انواع مدل از شیک ترین لباس مجلسی ۲۰۲۰ با آستین

نکات مهم در نحوه انتخاب لباس مجلسی

20,225

همیشه پیدا کردن یک لباس مجلسی پوشیده شیک کار سختی بوده است. اصلا دروغ چرا پیدا کردن لباس مناسب برای خود، همواره کار سختی است و همیشه برای انجام هر چه بهتر آن نیاز به مشاوره با شخص دیگری در هنگام خرید نیز حس می شود! دلیل این سختی را باید در فراوانی رنگ ها، شباهت سبک ها و استایل های مختلف دانست. در مطلب امرزو سبک شناسان برند جووانی تلاش کرده اند تا نکات مهمی که برای خرید لباس مجلسی ۲۰۲۰ باید بدانید را برای شما بازگو کنند تا انتها با ما باشید.

جدیدترین مدل های لباس مجلسی بلند ۲۰۲۰

انتخاب لباس مجلسی به چندین عامل نوع بدن ( اندام به شکل سیب، گلابی، خطی، ساعت شنی)، تناژ پوست و شکل صورت بستگی دارد. در نهایت لباس زیبای شما تنها ۵۰ درصد کار شما را ساده کرده و برای آنکه بتوانید در آن بدرخشید باید مدل مو، آرایش صورت و انتخاب مناسب از اکسسوری ها داشته باشید تا به یک استایل بی عیب و نقص برسید.

لباس مجلسی ۲۰۲۰ اینستاگرام
پیراهن مجلسی گیپوردار چاکدار
لباس مجلسی بلند چاکدار
مدل زیبای لباس مجلسی ۲۰۲۰ترکیه
لباس مجلسی بلند 2020
مدل جدید لباس مجلسی ۲۰۲۰ شیک
لباس مجلسی افغانی دخترانه
مدل لباس مجلسی با حجاب
لباس مجلسی بلند دخترانه
انواع مدل لباس مجلسی ۲۰۲۰ اینستا
لباس مجلسی اروپایی 2020
لباس مجلسی گیپور بسیار شیک ۲۰۲۰
لباس مجلسی ترکیه ای ۲۰۲۰
لباس مجلسی زنانه و بسیار شیک ۲۰۲۰
لباس مجلسی زنانه بلند ۲۰۲۰
جدیدترین مدل های لباس مجلسی شیک
مدل زیبای لباس مجلسی ۲۰۲۰ پوشیده
مدل لباس مجلسی استین کلوش گیپور

بارها و در مطالب مختلفی گفته ایم که قبل از اقدام به خرید لباس مجلسی ابتدا فرم کلی بدن خود را بشناسید. به این شکل و به سادگی قادر هستید تا عیوب ظاهری را پوشانده و به سادگی یک استایل تمام عیار برای خود بسازید. اگر دقت کرده باشید یک لباس در تن دو فرد متفاوت ظاهر هایی کاملا مختلف از خود به نمایش خواهد گذاشت، دلیل این موضوع تفاوت جثه و اندام افراد با یکدیگر است.

انواع مدل از لباس مجلسی ۲۰۲۰ برای افراد چاق

چه لباس مجلسی برای افراد چاق مناسب است؟ اگر اندام چاقی دارید و یا نوع بدن شما پسرانه است، سعی کنید لباس هایی را انتخاب کنید که درخشش زنانگی را در شما بیشتر ایجاد کند. استفاده از لباس هایی با پارچه و تزیینات براق می توانند کمک زیادی به شما کنند. سعی کنید قسمت های درشت بدن خود را توسط لباس بپوشانید و تمرکز را بر روی قسمت های متعادل در بدن خود بگذارید. به طور مثال اگر سر شانه های بزرگی دارید بهتر است از لباس هایی که آستین پفی هستند و یا کاملا بدون آستین هستند بپرهیزید. برای افراد چاق لباس مجلسی پوشیده بلند بهترین گزینه خواهد بود، چراکه باعث می شود تا تمرکز از روی اندام برداشته شده و به صورت آنها تغییر مسیر دهد.

لباس مجلسی چاق پوشیده
لباس مجلسی چین دار برای خانم های چاق
چه لباس مجلسی الان مده
لباس مجلسی چینی ساده به رنگ مشکی
لباس مجلسی ۲۰۲۰ براق برای خانم های چاق
چه لباس مجلسی مناسب افراد چاق؟
لباس مجلسی دخترانه جدید 2020
مدل لباس مجلسی اینستاگرام
ایده برای لباس مجلسی مادر عروس
ایده های مختلف لباس مجلسی مادر داماد
لباس مجلسی ایرانی برای خانم های چاق
لباس مجلسی طلایی برای خانم های چاق   

اگر نوع اندام شما به شکل یک سیب و یا راحت تر بگوییم یک دایره است که سر شانه، دور باسن و دور کمر شما در یک خط قرار گرفته است؛ در صورتی که پاهای لاغری داشته باشید پوشیدن یک لباس مجلسی کوتاه جدید که خط کمر در آن نامشخص باشد برای شما بسیار زیبا خواهد بود. برای این دست از افراد لباس های دو تکه و آن دسته از لباس هایی که توسط یک کمربند بزرگ دو تیکه از لباس از یکدیگر مجزا شده و بالاتنه آنها کار شده است نیز زیبایی بسیار زیادی به همراه خواهد داشت.

لباس مجلسی پولکی برای خانم های درشت اندام
انواع مدل لباس مجلسی بلند برای افراد چاق
لباس مجلسی ترک 2020
لباس مجلی حریر ترک ۲۰۲۰
لباس مجلسی دو تیکه
لباس مجلسی مدل ماهی ۲۰۲۰
لباس مجلسی حاملگی
لباس مجلسی حنابندان برای مادر داماد

در آن دسته از افرادی که دارای بدن های با فرم گلابی هستند باید اضافه کردن حجم به بالاتنه یک اولویت باشد. بنابراین لباس هایی باید برای این دسته از افراد استفاده شود که بالاتنه ای کار شده و طراحی شده داشته باشند. در چنین افرادی با حفظ تعادل میان پایین تنه و بالاتنه می توان لباس های مجلسی مدل ماهی را پیشنهاد داد.

انواع مدل لباس مجلسی ۲۰۲۰ کوتاه

چه لباس مجلسی برای افراد لاغر مناسب است؟ اگر اندام لاغری دارید بهتر است تمرکز خود را بر روی پاها قرار دهید. به این شکل ریز بودن اندام و کوتاهی قد شما به چشم هیچ کس نخواهد آمد. برای این منظور بهتر است از لباس مجلسی کوتاه استفاده کنید و بر روی پاهای خود مانور بدهید. فراموش نکنید بهترین اندام ها آن دسته از مدل هایی هستند که به شکل یک ساعت شنی خود را نشان می دهند و از نظر سبک شناسان و طراحان هم زیباترین استایل هاییکه هر لباسی به سادگی بر تن آنها می نشیند دقیقا همین افراد هستند.

رنگ لباس مجلسی ۲۰۲۰
لباس مجلسی کوتاه دخترانه ۲۰۲۰
لباس مجلسی شیک سال ۲۰۲۰
ژورنال لباس مجلسی ۲۰۲۰
لباس مجلسی اروپایی 2020
لباس مجلسی اسپرت ۲۰۲۰
لباس مجلسی بچه گانه 2020
عکس لباس مجلسی کوتاه ۲۰۲۰
لباس مجلسی افغانی دخترانه
مدل لباس مجلسی دو تیکه دخترانه
لباس مجلسی با حجاب دخترانه
مدل لباس مجلسی برای دختر ۱۵ ساله
لباس مجلسی پوشیده دخترانه
با لباس مجلسی بلند چه مدل مویی میاد
لباس مجلسی با پارچه هندی
لباس مجلسی استین کلوش گیپور
لباس مجلسی پف دار کوتاه
لباس مجلسی پف دار

بنابراین سعی کنید تا لباس هایی را انتخاب کنید که اندام شما به شکل یک ساعت شنی تغییر شکل دهد. اگر سر شانه های کوچکی دارید بهتر است لباس مجلسی شیک ی را انتخاب کنید که سر شانه های مدل داری در آنها طراحی شده است، برای این منظور لباس هایی با سرشانه های پفی و یا لباس مجلسی پف دار کوتاه، لباس های مجلسی یقه دار و بالا تنه کار شده برای شما بسیار مناسب خواهد بود. از طرفی می توانید از لباس هایی با دامن کوتاه و کمی پفی استفاده کنید و خط کمر را باریک انتخاب کنید. اگر اندام لاغری دارید می توانید به سادگی از لباس های دو تکه استفاده کنید.

انتخاب رنگ مناسب برای لباس مجلسی ۲۰۲۰ دخترانه

یکی از مهم ترین چیز هایی که تعیین کننده رنگ لباس مجلسی شماست، مکانی که به آن می روید و تناژ رنگ پوست خودتان است. سعی کنید مدل لباس مجلسی ۲۰۲۰ خود را به گونه ای انتخاب کنید که تکمیل کننده ظاهر شما باشد و در آن احساس خوشایندی داشته باشید. اگر انتخاب رنگ برای شما سخت است، می توانید به سادگی از رنگ های خنثی استفاده کنید. این رنگ ها با هر رنگ پوستی به سادگی ست خواهند شد. از سری رنگ های خنثی می توان به تناژ های مختلف از قهوه ای، طوسی، سفید، مشکی، بژ، طلایی، کرم و … اشاره کرد.

لباس مجلسی تاجیکی
لباس مجلسی پوشیده کوتاه
لباس مجلسی ترک کوتاه
لباس مجلسی ترکیه ای جدید دخترانه
بروزترین لباس مجلسی ایرانی و ترک
ست لباس مجلسی و کیف
با لباس مجلسی قرمز چه کفشی بپوشم
با لباس مجلسی قرمز چه رنگ مویی میاد
لباس مجلسی پوشیده کوتاه
مدل لباس مجلسی ترکیه ای جدید اینستاگرام
مدل لباس مجلسی پوشیده جدید
لباس مجلسی پوشیده دخترانه
چندمدل لباس مجلسی پوشیده
زیباترین مدل های لباس مجلسی پوشیده جدید دخترانه

اگر پوست بدن و صورتتان گندمی و روشن است می توانید از تمامی رنگ های موجود در طبیعت استفاده کنید. استفاده از رنگ های پاستلی و روشن می تواند برای این دسته بسیار جذاب و دلربا باشد. در این افراد لباس هایی با سایه هایی از صورتی و آبی بسیار زیبا خود را نشان خواهند داد. کسانیکه پوست های به رنگ خاکی دارند و در دسته رنگ های سبزه قرار می گیرند می توانند به سادگی از رنگ های سبز، شامپاینی و طلایی براق، نارنجی، قرمز و زرد روشن استفاده کنند.