لیفت و پروتز سینه

237

لیفت سینه یکی از بهترین راه های موجود برای اصلاح افتادگی و افتادگی سینه ها پس از وقایعی مانند کاهش وزن یا بارداری است. اگرچه بسیاری از زنان می توانند از لیفت سینه سود ببرند، مهم است که گزینه های خود را برای قرار دادن ایمپلنت در نظر بگیرید. گاهی اوقات به این عمل بزرگ کردن سینه با لیفت گفته می شود و می تواند مزایای زیادی به همراه داشته باشد. در اینجا چیزی است که باید در مورد آن بدانید و اینکه آیا برای شما مناسب است یا خیر.

دسترسی سریع: برای مطالعه بخش مورد نظر روی دکمه روبرو کلیک کنید.

لیفت سینه چیست؟

لیفت سینه می تواند زمانی که سینه ها شروع به افتادن می کنند، موقعیت خود را در وضعیت بالاتری روی سینه قرار دهد. یک شاخص خوب برای این است که نوک سینه ها به سمت پایین یا زیر چین قرار می گیرند. لیفت سینه معمولاً شامل استفاده از ایمپلنت سینه نمی شود، اما زمانی که می خواهید به شکل جدید سینه خود حجم دهید، می توانید همزمان از پروتز سینه هم استفاده کنید. اگر سینه‌های شما به دلیل شیردهی و بارداری تخلیه شده است، یک راه خوب برای بازگرداندن نمایه شما ممکن است استفاده از ایمپلنت باشد.

اندازه و شکل ایمپلنت

برخی از عوامل مانند شکل سینه، فعالیت‌های منظم، ساختار بدن و اهداف زیبایی‌شناسی شما ممکن است به این معنی باشد که اندازه‌ها یا انواع خاصی از ایمپلنت‌ها برای شما بهتر از سایرین خواهند بود. همچنین، انواع خاصی از ایمپلنت ها با برش های خاصی راحت تر قرار می گیرند. مهم است که اندازه کاپ سوتین ها را در نظر نگیرید زیرا ایمپلنت ها اندازه متفاوتی دارند. در عوض، تصویری از سینه های ایده آلی که می خواهید به دست آورید بیاورید و به تخصص جراح پلاستیک خود اطمینان کنید.

انواع ایمپلنت

دو نوع رایج ایمپلنت سیلیکون و سالین است. هر کدام یک پوسته سیلیکونی دارند، اما ایمپلنت های پر از سیلیکون به طور کامل قرار می گیرند، در حالی که ایمپلنت های پر شده از نمک پس از قرار دادن پر می شوند. هر کدام مزایا و حس متفاوتی دارند.

از نظر هزینه، سیلیکون گرانتر است و نیاز به برش بزرگتری نسبت به سالین دارد. با این حال، نتایج باورنکردنی با احساس طبیعی عالی ارائه می دهد. برای بیمارانی که بافت کمتری دارند ایده آل است زیرا کمتر در معرض امواج قابل مشاهده است. از سوی دیگر، سالین برای زنانی که بافت سینه بیشتری دارند، گزینه بهتری است. شما می توانید احساس طبیعی سینه های خود را با افزایش اندازه و شکل حفظ کنید. هر دو نوع ایمپلنت زمانی که توسط یک جراح پلاستیک دارای مجوز بورد قرار می گیرند.

چه کسانی به لیفت سینه نیاز دارند؟

بهترین راه برای قضاوت در مورد اینکه آیا لیفت سینه برای شما مناسب است یا خیر، انجام یک آزمایش در خانه است. یک مداد را زیر چین سینه قرار دهید و به حالت طبیعی خود استراحت دهید. اگر مداد در جای خود بماند، ممکن است بتوانید از لیفت سینه بهره مند شوید. اینکه آیا شما می توانید از ایمپلنت بهره مند شوید یا نه بستگی به ترجیح شما برای افزایش حجم دارد. توجه به این نکته ضروری است که لیفت سینه باعث افزایش یا کاهش سینه ها نمی شود، بلکه آنها را به موقعیت بالاتر باز می گرداند.

عمل‌های بزرگ کردن سینه و لیفت سینه دو مورد از جراحی‌های زیبایی هستند که مورد تقاضای خانم‌ها هستند. اما تفاوت آنها چگونه است؟

از یک طرف، بزرگ کردن سینه، جراحی برای قرار دادن ایمپلنت های سیلیکونی یا سالین در سینه، با هدف بهبود اندازه، شکل و حجم آن است. به گفته انجمن جراحان پلاستیک آمریکا، این عمل جراحی است که تنها زنان بالای ۱۸ سال و در سلامت کامل می توانند آن را انجام دهند.

اما علاوه بر این، انتخاب ایمپلنت نیز با توجه به سن تعیین می شود. در واقع، تنها افرادی که بیش از ۲۲ سال سن دارند می‌توانند کاشت سیلیکونی را انتخاب کنند، در حالی که افراد جوان‌تر باید به کاشت‌های سالین متوسل شوند.

وقتی صحبت از نتیجه نهایی این عمل می شود، به عوامل زیادی از جمله اندازه، شکل و مواد انتخاب شده برای ایمپلنت ها و همچنین فرم کلی بدن بستگی دارد.

عمل‌های بزرگ کردن سینه و لیفت سینه دو مورد از جراحی‌های زیبایی هستند که بیشتر مورد تقاضای خانم‌ها هستند

از طرفی لیفت سینه اصلاً شامل ایمپلنت نمی شود، بلکه جراح بافت موجود سینه را دستکاری می کند تا حالت افتادگی سینه بر طرف شود . این به قفسه سینه کانتور طبیعی تری می دهد و هرگونه افتادگی، افتادگی یا عدم تقارن جزئی را که ممکن است به دلیل عواملی مانند سن، بارداری یا بیماری با آن مواجه شوید، بهبود می بخشد.

این عمل برای آن دسته از زنانی است که می خواهند ظاهر قفسه سینه خود را بهبود بخشند. همچنین، از آنجایی که این روشی است که حجم اضافه نمی کند، ظاهر و احساس بسیار طبیعی می دهد، که گزینه خوبی برای زنانی است که از قبل بافت طبیعی سینه خوبی دارند.

نتیجه نهایی این روش بسیار ظریف تر و طبیعی تر از روش قبلی است. با این حال، پری سینه های بالایی شما را افزایش نمی دهد یا اندازه کاپ شما را افزایش نمی دهد، کاری که فقط ایمپلنت می تواند انجام دهد.

به همین ترتیب، بسیاری از زنان هستند که هر دو روش را ترکیب می کنند، به خصوص آنهایی که بچه دار شده اند و متوجه تغییرات بزرگی در بدن خود در طول بارداری و بعد از آن می شوند