لباس مجلسی گیپور

جدیدترین مدل لباس مجلسی گیپور

پارچه گیپور مناسب پلباس شب
8,066

لباس مجلسی گیپور

یکی از زیباترین پارچه ها برای دوخت لباس، گیپور است که از الیاف ابریشم و پنبه تهیه می شود. در بخشی یا همه ی قسمت های لباس های مراسم های مهم مانند عروسی و نامزدی از پارچه گیپور به همراه آستر استفاده می شود. از آنجایی که گیپور پارچه ی نازک و لطیفی است از آستر در زیر آن استفاده می کنند تا علاوه بر اینکه به لباس، فرم زیبایی می دهد،  باعث پوشیده تر شدن پارچه نیز شود. طرح زمینه پارچه ی گیپور می تواند از گل هایی توری باشد که به صورت مجزا به یکدیگر وصل شده اند و برای دوخت لباس های ظریفی مانند پیراهن های مجلسی زنانه از آن ها استفاده می شود.

مشاهده پرفروش ترین لباس های مجلسی

لباس مجلسی گیپور دخترانه
لباس مجلسی گیپور آبی کوتاه دخترانه
لباس مجلسی گیپور کوتاه
لباس مجلسی گیپور سبز مغز پسته ای کوتاه
لباس مجلسی گیپور لیمویی
لباس مجلسی گیپور لیمویی

 

گیپور طرح گل
لباس مجلسی گلدار گیپور
گیپور در لباس
لباس مدل دار گیپور

 

لباس مجلسی زنانه گیپور کوتاه

عمدتا لباس های کوتاه برای مهمانی های خودمانی و پیراهن های ماکسی و بلند برای مراسم های رسمی ترمناسب هستند. اما انتخاب اینکه چه لباسی برای شما ایده آل است، وابسته به فرم اندام و چاقی یا لاغریتان است. اگر اندام درشتی دارید به سراغ لباس های کوتاه و رنگ های روشن نروید زیرا باعث می شود چاق و کوتاه به نظر برسید. لباس های کوتاه با مدل های متنوعشان جذابیت خاص خودشان را دارند و مورد توجه بسیاری از طراحان مد و فشن قرار گرفته اند.

گیپور کوتاه
لباس کوتاه مجلسی
گیپور صورتی
لباس مهمانی گیپور

جدیدترین مدل لباس مجلسی گیپور ۲۰۲۰

این روزها بیشتر لباس ها به سمت ساده بودن سوق پیدا کرده اند. مخصوصا لباس های گیپور که به خودی خود پارچه شان طرح دار است و نیازی به استفاده از اکسسوری های اضافه نیست و می شود آن ها را به راحتی با کفش و کیفی شیک ست کرد. فقط باید دقت داشته باشید که لباسی که انتخاب می کنید دقیقا متناسب با سایز شما باشد و به اصطلاح عامیانه تر آنقدر گشاد نباشد که در تنتان زار بزند. همچنین باید گفت که لباس های مجلسی گیپور در بین ژورنال ها و بیشتر لباس هایی که در ۲۰۱۹ ترند شده اند مورد توجه قرار گرفته و طرافداران زیادی را به خود اختصاص داده است.

مشاهده پرفروش ترین لباس های مجلسی

لباس بافت گیپور
آستین طرح گیپور
لباس زرد گیپور
لباس شب گیپور زرد و جذاب

لباس مجلسی گیپور آستین بلند

لباس هایی که آستین آن ها از گیپور دوخته می شوند در عین زیبایی و منحصر به فرد بودنشان، پوشیده بوده و بیشتر مورد توجه خانم هایی قرار میگیرند که تمایل دارند در هر مجلسی که حضور پیدا می کنند لباسشان باز نباشد و پوشیده به نظر برسند. پارچه های گیپور را می شود با پارچه های دیگری مثل ساتن و دانتل نیز ترکیب کرد و بی نظیرین ترین مدل ها را طراحی کرد، طوریکه بیشتر از لباس های دیگر با پارچه های ساده مورد توجه قرار بگیرد.

لباس بلند دخترانه
لباس بلند دخترانه گیپور
لباس مجلسی زرشکی
لباس مجلسی زرشکی گیپور
لباس شب بلند
لباس مجلسی نقره ای بلند

دنیای مد پر است از لباس هایی با تنوع بسیار زیاد که هر روز تغییرات زیادی در دوخت و طرح آن ها اتفاق می افتد. اگر به دنبال ترکیب جسورانه ای برای لباس های مجلسی تان می گردید می توانید از گیپور در بافت لباس تابتان استفاده کنید. مزیت گیپور نسبت به پارچه های دیگر این است که چروک نمی شود، طرح های آن دست نخورده باقی می ماند و به راحتی لک و کثیفی از روی آن تمیز می شود. یکی از بزرگ ترین دغدغه خانم ها، انتخاب لباس برای مراسم های مهم مانند عروسی، نامزدی، بله برون و حنا بندون است. رنگ ها و طرح های جذاب و متنوع لباس های گیپور این مشکل را حل کرده است.

لباس مجلسی جدید
لباس مجلسی شیک
لباس مجلسی پوشیده
خاص ترین لباس های مجلسی

لباس گیپور نامزدی

رنگ های جذابی مثل زرشکی می تواند برای مراسم های مهمی مانند نامزدی مناسب باشد. برخلاف لباس عروس، در انتخاب لباس مخصوص نامزدی از رنگ ها و طرح های شاد استفاده می شود و معمولا این رنگ ها متناسب با پوست افراد انتخاب می شوند. افرادی که پوست روشن تری دارند، انتخاب های بیشتری نسبت به سبزه ها و افراد تیره دارند. رنگ های گرمی مثل نارنجی، قهوه ای، زرشکی، باعث می شود چهره افراد گندمگون بشاش تر به نظر برسد و از وارفتگی و کدر شدن چهره شان جلوگیری کند.

مشاهده پرفروش ترین لباس های مجلسی

دامن گیپور کلاسیک
دامن کلاسیک اروپایی با تیکه های کارشده گیپور
لباس مجلسی نامزدی گیپور نباتی
لباس نامزدی گیپور شیک شیری
لباس مجلسی گیپور بلند و پوشیده
لباس گیپور بلند و پوشیده مناسب برای نامزدی های مختلط
لباس مجلسی گیپور مخصوص نامزدی
لباس عروسکی نامزدی

لباس مجلسی گیپور برای افراد چاق

از آنجایی که لباس های مجلسی به نسبت سایر لباس ها و اکسسوری ها کمتر خریداری می شوند، در خرید آن ها باید دقت بیشتری به خرج داد و فاکتورهای مهمی مثل رنگ پوست، لاغری یا چاقی و طرح و نوع مراسمی که قرار است در آن حضور یابید را در نظر بگیرید.

لباس مجلسی گیپور برای افراد چاق
لباس مجلسی گیپور برای خانم های اورسایز
لباس گیپور شیک
لباس گیپور شیک مناسب برای مادر زن یا مادر شوهر در مراسم عروسی
جدیدترین مدل پیراهن گیپور شیک سبز رنگ
پیراهن گیپور شیک سبز رنگ پوشیده و سنگین
پیراهن گیپور سرمه ای کوتاه
پیراهن گیپور سرمه ای کوتاه برای خانم های سایز بزرگ
لباس شب گیپور مجلسی خاکستری
پیراهن شب گیپور طوسی مجلسی
لباس مجلسی گیپور پوشیده
لباس مجلسی گیپور پوشیده مناسب خانم های چاق

مشاهده پرفروش ترین لباس های مجلسی