لباس مجلسی دکلته

لباس مجلسی، لباس شب و پیراهن دکلته

لباس مجلسی دکلته جدید
6,446

منظور از لباس مجلسی دکلته چیست؟

لباس های دکلته، یکی از شیک ترین مدل لباس های مجلسی است و در تن بانوانی که شانه های خوش فرمی دارند، بسیار زیبا به نظر می رسد. از آنجایی که لباس های دکلته، نسبتا باز هستند، استفاده از زیورآلاتی مثل گردن بند و گوشواره به لباس جذابیت بیشتری می بخشد. در لباس های دکلته، توجه افراد بیشتر به سمت بالاتنه شما جذب می شود؛ به همین علت برای پوشیدن این مدل لباس، دو انتخاب دارید. یک اینکه از لباس های دکلته ای که خودشان کاپ دار هستند استفاده کنید و دوم اینکه لباس های زیر مناسب بپوشید تا لباس در تنتان خوش فرم تر به نظر برسد. بعضی از لباس های دکلته در قسمت میانی، کمر باریک و قابل انعطافی دارند که در حفظ تعادل لباس به بانوان کمک می کند و باعث می شود با اطمینان بیشتری حرکت کنند.

 

دکلته لباس
لباس مجلسی دکلته
لباس مجلسی دکلته
پیراهن دکلته کوتاه
لباس مجلسی دکلته بلند
لباس مجلسی دکلته بلند
لباس کوتاه دکلته مجلسی
لباس کوتاه دکلته مجلسی

انواع لباس مجلسی دکلته

همان طور که گفته شد، لباس دکلته به لباس هایی گفته می شود که در قسمت سینه و گردن کاملا باز هستند. این مدل لباس به طور کلی به دو دسته ابرویی و خط صاف تقسیم می شود. دکلته با خط صاف به علت خطای دیدی که ایجاد می کند باعث می شود کوتاه تر به نظر برسید. پس اگر جزء افرادی هستید که قد کوتاه و سینه های کوچیکی دارید، بهتر است مدل ابرویی را انتخاب کنید تا بالاتنه تان درشت تر به نظر برسد.

شیک دکلته
لباس شیک دکلته مدل ابرویی
لباس دکلته
دکلته عروسکی بالاتنه تور
لباس دکلته بلند
لباس دکلته بلند مجلسی یقه دلبری

لباس مجلسی دکلته آستین دار

طرفداران لباس های دکلته همیشه راهی برای پوشیدن این لباس های جذاب پیدا می کنند. بانوانی که پوشیده بودن لباس برایشان از اهمیت بالایی برخوردار است و در عین حال لباس های دکلته را به سایر طرح ها و مدل ها ترجیح می دهند، می توانند از کتی آستین دار روی آن استفاده کنند تا هم در لباس احساس راحتی بیشتری داشته باشند و هم زیبا و شیک به نظر برسند. هم چنین می توانند با استفاده از تور ساده قسمت یقه و پشت لباس را کمی پوشیده تر نمایند تا در محافل و مجالس راحتتر از آن استفاده نمایند.

لباس دکلته آستین دار
لباس مجلسی دکلته آستین دار
لباس مجلسی دکلته
دکلته صورتی گدار آستین دار

لباس مجلسی دکلته دنباله دار

یکی از دغدغه های اصلی خانم ها، پیدا کردن لباس مناسب برای مجالس مهمی مانند عروسی است. لباس های دکلته بلند و دنباله دار، مدل متفاوت و خاصی دارند که توجه بسیاری از عروس ها را نیز به خود جلب کرده اند. در فصل های گرم که پوشیدن لباس بسته، حس خفگی بیشتری می دهد، لباس های زیبای دکلته می توانند انتخاب به جا و مناسبی باشند. برای طراحی لباس های دکلته عروس، معمولا از تورها و دنباله هایی که تا روی زمین ادامه دارند استفاده می شود و این ترکیب زیبا، حس رسمی بودن و دخترانه بودن را با یکدیگر تلفیق می کند.

لباس دنباله دار دکلته
لباس دنباله دار عروس دکلته

لباس مجلسی دکلته با یقه های متفاوت

لباس های مجلسی با یقه های قایقی یکی از پرطرفدار ترین لباس ها بین لباس های مجلسی ۲۰۱۹ بودند که معمولا به همراه آستین های بلند و دامن های دنباله دار دیده می شوند. یکی از پرطرفدار ترین رنگ های لباس های دکلته، رنگ قرمز آن است که به افرادی که پوست روشنی دارند بسیار می آید. اگر از رنگ های جیغ و شادی مثل قرمز و زرشکی، در پیراهن های شب تان استفاده می کنید، بهتر است آرایشتان ساده و طبیعی باشد و از سایه های پررنگ و خط چشم های خیلی تیره استفاده نکنید تا زیبای و سادگی تان از بین نرود. لباس های دکلته با یقه های دلبری نیز نوعی دیگر از لباس های مجلسی هستند که طرفداران منحصر به خودشان را دارند. بسیاری از عروس ها یقه دلبری را برای لباس عروس خود انتخاب می کنند.

لباس دکلته بقه دلبری
لباس دکلته بقه دلبری صورتی با پارچه ساتن
لباس مجلسی دکلته شیک و کوتاه
پیراهن دکلته مشکی
لباس مجلسی دکلته یقه دلبری
لباس مجلسی دکلته یقه دلبری با پارچه گلدوزی شده
لباس دکلته ساده
لباس دکلته زرشکی یقه دلبری
لباس دکلته دخترانه
لباس دکلته دخترانه زیبا
الگوی لباس دکلته
پیراهن دکلته سورمه ای دکمه خور
لباس یقه قایقی
مدل لباس مجلسی دکلته یقه قایقی
لباس دکلته یقه دلبری دخترانه
لباس یقه دلبری دخترانه صورتی و مشکی شیک

رنگ مناسب برای پیراهن های دکلته

سال ها قبل پوشیدن رنگ های تیره برای لباس مجلسی مرسوم نبود و تصور می شد این رنگ ها مخصوص مراسم شادی نیست. اما با گذر زمان و تحولاتی که در دنیای مد و فشن رخ داد، رنگ های تیره بین سایر رنگ ها قرار گرفتند و امروزه از پرکاربردترین رنگ ها در لباس های مجلسی دکلته زنانه به شمار می آیند. اگر لباس مجلسی دکلته تیره را انتخاب می کنید، می توانید از اکسسوری هایی مانند کیف های کوچک دستی یا کفش های پاشنه دار، زیورآلات براق و دستمال گردن های رنگی استفاده نمایید تا ترکیب آن ها جذاب تر شود. در صورتی که از رنگ های جیغ مانند نارنجی، قرمز، صورتی شبرنگ و سبز فسفری استفاده کردید، سعی کنید آن ها را با اکسسوری های ساده تر ترکیب نمایید تا زیباتر جلوه کنند.

دکلته مجلسی مشکی

لباس مجلسی دکلته تیره
لباس مجلسی دکلته مشکی مدل ماهی

 

لباس مجلسی کارشده
لباس مجلسی کارشده دکلته
لباس دکلته عروسکی زیبا
لباس دکلته عروسکی
لباس کارشده عروسکی کوتاه
لباس کارشده عروسکی