لباس مجلسی پرنسسی

شیک ترین مدل های لباس مجلسی پرنسسی دخترانه

لباس مجلسی پرنسسی
14,596

لباس مجلسی پرنسسی دخترانه

تاثیری که لباس می تواند روی ظاهر خانم ها داشته باشد را نمی توان نادیده گرفت. اما انتخاب لباس مانند بسیاری از موارد دیگر، شخصی و وابسته به سلیقه هر فرد است. در این بین، لباس های خاصی مانند پیراهن های مجلسی پرنسسی، طرفداران زیادی را به خود جذب کرده اند و به واسطه سنگ دوزی و پولک دوزی هایی که روی آن انجام می شود، بیشتر به سمت مجلسی بودن سوق پیدا کرده اند. ایده پردازی این لباس ها بیشتر از لباس های انیمیشن و کارتون ها گرفته شده است و آن ها را به یکی از رویایی ترین تن پوش ها برای خانم های جوان کرده است.

مشاهده پرفروش ترین لباس های مجلسی

 مدل های لباس پرنسسی دخترانه
جدیدترین مدل های لباس پرنسسی دخترانه
جدیدترین مدل های لباس پرنسسی دخترانه
لباس براق پرنسسی دخترانه
لباس سفید پرنسسی
لباس خاص پرنسسی

 

لباس مجلسی پرنسسی بلند

دامن های پفی و چین دار جزء اصلی ترین مدل های لباس های بلند پرنسسی به حساب می آیند. بلندی لباس های پرنسسی می تواند تا روی زمین هم ادامه پیدا کند اما معمولا بلندی آن تا نزدیکی مچ پا می ماند تا کفش های پرنسسی که با آن پوشیده می شود نیز دیده شوند. برخی از لباس های پرنسسی، ممکن است دنباله نیز داشته باشند که این مدل ها بیشتر برای لباس عروس کاربرد دارند و کمتر در مراسم های عادی دیده می شوند. لباس عروس پرنسسی دنباله دار، می تواند در قسمت نیم تنه ی بالا، دکلته یا پوشیده باشد، اما در نیم تنه ی پایینی، باید ظرافت و فانتزی بودن خود را حفظ کند تا عروس در این لباس مانند یک پرنسس واقعی به نظر برسد.

مشاهده پرفروش ترین لباس های مجلسی

لباس عروس بلند پرنسسی
لباس عروس پرنسسی
لباس حریر پرنسسی
حریر پرنسسی
گل در لباس پرنسسی
لباس آستین دار پرنسسی

لباس مجلسی پرنسسی کوتاه

 مدل کوتاه لباس های پرنسسی، بیشتر برای دخترخانم های جوان طراحی می شوند و این مدل ها معمولا دامن های پفی و عروسکی زیبایی دارند. اگر لباستان از پارچه طرح داری است و یا روی آن با وسائل تزئینی مختلف کار شده است، بهتر است، کیف و کفش و سایر اکسسوری هایتان ساده باشد اما اگر لباسی که انتخاب کرده اید ساده و معمولی است می توانید با مدل موی شینیون و آرایش جذاب، سادگی آن را جبران کنید.

مشاهده پرفروش ترین لباس های مجلسی

لباس کوتاه پرنسسی
لباس کوتاه پرنسسی

لباس مجلسی پرنسسی آستین دار

پوشیدگی و استفاده از آستین های بلند در لباس های مجلسی، نه تنها از زیبایی آن ها نمی کاهد بلکه گاهی باعث می شود لباس های مجلسی شکل و فرم بهتری نیز به خود بگیرند. معمولا پارچه ای که برای آستین لباس های پرنسسی استفاده می شود، از جنس گیپور یا دانتل بوده و محبوبیت خاصی بین خانم ها دارد. انتخاب آستین، لباس طبعا تاثیر خاصی بر اندام تان می گذارد. برای مثال آستین های بلند باعث می شود کشیده تر به نظر برسید، آستین های جذب باعث می شود لاغر تر به چشم آیید و آستین های گشاد با حلقه های درشت می تواند دست های شما را پر تر نشان دهد. بنابراین اگر تمایل دارید در لباس مجلسی زیبا و شیک به نظر برسید از تاثیر آستین ها غافل نشوید.

لباس گیپور بلند پرنسسی
لباس گیپور پرنسسی
لباس صورتی پرنسسیر
لباس تور پرنسسی
لباس جذب
لباس جذب پرنسسی
لباس زیبا
لباس حریر بلند عروسکی پرنسسی

جدید ترین مدل های لباس مجلسی پرنسسی ۲۰۲۰

اگر به جدیدترین ژورنال ها و لباس های مجلسی نگاهی بیندازید، خواهید دید که لباس های مجلسی کارشده کم کم جایشان را به لباس های ساده داده اند و طرح های عجیب و غریب کمتر خودنمایی می کنند. از دنیای جذاب لباس برای خانم ها نمی توان صرف نظر کرد و باید گفت که متنوع ترین لباس ها معمولا برای خانم ها طراحی می شود و این روزها شاهد زیبا ترین طرح های پرنسسی بین هزاران مدل لباس زیبا هستیم.

مشاهده پرفروش ترین لباس های مجلسی

لباس متفاوت پرنسس
لباس متفاوت پرنسسی
تازه ترین مدل های پرنسسی
تازه ترین مدل ها به سبک پرنسسی
پیراهن پرنسسی
لباس پرنسسی برای افراد چاق

لباس مجلسی پرنسسی بچه گانه

عشق مادران به کودکشان را می شود از لباس هایی که به تن آن ها می پوشانند نیز حس کرد. لباس های پرنسسی با دامن های پفی، یکی از بامزه ترین لباس ها برای دختربچه هاست و آن ها را شبیه به عروسکی زیبا می کند. برای زیبایی بیشتر این مدل ها، از تور های تزئینی و گیپور و پارچه های دانتل و … استفاده می شود و ظاهری جذاب و رسمی به کودکتان می بخشد. اگر کودکتان در سنی است که خودش می تواند لباس ایده الش را انتخاب کند، به سلیقه او توجه کنید و فقط سعی کنید با دادن ایده های مختلف در خرید لباس به او کمک کنید.

مشاهده پرفروش ترین لباس های مجلسی

لباس مجلسی پرنسسی دخترانه
لباس مجلسی پرنسسی دختر بچه
لباس مجلسی پرنسسی طوسی
لباس مجلسی پرنسسی توری دخترانه
لباس مجلسی پرنسسی
لباس مجلسی پرنسسی بچگانه
لباس مجلسی پرنسسی دختربچه
لباس مجلسی پرنسسی دختر بچه طرح گل
لباس مجلسی پرنسسی دخترانه
لباس مجلسی پرنسسی صورتی با دامن پفی