لیفت ابرو و بوکال فت در کلینیک گونه

184

لیفت ابرو چیست ؟

لیفت ابرو که از روش‌های مختلفی برخوردار می باشد از جمله گزینه‌هایی برای زیبایی پوست به شمار می رود که افراد زیادی در خصوص انجام ‌دادن یا ندادن آن تردید دارند. در صورتی که زمان و نیروی جاذبه، ظاهر پیشانی شما را تغییر داده و منجر به دیده شدن به صورت جدی تر یا عصبانی یا خسته دیده شدن شده است توصیه می شود تا لیفت ابرو را امتحان نمایید. لیفت ابرو یک جراحی زیبایی به شمار می رود که به خوبی پیشانی را از دست چین ‌و چروک، خطوط اخم و افتادگی ابروها رهایی می دهد. حتما باگذشت زمان چین‌وچروک‌ها برگشت خواهند داشت ولی به اندازه قبل از جراحی نخواهند شد. امروزه بوکال فت همچون دیگر روش های زیبایی در کلینیک گونه انجام می شود.

لیفت ابرو مناسب چه افرادی است؟

همه‌ی افراد کاندیدای مناسبی برای لیفت ابرو نخواهند بود. در مواردی افراد شرایطی دارند که نمی‌ خواهند آن را انجام دهند، شرایطی همچون:

از نظر جسمی و ظاهری سالم هستند

سیگار نمی‌ کشند

اهداف واقع ‌بینانه ‌ای در مورد چهره خود دارند

انواع روش‌های لیفت ابرو مردانه و زنانه

سه روش برای لیفت ابرو و ناحیه پیشانی وجود دارد که عبارت‌اند از:

  • لیفت کلاسیک
  • لیفت آندوسکوپی
  • برش محدود

لیفت ابرو به روش جراحی

شلی و افتادگی قسمت بالایی صورت در این نوع عمل جراحی رفع می شود و ابروها کمی بالا خواهند رفت. به این صورت می‌ توان ابروهای افتاده را به شکل اولیه خود برگرداند و چین و چروک‌ های پیشانی را نیز همزمان رفع کرد. برش‌ ها در این عمل در خط مو به وجود می آید تا بعداً جای زخم دیده نشود. رفع شلی و افتادگی ابروها در طرفین صورت جهت به دست آوردن نتایج ماندگار و بلند مدت در این عمل بسیار ضرورت دارد . بهبودی بعد از عمل جراحی امکان دارد زمان زیادی طول بکشد و در این مدت می بایست از دستورالعمل ‌های دقیق پزشک خود در رابطه با نحوه بانداژ و مراقبت از ابرو پس از جراحی پیروی نمایید.

بوکال فت چیست؟

شاید در رابطه با جراحی بوکال فت شنیده باشید. بوکال فت به جراحی برداشتن توده ‌های چربی از گونه‌های پر در جهت باریک کردن و ایجاد انحنای بیشتر در افرادی که از صورتی گرد برخوردار می باشند کاربرد دارد. این عمل باعث بهبود ظاهری صورت، افزایش انحنای صورت و افزایش اعتماد بنفس خواهد شد. همچون دیگر جراحی‌ ها این جراحی نیز نیازمند مراجعه به مراکز تخصصی و پزشکان فوق تخصص دارد. عدم مراجعه به پزشک فوق تخصص برای انجام جراحی عوارضی چون ایجاد عدم تقارن در صورت، آسیب عصب صورت، آسیب غدد بزاقی، عفونت و موارد دیگر را به دنبال خواهد داشت.مزایای بوکال فت چیست؟

  • گونه‌ های مشخص ‌تر می شود
  • خطوط صورت بهبود می یابد
  • جوانسازی در فرم صورت
  • بهبود ظاهری صورت
  • افزایش اعتماد به نفس

انجام جراحی بوکال فت در چه افرادی توصیه نمی‌شود؟

حذف چربی بوکال برای همه گزینه خوبی نخواهد بود و ممکن است برای افرادی با شرایط ذیل توصیه نشود:

افراد ی از صورت باریک برخوردار می باشند: در صورتی که صورت فردی در حالت طبیعی باریک باشد، با افزایش سن ممکن است جراحی فوق منجر به فرو رفتن گونه‌های فرد گردد.

در صورتی که فرد زیباجو دچار آتروفی نیمه صورت پیشرونده می باشد : این اختلال اگر چه بسیار نادر است و منجر به جمع شدن پوست یک طرف صورت خواهد شد. چنین عنوان شده که این بیماری روی توده چربی بوکال تأثیر خواهد داشت.

سن فرد بالاتر از حد نرمال باشد: افراد به طور طبیعی با افزایش سن خود چربی صورت خود را از دست خواهند داد. ممکن است این روش بر غبغب و سایر علائم پیری صورت تأکید داشته باشد.بهترین فرد برای تشخیص جراح پلاستیک برای است که آیا شما کاندیدای ایده آلی برای این جراحی می باشید یا خیر.

کلینیک گونه مرکز زیبایی پوست

کلینیک زیبایی گونه کلینیک در دسته مراکز معتبر در زمینه عمل های زیبایی به شما معرفی می شود. این کلینیک همواره سعی دارد تا با استفاده و بهره مندی افرادی با تجربه و کاربلد و ارائه دادن خدماتی کاربردی به مشتریان عزیز به بهترین نحو رسیدگی کند. برجسته بودن استخوان‌ های گونه و پر بودن ناحیه‌ی میانی صورت باعث ایجاد ظاهری جوان و سالم و با طراوت خواهد شد که شما می توانید این تغییرات را با انجام جراحی در کلینیک زیبایی انجام نمایید. به طور کلی افزایش سن منجر به کاهش حجم گونه‌ ها و نواحی میانی صورت خواهد شد که معمولا ظاهری نحیف و ناسالم را به نمایش می گذارد و منجر به آن شده تا صورت شما پیرتر از آنچه که هست به نظر برسد.

امروزه مراکز زیادی تحت عنوان مجموعه های زیبایی در حال فعالیت می باشند که در آن خدماتی همچون بوکال فت ، لیفت ابرو و لیفت با نخ صورت می گیرد. گونه کلینیک به عنوان یکی از مراکز معتبر می باشد که از افرادی متخصص در زمینه های زیبایی استفاده می کند و همواره در حال خدمات رسانی می باشد. شایان ذکر است با مراجه به نشانی goonehclinic.com می توانید به دیگر خدمات این مجموعه دسترسی یابید و به طور کامل برای هر خدمات با کارشناسان با تجربه این مجموعه مشاوره شوید. این مجموعه با با بهره‌مندی از اساتید دانشگاهی، متخصصین به نام و حرفه ای و کادری با تجربه در کنار به کار گیری از دستگاه‌ ها و لوازم مجهز به بروزترین تخصصی دنیا در فضا و محیطی مدرن و آرامش بخش و پذیرایی ویژه، میزبان میهمانان ارجمند خود است.