انواع مدل های آینه شمعدان جدید، شیک و لاکچری عروس

6,284

آینه شمعدان یکی از اجزای مهم در چیدمان سفره عقد عروس به شمار می رود که پس از آن روانه خانه عروس و داماد خواهد شد. یکی از رسوم قدیمی ایرانی که نمادی برای روشنایی و بخت و اقبالی نیک در سفره عقد است. در گذشته و در آیین زرتشت آینه شمعدون را در بالای سفره قرار می دادند تا عروس و داماد یکدیگر را داخل آن ببینند، این یکی از سنن قدیمی در رسوم گذشته بود که داماد زمان ورود عروس، وی را در آینه می دید. در آن زمان عروس صورت خود را با تکه ای پارچه می پوشاند و زمانیکه در کنار داماد می نشست صورت خود را نمایان می کرد و اولین تصویری که داماد در آینه مشاهده می کرد رخ یار بود!

جدیدترین مدل های آینه شمعدون نقره

آینه و شمعدان در خانه شیک شما پس از عروسی یکی از اجزای دکوراسیون به حساب خواهد آمد. بنابراین باید در انتخاب آن تمام تلاش و دقت خود را بکنید. به صرف آنکه از مدلی خاص خوشتان آمده خرید خود را انجام ندهید. ابتدا سبک خانه و وسایل انتخابی خود را مرور کنید و ببینید چه سبکی در دکوراسیون منزل شما وجود دارد. آنگاه اقدام به خرید آینه شمعدان مدرن، سنتی، معرق، میناکاری و یا کلاسیک کنید. 

آینه شمعدون هفت سین با طرح گل
آینه شمعدون نقره با طرح گل تزیینی
زیباترین مدل های آینه شمعدون کوچک
جدیدترین مدل های آینه و شمعدان نقره

نقره یکی از دسته فلزات گرانقیمت به حساب آمده و همیشه ارزش مادی خود را حفظ خواهد کرد. نقره به مرور زمان زیبایی خود را از دست نداده و همواره فلزی با ارزش است، اما به شرطی که نقره آبکاری شده نباشد، چراکه نقره آبکاری شده به مرور زمان سیاه خواهد شد. قطعا آینه شمعدان نقره نسبت به مابقی جنس ها گرانقیمت تر و صد البته سنگین تر خواهد بود. اغلب آینه شمعدان های نقره به صورت رو میزی و کوچک طراحی می شوند، دلیل این کار هم قیمت بالای این نوع از آینه هاست. این نوع از آینه ها در همه موارد بسیار ظریف و با ریزه کاری های زیبایی ارائه می شوند و اغلب همراه سبک های سنتی و کلاسیک همخوانی بسیاری داشته و قادر هستند تا ظاهری لوکس برای فضای شما ایجاد کنند.

جدیدترین اینه شمعدون عروس
اینه شمعدون بله برون از جنس نقره
اینه شمعدون شاه عباسی زیبا
مدل های زیبای آینه شمعدون نقره با شمعدون کریستال

زیباترین مدل های آینه شمعدون چوبی کلاسیک

چوب یکی از عناصری است که استفاده از آن در هر وسیله ای امکان پذیر است. چوب ها قادرند تا گرمای محیط اطراف شما را بیشتر کنند. اگر دکوراسیون داخلی منزل شما کلاسیک است، می توانید آینه کنسول چوبی را انتخاب کنید. این نوع از آینه ها هم می توانند ظاهری ساده داشته باشند هم با جزییات و کنده کاری های زیاد؛ که در نهایت خود را با سبک دکوراسیون خانه شما هماهنگ خواهند کرد. به نسبت مدل های نقره، آینه شمعدان برنزی و یا برنجی، آینه و شمعدان چوبی از قیمت پایین تری برخوردار بوده اما آسیب پذیر تر به حساب خواهد آمد؛ چراکه با کوچکترین ضربه ای دچار زدگی خواهد شد. بنابراین بهتر است تا آینه کنسول چوبی خود را با رنگ های تیره تر انتخاب کنید.

آینه کنسول چوبی جدید لاکچری و مدرن
آینه کنسول جدید چوبی زیبا و شیک
آینه کنسول چوبی قهوه ای کلاسیک
آینه کنسول چوبی سنتی و کلاسیک
آینه کنسول چوبی سفید بسیار شیک و لاکچری
آینه کنسول جدید و شیک از جنس چوب
آینه شمعدون طلایی مدرن و بسیار زیبا
کنسول اینه شمعدون طلایی مدرن

یکی از برتری های آینه و شمعدان چوبی عروس این است که دست شما برای انتخاب مدل های مختلف کاملا باز است. به سادگی می توانید انواع کنسول های کشو دار را انتخاب کنید و با اینکار یک فضای اضافه دیگر برای دسته بندی وسایل خود در اختیار داشته باشید. این نوع از آینه کنسول ها در کنار زیبایی بسیار زیادی که در دکوراسیون داخلی منزل شما دارند می توانند در سبک های مختلفی تولید و تهیه شوند.

آینه کنسول سنتی شیک
آینه و شمعدان عروس کلاسیک به رنگ سفید
آینه و شمعدان از کجا بخرم
آینه کنسول سفید طلایی بسیار شیک و لاکچری
آینه و شمعدان چوبی سفید طرح دار
آینه کنسول سفید چوبی

انواع مدل از آینه شمعدون برنز

برنز نیز یکی از دسته فلزات نسبتا با ارزش است که پس از نقره می تواند تعیین کننده قیمت بالای آینه و شمعدان شما باشد. این دست از آینه کنسول ها تنها می توانند در مدل های دیواری تولید شوند و قابلیت ساخت آنها به عنوان کنسول های کمد دار امکان پذیر نیست. چراکه هم قیمت تمام شده آینه شمعدان بسیار بالاتر خواهد بود و هم اینکه این نوع از کنسول ها زمانی زیبایی دارند که ظراف در آنها حرف اول را بزند.

آینه کنسول تاج برنز زیبا
آینه کنسول بیضی شکل برنزی
آینه و شمعدان دیواری برنز
آینه کنسول جدید برنز ایرانی
قیمت آینه و شمعدان رزین
آینه و شمعدان رزین نقره ای
آینه کنسول جدید اسپرت سنتی
مدل زیبای آینه کنسول اسپرت

آینه هایی از جنس برنز و یا برنج را می توان مزین به روکشی از نقره کرد، که خود منجر به بالاتر رفتن قیمت تمام شده آینه شمعدان شما خواهد شد. این سبک از مدل ها اغلب با شمعدان هایی از جنس خود و یا شمعدان هایی کریستالی که با تکه هایی از برنز تزیین شده است ست خواهند شد.

شیک ترین مدل های آینه شمعدون مدرن

آینه شمعدان های مدرن نیز سبکی جدید از آینه کنسول ها هستند که ترکیبی از آینه، چوب و یا فلز در آنها استفاده شده است. این نوع از آینه کنسول ها به شدت برای دکوراسیون های مدرن زیبا بوده و می تواند ظاهری خاص و متفاوت برای فضای شما ایجاد کند. همیشه سعی کنید برای فضا های کوچک از آینه شمعدان های دیواری و کوچک استفاده کنید، چراکه کنسول ها در فضا های کوچک منجر به درهم ریختگی فضا خواهند شد.

انواع مدل از آینه و شمعدان برنجی، برنز و چوبی
آینه کنسول جدید مدرن از شیشه و آینه
انواع مدل آینه کنسول خورشیدی، بیضی، مستطیلی
اینه کنسول جدید با طرح شیشه و آینه
آینه کنسول آرایشگاه زنانه
آینه کنسول های زیبا و شیک عروس
ژورنال آینه کنسول های زیبای 2020
آینه کنسول ساده و مدرن چوبی
آینه و شمعدان دیواری
انواع مدل آینه کنسول دیواری