لباس مجلسی بلند

جدیدترین مدل های لباس مجلسی بلند

لباس مجلسی بلند سبز چین دار
4,218

لباس مجلسی زنانه بلند

لباس های بلند یکی از مرسوم ترین مدل هایی هستند که برای حضور در مراسم های مجلل مثل عروسی و نامزدی انخاب می شوند. بیشتر این لباس ها با دامن های کلوش یا ماهی شکل طراحی می شوند و می توانند استایل های مختلفی مثل ساده یا طرح دار به خود بگیرند. بیشتر خانم های جوان این باور را دارند که بلند بودن لباس است که به آن فرم مجلسی بودن می دهد و همیشه ترجیح می دهند، در مراسم های رسمی از لباس های بلند و گاهی حتی دنباله دار استفاده کنند.

 

لباس مجلسی بلند
بلوز و دامن بلند حریر مجلسی
لباس مجلسی بلند
لباس مجلسی بلند و پوشیده کرم صورتی
لباس مجلسی بلند مشکی
لباس مجلسی بلند با تور مشکی

 

لباس مجلسی بلند جدید
لباس مجلسی بلند شیک مناسب نامزدی

 

لباس مجلسی بلند گیپور

برای لباس های بلند معمولا از پارچه های ساده یا پارچه هایی مثل گیپور که بافت طرح داری دارند استفاده می شود. از گیپور می شود به صورت سرتاسری و یا در قسمت های مختلف پیراهن های مجلسی مثل بالاتنه و روی شانه ها یا پایین تنه و روی دنباله لباس و یا در قسمت آستین لباس استفاده کرد. مزیت لباس های گیپور به نسبت لباس های شلوغ و مدل دار دیگر در این است که وقتی آن را در تن می بینید چشمتان اذیت نمی شود و با سادگی اش توجه ها را به خود جلب می کند.

لباس نامزدی بلند آستین دار
لباس مجلسی بلند گیپور آستین دار مناسب نامزدی

لباس مجلسی بلند مشکی

فرقی چندانی ندارد، لباسی که انتخاب می کنید برای جشن عروسی و نامزدی است یا مهمانی خودمانی، مهم این است که لباس در تتن تان جوری بنشیند که اندام شما را خوش فرم تر از چیزی که هست نشان دهد. یک پیراهن مجلسی مشکی زیبا علاوه بر اینکه هیکل شما را جمع و جور تر نشان می دهد با چیزهای دیگری که برای استایلتان نیاز دارید به راحتی ست می شود و ظاهر شیکی را به شما هدیه می دهد.

پیراهن جذاب مشکی
پیراهن مشکی بلند
پیراهن مشکی سفید
پیراهن بلند کارشده مشکی

لباس مجلسی بلند لمه

در بین تنوع زیاد پارچه هایی که وجود دارد، لمه به طرز عجیبی مورد استقبال قرار گرفته و در بیشتر لباس های شب و پیراهن های بلند ، از پارچه لمه استفاده شده که به زیبایی تمام می درخشد. این روزها، لباس های لمه حسابی رو بورس هستند و به خاطر براق بودن پارچه شان بیشتر از بقیه لباس ها خودنمایی می کنند و به طرز عجیبی در تن خانم هایی که اندام ظریفی دارند، زیبا به نظر می رسند.

پیراهن مجلسی لمه
لباس لمه بلند
پیراهن زیبا لمه
پیراهن های براق لمه

لباس مجلسی بلند بچگانه

کودکان، بیشتر لباس های پرنسسی و پفی را دوست دارند. این لباس ها معمولا تا مچ پای کودک ادامه دارد و ممکن است راه رفتن را برای کودک سخت کند، به همین دلیل بهتر است حداقل چند روز قبل از مراسم، لباس را تن کودکتان کرده و چند ساعتی با او با این لباس همراهی کنید تا به پوشیدن و طریقه استفاده از آنها عادت کنند. می توانید همراه با لباس های مجلسی بلند بچگانه برای کودکتان از اسکسسوری های ساده و سبک مانند تل گل، جوراب شلواری و کیف های فانتزی نیز استفاده کنید.

لباس مجلسی کودک
پیراهن صورتی بلند بچگانه
لباس زیبا کودک
لباس عروس کودک
لباس بلند مجلسی
لباس بلند مجلسی دختربچه

پیراهن مجلسی بلند حریر

پارچه ی حریر با رنگ های ملیح اش، از محبوبیت بالایی بین خانم های جوان برخوردار است. حریر پارچه سبک و لطیفی است که اغلب در فصل های گرم سال مورد استفاده قرار می گیرد. برای تزئین لباس های ساده حریر معمولا از سنگ های تزئینی و یا پارچه های گیپور استفاده می شود که آن ها را تبدیل به شیک ترین لباس های مجلسی می کند.

لباس حریر بلند
جدید ترین مدل های لباس مجلسی بلند
پیراهن حریر
لباس خاص و جدید حریر

پیراهن نخی مجلسی بلند

پیراهن نخی گلدار به همراه کفش پاشنه بلند و گوشواره های ساده شما را تبدیل به پرنسسی شیک می کند. پیراهن های نخی علاوه بر مجالس و مهمانی ها در بیرون و زیر مانتو نیز استفاده می شوند و چون به شدت خنک هستند جلوی تعریق بدن را گرفته و استایل خاصی به شما می دهند.

پیراهن بلند مجلسی دنباله دار
پیراهن بلند مجلسی نخی با پارچه گلدار آبرنگی
پیراهن نازکی نخی
پیراهن نازکی نخی مجلسی

لباس مجلسی بلند پوشیده

یکی از دلایلی که باعث شده، لباس مجلسی بلند، طرفداران ویژه و زیادی پیدا کند ، پوشیده بودن آن است و این ویژگی آن را تبدیل به لباسی کرده است که افراد باحجاب نیز می توانند از آن استفاده کنند. تقریبا یکی از دغدغه های اصلی خانم ها، پیدا کردن لباس شب مناسب برای مهمانی ها و دورهمی های مهم است که این مشکل را می توانند به ساده ترین شکل ممکن و توسط لباس ها ماکسی و بلند کارشده و دانتل رفع کنند و در مجالس و دورهمی ها، به زیباترین شکل ممکن ظاهر شوند. این روزها شاهد مزون های زیادی هستیم که انواع مدل های پیراهن  ساده و مجلسی در آن ها طراحی و دوخته می شوند و توسط ایده های جالبی که در قسمت های مختلف لباس مانند یقه و آستین ها ایجاد می کنند، باعث می شوند، لباس در تنتان بسیار خاص به نظر برسد.

لباس مجلسی بلند چین دار
لباس مجلسی بلند گلدار

 

لباس مجلسی بلند آستین دار
لباس مجلسی بلند آستین دار و پوشیده تابستانی
لباس بلند کارشده
خاص ترین مدل های لباس مجلسی بلند
لباس بلند کارشده زیبا
لباس مجلسی بلند کارشده
لباس شیک بلند
خاص ترین لباس های مجلسی بلند