لباس مجلسی مخمل

جدیدترین مدل پیراهن مخمل

لباس مجلسی با پارچه مخمل
8,462

لباس مجلسی با پارچه مخمل

پارچه مخمل، بافت کرکی و ضخیمی دارد و به همین علت بیشتر برای دوخت لباس های گرم از این پارچه استفاده می کنند. وجود پرز های عمودی در پارچه ی مخمل به آن حجم می دهد و باعث می شود که جنس نرمی پیدا کند. پارچه ای که در لباس های مخمل استفاده می شود انواع مختلفی دارد. یکی از تجملی ترین پارچه های مخمل، مخمل ابریشم است که به نسبت مدل های دیگر مخمل براق و نرم تر است و همین ویژگی آن را به یکی از پرطرفدار ترین پارچه ها بین لباس های مجلسی تبدیل کرده است . این روزها با وجود امکانات فضاهای مجازی، شما می توانید جدیدترین مدل های لباس مجلسی را در اینستاگرام مشاهده کنید و خیلی راحت به مد روز دسترسی پیدا کنید.

مشاهده پرفروش ترین لباس های مجلسی

پیراهن مخمل
للباس های مجلسی مخمل
پیراهن بلند مخمل
پیراهن قرمز مخمل
مخمل مشکی
پیراهن مشکی مخمل

لباس مجلسی مخمل دخترانه

در سال ۲۰۱۹ پارچه مخمل مورد توجه طراحان قرار گرفته و در بسیاری از لباس های مجلسی که دوخته می شوند از پارچه های لطیف مخمل استفاده می کنند. جالب است که بدانید پارچه های مخمل دوام زیادی داشته و به راحتی چروک و خراب نمی شوند و تنها بدیشان شاید پرز دادن و جذب مو باشد که اگر از آن ها به درستی مراقبت شود این مشکل نیز به راحتی قابل حل است. تا حد امکان بهتر است لباس های مخمل دستی شسته نشوند و از انداختن آن ها در ماشین لباس شویی خودداری شود. نکته ی دیگر که در نگهداری از لباس های مخمل باید به آن توجه کرد این است که هنگام اتو کردن، از حوله ای نریم و ضخیم استفاده شود و در جهت خواب لباس اتوکشی انجانم شود تا بشود عمر این لباس ها را تا حد زیادی افزایش داد.

مشاهده پرفروش ترین لباس های مجلسی

لباس مجلسی مخمل شیک
ترکیب تور و مخمل مشکی
مخمل طوسی
پیراهن بلند طوسی مخمل

پیراهن های جدید مخمل
شیک ترین مدل های ۲۰۱۹ مخمل

لباس مجلسی مخمل ساده

پیراهن های گلدار زنانه، هیچ گاه از مد خارج نمی شوند و بین خانم های جوان بسیار پرطرفدار هستند. لباس های طرح دار مخملی که در بافتشان از گل استفاده شده باشد، خیلی خاص و شیک اند و باعث می شود در مجالس مهمانی تک به نظر برسید. طرح گلی که در این لباس ها استفاده می شود می تواند از نظر اندازه و یا پراکندگی متفاوت باشد. لباس های گلداری که تضاد رنگی و تراکم گل های کمتری دارند شما را لاغرتر نشان می دهند. در نتیجه اندام شما از اندازه واقعی اش کمتر به نظر خواهد رسید.

مشاهده پرفروش ترین لباس های مجلسی

لباس مجلسی مخمل ساده و بلند
پیراهن مخمل صورتی بلند
لباس مجلسی سبز شیک
لباس مجلسی سبز کوتاه عروسکی
پیراهن مخمل پوشیده
پیراهن مخمل یقه بسته با دامن پلیسه
لباس مجلسی پارچه مخمل قرمز با گردنبند
لباس مجلسی پارچه مخمل زرشکی با اکسسوری
لباس مجلسی مخمل آستین دار
لباس مجلسی مخمل آستین دار کار شده
لباس مجلسی مخملی
مدل پیراهن مخمل مشکی

انتخاب رنگ لباس مجلسی مخمل

یکی از رازهای شیک پوشی انتخاب مناسب رنگ لباس است. خیلی از مواقع پیش می آید که رنگ هایی را انتخاب می کنید که به ویژگی های ظاهری تان مثل رنگ پوست و … نمی آید. برای انتخاب رنگ مناسب برای لباس هایتان باید به نکات زیر توجه کنید.

  • اگر رنگ پوستتان تن گرمی دارد، بهتر از لباس هایی با رنگ های قرمز، نارنجی یا طلایی استفاده کنید و از پوشیدن لباس های آبی یخی که پوستتان را بی روح می کند خودداری کنید.
  • اگر رنگ پوستتان سرد است، رنگ هایی مثل بنفش و آبی برای ترکیب لباستان مناسب است.
  • اگر رنگ پوستتان خنثی است باید گفت که فرد خوش شانسی هستید و اکثر رنگ ها به شما می آید.

یکی از جذاب ترین رنگ ها برای لباس های مخمل، سبز است که به خاطر تعادلی که بین رنگ های سرد و گرم ایجاد می کند، با هر رنگ پوستی سازگار است.

دامن مخمل
دامن پلیسه مخمل
کت مخمل
کت مخمل مشکی

لباس شب مخمل برای افراد بزرگ سایز

افرادی که چاق هستند بهتر است از لباس های مجلسی کوتاه استفاده نکنند و لباس های بلند با طرح های ساده و رنگ های تیره را خریداری کنند. رنگ هایی مثل مشکی برای لباس های شب مخمل به قدری جذاب است که باعث می شود کمتر به سراغ رنگ های جیغ و روشن بروید. افراد چاق با این لباس های زیبا می توانند اندام خود را پپنهان کنند و کشیده تر به نظر برسند. علاوه بر کوتاهی بلندی و رنگ لباس، پوشیدن کفش های پاشنه دار نیز می تواند به لاغر به نظر رسیدنتان کمک کند.

مشاهده پرفروش ترین لباس های مجلسی

پیراهن شیک و مجلسی سبز مخمل
لباس مجلسی مخمل سبز اورسایز
لباس مجلسی مخمل بلند بنفش
لباس مجلسی مخمل بلند برای خانم های چاق
کت مخمل سبز کله غازی
کت تک سبز مخمل با شلوار جین