لباس مجلسی بازیگران ترکیه

جدیدترین مدل های لباس شب مجلسی بازیگران معروف ترکیه ای

لباس شب سفید و مشکی
7,154

لباس مجلسی بازیگران ترکیه

ترکیه کشور همسایه ما همواره در صنعت مد و فشن حرف برای گفتن داشته و از این جهت سبک لباس های مجلسی بازیگران ترکیه ای بسیار مورد استقبال ایرانیان قرار می گیرد؛ البته شباهت های فرهنگی و سبک زیبایی شناسی هم در این بین نقش بزرگی را ایفا کرده است. برش لباس های مجلسی ترکیه ای، مخصوصا لباس های شیکی که برای بازیگران ترکیه طراحی می شود، بسیار خاص بوده و همین موضوع باعث تفاوت بازیگران ترکیه با دیگربازیگران شده است. جذابیت و تنوع لباس های شبی که مخصوص فرش قرمز آماده می شوند، به قدری زیاد است که انتخاب را سخت می کند، مخصوصا اینکه لباس ها هر روز با مد تغییر می کنند و برند ها و مدل های جدید جایگزین می شوند. از آنجایی که فرهنگ ترکیه به ایران نزدیک است؛ لباس های مجلسی دخترانه ترک، مورد توجه ایرانی ها قرار گرفته و روز به روز نیز به طرفداران آن ها اضافه می شود.

لباس بازیگران ترکیه
لباس بازیگران ترکیه
لباس گلدار بازیگران ترکیه
لباس گلدار بازیگران ترکیه

لباس مجلسی بلند بازیگران ترکیه

لباس های مجلسی بلند با کفش پاشنه دار و کیف کوچک دستی، یکی از جذاب ترین تیپ هایی است که می تواند شب خاطره انگیزی را برای بازیگران فراهم کند. نوع پوشش و ظاهر بازیگران،  در مراسم های مهمی مانند جشنواره کن بیشتر از همیشه به چشم می آید،  به همین خاطر باید از پارچه ها و طرح هایی استفاده کنند که کمتر در تن سایرین دیده می شود. وجود چاک در کنار یا پشت لباس های بلند می تواند به جذابیت های آن اضافه کند و همچنین در هنگام نشستن برخاستن، محدودیت کمتری را برای فرد به وجود آورد.

لباس مجلسی لیلا هزل
لباس مجلسی مشکی لیلا هزل بر فرش قرمز

 لباس شب بلند بازیگر ترکیه ای
لباس شب بلند سفید مشکی بازیگر معروف ترکیه ای بر فرش قرمز
لباس مجلسی بازیگران ترکیه
لباس مجلسی بازیگران ترکیه بر فرش قرمز
لباس ساده بلند بازیگران ترکیه
لباس ساده بلند بازیگران ترکیه

لباس مجلسی بازیگران ترکیه در جشنواره کن

جشنواره ی کن یکی از باشکوه ترین رویدادهای جهانی است. لباس ها و اکسسوری هایی که هر ساله در جشنواره ی کن استفاده می شود، قطعا نسبت به سال قبل خاص تر و متفاوت تر است. لباس های مجلسی ۲۰۱۹ نمونه ی بارز این تغییرات در جشنواره کن بودند و عکس ها و خبرهای داغ و زیادی را به خود اختصاص دادند که این روزها شاهد آان هستیم.

لباس مجلسی کوتاه بازیگران ترکیه

لباس های کوتاه و عروسکی همیشه استقبال زیادی داشته و دارد اما انتخاب اینکه لباس تان طرح دار، پفی و یا ساده باشد، کاملا سلیقه ای است.  یکی از اصلی ترین نکاتی که بازیگران ترکیه باید به آن توجه کنند، مناسب دیده شدن اندامشان در لباس است، انتخاب طرح های ساده، یقه های هفت، الگوهای عمودی شکل به شکل عجیبی شما را لاغر و کشیده نشان می دهد و باعث می شود در عکس ها زیباتر به نظر برسید.

لباس بازیگران ترکیه در جشنواره کن
لباس بازیگران ترکیه در جشنواره کن
لباس بازیگران ترکیه در جشنواره کن
لباس بازیگران ترکیه

لباس مجلسی گیپور بازیگران ترکیه

معمولا در قسمتی از لباس هایی که برای بازیگران طراحی می شود، از گیپوراستفاده شده است. سادگی و جذابیت توام پارچه ی گیپور آنها را تبدیل به پرطرفدار ترین پارچه ها کرده است که می تواند در قسمت بالاتنه و یا پایین تنه لباس از آن استفاده شود. خلاقیت و استفاده از رنگ ها ی متفاوت و جذاب، می تواند توجه بیشتری را به لباس های دوخته شده با گیپور جلب کند، به شرظی که متناسب با قد و هیکل و رنگ پوست فرد انتخاب و خریداری شود.

لباس مجلسی پوشیده بازیگران ترکیه

امروزه بسیاری از بازیگران به دنبال لباس هایی هستند که در عین زیبایی پوشیده باشد و در آن ها احساس راحتی بیشتری کنند. به همین علت خیلی از لباس هایی که برای بازیگران طراحی و دوخته می شوند، به صورت پیراهن بلند با آستین های طرح دار و پوشیده است اما این پوشیدگی به معنای دور بودن از مد نبوده و برعکس خیلی از اوقات لباس های پوشیده تر جلوه و زیبایی بیشتری را رغم می زنند.

پیراهن شب مجلسی سرخابی
لباس مجلسی سرخابی بازیگر ترکیه ای
لباس مخصوص بازیگران ترکیه
لباس مخصوص بازیگران ترکیه
لباس ترکیه ای بازیگران
لباس مجلسی بلند بازیگران ترکیه

ظاهر و نوع پوشش بازیگران بیش تر از افراد عادی مورد توجه قرار می گیرد. به همین علت برند های لباس مجلسی تاریک ایدز، رهبر مراد و مراد منزل به وجود آمدند تا بازیگران برای انتخاب لباس هایشان با مشکل مواجه نشوند و بهترین و متفاوت ترین لباس ها را داشته باشند. علاوه بر لباس های آماده ای که وجود دارد برخی از بازیگران ترجیح می دهند لباسی که با آن در مراسم های مختلف حضور پیدا می کنند فقط مختص به آن ها باشد و از همین رو طرح دلخواهشان را به طراح لباس می دهند تا متناسب با مراسمی که قرار است در آن شرکت کنند آماده شوند.

لباس مخصوص بازیگران مشهور ترکیه ای
لباس مجلسی بازیگران مشهور ترکیه ای