لباس مجلسی بازیگران ایرانی

لباس مجلسی بازیگران ایرانی در جشنواره های بین المللی

ترانه علیدوستی و شهاب حسینی روی فرش قرمز برای فیلم فروشنده
7,416

لباس مجلسی بازیگران ایرانی در جشنواره های بین المللی

ظاهر و نوع پوشش بازیگران ایرانی همیشه در سطح جهانی مطرح و مورد توجه بوده است. طراحان ایرانی از بهترین طراحان لباس هستند و رقابت تنگاتنگی با برجسته ترین استایلیست های دنیا دارند. علی رغم محدودیتی که برای پوشش بازیگران ایرانی وجود دارد، آن ها همیشه در زیباترین شکل خود ظاهر شده اند و سبک جدیدی را به دنیای مد وارد کردند که تا قبل از آن شاید کمتر مورد استقبال قرار می گرفت. جشنواره هایی که هرساله در سطح بین المللی برگزار می شوند نظیر فستیوال کن، مراسم اسکار، جشنواره برلین و گلدن گلوب از تاثیرگذارترین مراسم ها در زندگی هنری بازیگران هستند؛ زیرا هنرمندان زیادی از سراسر دنیا در آن حضور پیدا میکنند و به همین علت بازیگران ایرانی باید به آراستگی شان در این مراسم ها به شدت اهمیت دهند.

مشاهده پرفروش ترین لباس های مجلسی

لباس مجلسی پوشیده لیلا حاتمی بر فرش قرمز
پوشش لیلا حاتمی بر روی فرش قرمز
لباس شب لیلی رشیدی در جشنواره برلین
لباس مجلسی لیلی رشیدی در جشنواره برلین
لباس مجلسی پوشیده نیکی کریمی بر فرش قرمز
نیکی کریمی، بازیگر مشهور ایرانی بر فرش قرمز
پیراهن پوشیده و بلند ترانه علیدوستی در جشنواره کن
ترانه علیدوستی در جشنواره کن روی فرش قرمز
لیلا حاتمی در جشنواره فیلم کن
لیلا حاتمی در جشنواره بین المللی فیلم کن
لیلا حاتمی بازیگر معروف ایرانی با لباسی پوشیده
لیلا حاتمی بازیگر معروف ایرانی با لباسی پوشیده و بلند بر فرش قرمز
لباس مجلسی لیلا حاتمی در فستیوال کن
لباس مجلسی زیبای لیلا حاتمی در فستیوال کن
لباس پوشیده بازیگران ایرانی
لباس پوشیده بازیگران ایرانی در جشنواره های بین المللی

طراحی و دوخت لباس های پوشیده به زمان و ایده پردازی بیشتری نسبت به لباس های باز نیاز دارد اما طراحان مد و فشن در ایران ثابت کرده اند می توانند با کیفیت ترین پیراهن های مجلسی را متناسب با سلیقه های متفاوت بازیگران آماده کنند. لباس های پوشیده ای که هرساله برای فرش قرمز، جشنواره های هالیوود و … برای بازیگران ایرانی طراحی می شوند خیلی اوقات بیشتراز لباس های پر زرق و برق بازیگران خارجی به چشم می آیند و می درخشند و این یکی از تفاوت های بارز ایرانی ها با سایر نقاط جهان است.

ویژگی لباس های بازیگران ایرانی در جشنواره های بزرگ جهان

  • لباس های بازیگران ایرانی باید متناسب با مد روز دنیا طراحی و دوخته شود.
  • پوشش بازیگران ایرانی باید مطابق با قوانین کشور باشد.
  • هارمونی رنگ ها و کیفیت جنس لباس ها، باید مدنظر قرار بگیرد.
  • لباس هایی که برای بازیگران ایرانی در مراسم های بزرگ طراحی می شود باید در عین سادگی، جذابیت خاص خودشان را داشته باشند.
  • از اکسسوری هایی که باعث زیباتر دیده شدن لباس ها می شوند استفاده شود.

مشاهده پرفروش ترین لباس های مجلسی

در مراسم های خیلی بزرگ معمولا بازیگران زن معروف سراسر دنیا با پیراهن های مجلسی بلند و کفش های پاشنه دار ظاهر میشوند. پیراهن های خیلی بلند و دنباله دار باعث می شود کشیده تر به نظر برسند و استایل رسمی و خاص تری بگیرند. علاوه بر لباس اصلی استفاده از اکسسوری هایی مثل کیف های مجلسی کوچک و گوشواره های بلند نیز می تواند به جذابیت بازیگران بیفزاید.

در مراسم های بزرگی مثل جشنواره کن معمولا لباس هایی مورد توجه قرار می گیرد که جدید و خاص باشد و قبلا کمتر از آن دیده شده باشد. ساده بودن، شیک بودن و درعین حال رسمی بودن چند فاکتور ساده برای انتخاب لباس مجلسی برای بازیگران است که با رعایت این موارد می توانند در زیباترین شکل و استایل خود ظاهر شوند.

چیزی که لباس را بیشتر از همه خاص می کند، پارچه و رنگ آن است. بهترین طراحان، معمولا آن هایی هستند که تشخیص می دهند چه لباس و رنگی را با قیافه ها و افراد مختلف ست کنند. برتری طراحان ایرانی شاید در همین موضوع باشد که به راحتی می توانند بازیگر های مختلف با رنگ پوست های متفاوت را ارزیابی کنند و تشخیص بدهند که چه لباسی برازنده ی آنهاست.

اطلاع از جدیدترین لباس هایی که ترند شده اند کار سختی نیست. با کمی جست و جو بین بازیگران ایرانی خواهید فهمید که چه رنگ ها و طرح هایی بیشتر مورد استقبال قرار گرفته اند. بازیگران ایرانی همیشه خاص ترین لباس ها را در مهم ترین مراسم ها داشته اند و هیچ گاه حجاب و نوع پوششان نتوانسته برای آن ها محدودیت ایجاد کند.

مشاهده پرفروش ترین لباس های مجلسی