لباس مجلسی مدل ماهی

لباس مجلسی مدل ماهی دنباله دار و شیک

لباس مجلسی مدل ماهی شیک 2020
4,642

لباس مجلسی مدل ماهی دنباله دار

لباس های مجلسی ای که طرحی شبیه به ماهی دارند، در قسمت بالاتنه و تا روی باسن جذب بوده و در پایین کمی گشاد می شوند. لباس های مدل ماهی، قد را کشیده می کند و برجستگی های بدن را به زیبایی نشان می دهند. لباس های مدل ماهی، معمولا از پارچه های دانتل، ساتن و گیپور دوخته می شوند. برای پوشیدن این لباس ها، حتما لازم نیست اندامتان لاغر و ترکه ای باشد. چرا که لباس های ماهی شکل در تن افراد چاق نیز زیبا به نظر می رسند و آن ها را جمع و جور تر نشان می دهند. برای دیدن مدل های مختلف این لباس های ساده و زیبا مطلب زیر را دنبال کنید تا جدید ترین مدل های لباس مجلسی طرح ماهی را مشاهده نمایید.

لباس شب مجلسی مدل ماهی
پیراهن مجلسی مدل ماهی آبی با کمربند باریک
لباس مدل ماهی
لباس مجلسی مدل ماهی با پارچه ساتن سبز
لباس زرد مدل ماهی
لباس مجلسی مدل ماهی بلند زرد رنگ

 لباس مجلسی مدل ماهی پوشیده

لباس مجلسی طرح ماهی 2019
لباس مجلسی طرح ماهی پوشیده و بلند
لباس مجلسی مدل ماهی پوشیده
لباس مجلسی مدل ماهی پوشیده و بلند

لباس عروس و لباس نامزدی طرح ماهی

بهترین شب زندگی هر زوج جوانی، شب عروسی شان است. انتخاب اینکه چه لباسی می تواند بیشتر به عروس خانم ها بیاید، یکی از مهم ترین دغدغه های آن ها نزدیک مراسم عروسی شان است. یکی از زیباترین مدل هایی که توجه مهمان ها را می تواند به خود جلب کند، مدل ماهی یا همان پرنسسی است. قسمت دامن و بالاتنه جذب این مدل، سرتاسر با پولک یا وسائل تزئین دیگر کار شده است و قسمت زانو و پایین تنه آن گشاد و آزاد است. ظرافت گلدوزی های قسمت جذب لباس عروس ماهی، آن را در عین ساده بودن تبدیل به مدلی باشکوه و مدرن کرده است که بسیار شیک و پرطرفدار است.

لباس عروس مدل ماهی
لباس عروس طرح ماهی
لباس عروس مدل ماهی شیک
لباس عروس مدل ماهی ۲۰۱۹
لباس عروس طرح ماهی شیک
لباس عروس طرح ماهی شیک و خاص
لباس نامزدی مدل ماهی
لباس نامزدی مدل ماهی پارچه طرح برجسته
لباس عروس مدل ماهی
لباس عروس مدل ماهی ساده
لباس عروس مدل ماهی جدید
لباس مجلسی مدل ماهی شیری با کمربند پهن
لباس مجلسی مدل ماهی 2019
لباس مجلسی مدل ماهی با یقه خاص ۲۰۱۹

 

لباس عروس مدل ماهی
لباس عروس مدل ماهی

لباس مجلسی مدل ماهی کوتاه

مدل کوتاه لباس مجلسی دم ماهی، یکی از خاص ترین مدل هایی است که نه تنها شیک و رسمی است، بلکه کمی حالت فانتزی و عروسکی نیز دارد. قد لباس های مدل ماهی کوتاه، معمولا تا زانو است و دنباله آن ها معمولا از تورهای طرح گیپور دوخته می شود و می تواند برای جشن تولد و مراسم های خودمانی تر مناسب باشد.

 

لباس شب کار شده مدل ماهی
لباس شب دانتل کوتاه مدل ماهی
پیراهن مدل دار ماهی شکل سرمه ای
لباس مجلسی کوتاه مدل ماهی آستین دار

ویژگی های لباس مجلسی طرح ماهی

برای لباس های مجلسی دنباله دار به پارچه زیادی نیاز است. به همین خاطر قسمت های مختلف این لباس ها می تواند طرح های متفاوتی داشته باشد. پیراهن های دنباله دار، لباس های خاصی هستند که بیشتر در مراسم مهم، در تن افراد نزدیک به صاحب مجلس دیده می شوند. این لباس ها، قیمت به نسبت بالایی داشته ولی در عوض در مجالس خودنمایی می کنند.

لباس ساده مدل ماهی
لباس ساده مدل ماهی
لباس عروسکس مدل ماهی
لباس عروسکس مدل ماهی
لباس طرح ماهی
لباس شب طرح ماهی شیک

نوع پارچه و تزئیناتی که در لباس مجلسی مدل ماهی به کار می رود، نقش بسیار مهمی در جذابیت این لباس ها دارد. پارچه های شیفون، سیلک، ساتن و دانتل و گلدوزی های با پولک باعث می شود این پارچه ها پر زرق و برق تر به نظر برسند. سبکی و درعین حال سفت بودن این پارچه ها باعث می شود روی بدن به زیبایی قرار بگیرند. از دیگر زیبایی این لباس، کش آمدن آن روی زمین است، البته باید مقدار بلندی و کوتاهی این تورها متناسب با قدتان باشد و شما در آن شبیه به ملکه بدرخشید.

لباس مجلسی طرح ماهی شیک
لباس مجلسی طرح ماهی بلند و دنباله دار

نکات مهم در انتخاب لباس مجلسی مدل ماهی

  • اگر تمایل دارید به قسمت میانی و کمر خود جلوه ی بیشتری دهید، می توانید از اکسسوری های زیبایی مانند کمربند استفاده نمایید.
  • اگز لباس های مدل ماهی را برای جشن عروسی یا نامزدی خود انتخاب می کنید، می توانید به انتهای آن تور اضافه کنید تا بیشتر فرم لباس عروس به خود بگیرند.
  • اگر قسمت پایین تنه و باسن شما کوچک است، در انتخاب لباس مدل ماهی تردید نکنید؛ زیرا این مدل لباس اندام شما را برجسته تر نشان می دهد.
  • جدیدترین مدل های طرح ماهی مجلسی
    جدیدترین مدل های طرح ماهی مجلسی