لباس مجلسی بارداری و حاملگی

جدیدترین مدل های لباس حاملگی شیک

لباس حاملگی مجلسی جدید
4,185

انواع لباس مجلسی بارداری و حاملگی

دوران بارداری یکی از دوران های شیرین زندگی است که نباید خیلی در این دوران سخت گرفت. طرز پوشش خانم ها در دوره ی حاملگی در روحیه آن ها تاثیر زیادی می گذارد و هیچ گاه نباید این تفکر را داشته باشند که چون باردارند نباید لباس های خوش فرم بپوشند. لباس های بارداری انواع مختلفی دارد. از لباس های گشاد و راحت گرفته تا پیراهن های مجلسی و کار شده برای زنان باردار طراحی شده است ، به گونه ای که بعضی از آن ها از لباس های عادی هم جذاب ترند. اولین و مهم ترین فاکتور در اننتخاب لباس های بارداری، جنس آن است که بهتر است از الیاف طبیعی و سبک انتخاب شود تا در آن احساس راحتی بیشتری داشته باشید. برای مثال لباس های نخی و حریری، به خاطر کشسانی بودنشان هم فاکتور سبک بودن را دارند و هم اینکه ضدحساسیت هستند و در این جنس از لباس ها احساس تنفس و آزادی بیشتری دارید.

لباس حاملگی
لباس بارداری
لباس مجلسی حاملگی
لباس شک بارداری
لباس مجلسی
لباس مجلسی حاملگی

لباس مجلسی بارداری کوتاه

اگر انتخاب شما لباس ها و پیراهن های کوتاه است بهتر است از شلوار یا ساپورت همراه آن ها استفاده کنید تا شکم شما را به خوبی بپوشاند و گرم نگه دارد. معمولا پیراهن های مجلسی بارداری از قسمت سینه گشاد شده و می توانند تا روی زانو و حتی پایین تر ادامه پیدا کنند. در گذشته شاید کمتر به لباس های حاملگی توجه می شد اما این روزها تنوع جنس، رنگ، اندازه این لباس ها به قدری زیاد است که جوابگوی همه ی بانوان با هر سلیقه ای می باشد و این امکان را به آن ها داده تا با ظاهر متفاوت و شکم جلو آمده شان به راحتی در شهر، محیط کار و بین دوستان و اعضای خانواده شان حضور پیدا کنند.

لباس مجلسی بارداری مناسب مجالس عروسی و نامزدی
لباس مجلسی بارداری گلدار کوتاه
پیراهن بارداری مجلسی زیبا
مدل پیراهن بارداری شیک راه راه
لباس مجلسی کوتاه
لباس کوتاه بارداری

 تحولی که در فیزیک بدن زنان در دوره حاملگی رخ می دهد باعث شده تا بیشتر به دنبال لباس های راحت باشند، اما باید بدانند که راحتی و گشادی لباس هیچ تناقضی با زیبایی آنها نخواهد داشت. در گذشته خیلی از زنان از بزرگی شکمشان در دوره ی بارداری احساس خجالت می کردند اما هرچه که زمان رو به جلو می رود و به تنوع و زیبایی لباس های حاملگی اضافه می شود، حضور زنان باردار در جامعه راحت  تر و خرید و انتخاب لباس برای آن ها جذاب تر شده است.

لباس مجلسی حاملگی
شیک ترین مدل های لباس مجلسی بارداری
ویژگی لباس حاملگی
لباس مخصوص بارداری
 لباس حاملگی
ویژگی لباس حاملگی

رویه و لباس مجلسی بارداری بلند

زنان باردار در انتخاب لباس های شب و مجلسی شان باید حساسیت بیشتری به خرج دهند و به دنبال لباس هایی بروند که برای پوست آن ها حساسیت ایجاد نکند. لباس های ساده و یا کار شده حریر می تواند در عین زیبایی، بسیارراحت باشد و در فصول سرد سال جلوی سرماخوردگی مادران را بگیرند.

لباس مجلسی بارداری بلند مشکی شیک و جدید
لباس مجلسی بارداری بلند و گیپور دار شیک
پیراهن بارداری بلند حریر
لباس شب بارداری بلند حریر سفید و صورتی
لباس بیرون حاملگی
رویه بلند دوران حاملگی حریر طرح دار
لباس شب قرمز حاملگی
لباس قرمز بلند حاملگی
لباس مخصوص بارداری
لباس مجلسی بارداری جلو بسته با پارچه گلدار

ویژگی های لباس مجلسی دوران حاملگی

  • از پوشیدن لباس های تنگ که باعث فشار در ناحیه شکم تان می شود اجتناب کنید.
  • لباس های یقه گشاد، دکمه و یا بند دار که پوشیدنشان راحت تر است را خریداری کنید.
  • سعی کنید لباس های با کیفیت و پارچه هایی با الیاف طبیعی را به عنوان لباس حاملگی انتخاب کنید زیرا لباس های با الیاف مصنوعی، از نظر بهداشتی مشکل ساز بوده و جلوی تبخیر عرق را می گیرند و باعث عفونت های قارچی می شوند.
  • لباس مجلسی زن باردار
    لباس زن حامله در دوران بارداری مناسب عکاسی در طبیعت

    زیباترین مدل لباس حاملگی
    مدل لباس بارداری گیپور

افزایش وزن یکی از معضلاتی است که برای همه ی خانم های باردار رخ می دهد و ممکن است باعث شود اعتماد به نفس شان کاهش یابد که می توانند این مشکل را با انتخاب لباس های جدید و زیبایی که وجود دارند حل کنند. لباس های بارداری جدید ۲۰۱۹ جوری طراحی شده اند که به بانوان یادآور شوند که هنوز زیبا هستند و می توانند مانند ملکه بدرخشند.  برای ست کردن لباس های بارداری تان می توانید از جدید ترین مدل ها الهام بگیرید و طرح های شاد و فانتزی را از بین برندهای ایرانی و خارجی انتخاب کنید تا در عین راحتی، شیک و زیبا به نظر برسید.