ریش مردانه با سبیل شیک و زیبا
عکس مدل ته ریش با سبیل مردانه و ساده
انواع مدل ته ریش عربی برای صورت کشیده
مدل ته ریش ساده با سبیل برای صورت کشیده
مدل ته ریش مردانه عربی و ایرانی ساده
انواع مدل ته ریش مردانه با سبیل به صورت کوتاه بلند
جدیدترین مدل های ته ریش ساده دامادی
انواع مدل های ته ریش دامادی زیبا و شیک

چگونه ته ریش داشته باشیم ؟

برای اینکه صورت شما پس از اصلاح ظاهری تمیز و جذاب داشته باشد قبل از هر کاری باید دستی به مو های خود بکشید و از قبل آنها را آراسته کنید. اگر ریش هایتان بلند شده است ابتدا توسط یک قیچی موهای اضافه را زده و سعی کنید مو های زیر چانه خود را کاملا تمیز کنید.

آیا ته ریش جذاب است ؟ چرا دخترا ته ریش دوست دارن ؟
ته ریش چیست و چگونه ته ریش داشته باشیم

مهم ترین و اولین نکته ای که باید در این باره به خاطر بسپارید این است که نباید دقیقا از زیر چانه هر مویی وجود دارد را از ته بزنید. این کار باعث می شود صورتی کوچک و اصطلاحا زنانه داشته باشید و غبغب صورت شما بیشتر از حد معمول خودنمایی کند، بهتر است ابتدا برجستگی روی گلوی خود را پیدا کنید و سپس هر مویی را که زیر آن قرار گرفته به طور کامل بزنید. یادتان باشد در این قسمت یک خط صاف و مشخص ایجاد نکنید، بهتر است این خط بر روی گلوی شما مشخص نباشد و برای این کار از تکنیک سایه اندازی روی ریش استفاده کنید. یعنی از قسمت پایینی بیشتر ریش تراش خود را کشیده و موها را بیشتر کوتاه کنید و هرچه بالا تر می آیید کمی اندازه موها را بیشتر در نظر بگیرید.

مدل موی دامادی با ته ریش
انواع مدل های ریش و ته ریش

برای اینکه خط گونه خود را به درستی بیابید ابتدا قسمت ریش خود را که زیر لب روییده است را در نظر بگیرید، حالا از انتهای آن یک خط مستقیم تا خط ریش خود در نظر بگیرید، این خط فرضی دقیقا خط گونه شما بوده و هر مویی که در بالای آن قرار گرفته باید کاملا زده شود. هیچ گاه نباید اجازه دهید تا ریش بر روی گونه های شما وجود داشته باشد. در آخر باید دستی بر روی مدل ته ریش ساده خود بکشید و آنگاه اگر حس کردید برخی از قسمت ها بلند تر هستند مجددا با ریش تراش آنها را منظم کنید.