آموزش جوانسازی پوست با انواع مدل ماساژ صورت

2,230

زیبایی چیزی است که همواره بشر به دنبال آن بوده است، این روزها روش های متفاوتی برای زیبایی به بازار آمده است، از لیزر موهای زائد گرفته تا اکستنشن مو، کراتینه مو، کاشت مژه و این بار هم ماساژ که همگی کمک می کنند تا شما ظاهری آراسته و زیباتر داشته باشید.

ماساژ صورت چیست؟ ماساژ از دوران گذشته تا به امروز نسل به نسل چرخیده و اکنون نیز به دست ما رسیده، بی ربط نیست اگر بگوییم ماساژ برای خود علمی جداگانه بوده و لازم است تا برای این کار تخصص داشته باشید تا بدانید چه ماساژی برای کدام قسمت از بدن مناسب است، چراکه با اشتباه در انجام این کار نه تنها نمی توان مشکلات را بهتر کرد بلکه می توان خطر هم ایجاد کرد.

ماساژ صورت چگونه باید باشد ؟

چه روغنی برای ماساژ صورت خوبه ؟
آیا ماساژ صورت مفید است ؟

از فواید ماساژ زیبایی صورت می توان گفت که اگر به درستی انجام شود با ایجاد گردش خون بیشتر زیر پوست می تواند منجر به کاهش چین وچروک ریز و کم عمق پوست صورت شود، به علاوه اینکه ماساژ می تواند استرس و تنش های روزانه را کم کرده و کمک کند به بهبود حالت عضلات و پوست صورت که در این شرایط پوستی صاف تر و شفاف تر خواهید داشت. در ماساژ روزانه صورت شاهد ریلکس شدن عضلات صورت و چشمها خواهید بود و کمک می کند تا سر دردها و دردهای ناحیه صورت کاهش بیابند.

ماساژ صورت برای جلوگیری از افتادگی پوست

برای آنکه آموزشی دقیق و کامل برای موضوع ماساژ صورت جهت جلوگیری از افتادگی پوست داشته باشید در این مطلب ویدیویی برای شما آماده کرده ایم که کمک می کند تا به طور کاملا اصولی ماساژ پوست صورت با روغن زیتون، نارگیل، کنجد، کرچک و هر روغنی را که تمایل دارید را فرا بگیرید.

ماساژ صورت جهت رفع چین و چروک

ماساژ صورت جوانسازی یکی از بهترین کارهایی است که می توانید برای جوانی و روشن سازی پوست خود از آن استفاده کنید، اگر پوست چربی دارید بهتر است که تا از روغن ها زیاد استفاده نکنید، پس از ماساژ اضافی روغن را از روی پوست خود پاک کنید، اگر هم پوست خشکی دارید می توانید به راحتی از روغن ها استفاده کنید.

چه روغنی برای ماساژ صورت خوبه ؟

در ماساژ صورت با روغن برای پوست های معمولی روغن های نارگیل، زیتون، دانه انگور و ارگان مناسب خواهند بود. در افرادی که دارای پوست حساس هستند روغن های زیتون، بابونه و گل یاس برای آبرسانی و انعطاف پذیری پوست بسیار مناسب خواهد بود. کسانیکه پوست های چرب دارند بهتر است برای جلوگیری از جوش زدن برای ماساژ از روغن های روغن سرو، آرگان، لیمو و ترنج استفاده کنند. اگر پوست شما دارای چین و چروک است روغن هایی همچون کندر، رز و آرگان برای آبرسانی و جوانسازی پوست بسیار موثر هستند.

ماساژ اصولی صورت، ماساژ صورت آقایان
ماساژ صورت برای ایجاد گونه

کسانیکه دارای پوست های خشک هستند هم بهترین روغن جوجوبا، نارگیل و زیتون هستند که سریعا جذب پوست شده و آن را آبرسانی خواهند کرد. برای آن دسته از افردی که از پوست ترکیبی برخوردار هستند استفاده از روغن هایی که حاوی آنتی اکسیدان هستند بهترین گزینه ها خواهد بود، پوست های ترکیبی معمولا خشک هستند و در برخی از نقاط دچار جوش و چربی می باشند، در این گروه روغن اسطوخودوس، روغن پرتقال، زیتون، گل شمعدانی و نعناع هندی برای ماساژ بسیار مناسب خواهد بود.