مهم ترین نکاتی که باید در انتخاب لباس دختر بچه بدانید

مدل های جدید لباس دختربچه 99

9,301

بهار از راه رسیده و اکنون زمان آن است که لباس های زمستانی را کنار گذاشته و از هوای بهاری این روزها بیشتر استفاده کنید. با آنکه هوای بهاری نیازی به پوشش های زمستانی ندارد اما اینکه به یکباره بخواهیم لباس های زمستانی را کنار بگذاریم هم ایده ای مناسب بشمار نمی رود! در ادامه نکات مهمی از نحوه انتخاب و خرید لباس دختر بچه را مشاهده خواهید کرد.

جدیدترین مدل لباس بچه گانه در اینستا
انواع مدل از لباس بچه گانه دخترانه
لباس دختر بچه با الگو
انواع مدل لباس بچه گانه در استانبول
لباس بچه گانه مجلسی
انواع مدل از لباس دختر بچه گانه سر همی
انواع مدل لباس تابستانی
بلوز بچگانه بهاری
لباس بچه گانه عروسی
مدل زیبای لباس دختر بچه شیک مجلسی

نکات مهم برای انتخاب یک لباس دختر بچه شیک

انتخاب یک لباس بچه گانه بهاری کاری سخت است، چراکه شما نمی دانید در یک هوای بهاری چه چیزی در انتظارتان است! این فصل نیازی به پوشیدن لباس زیاد ندارد اما نمی توان به طور قطع گفت در بهار می توان بچه ها را با لباس های اندک در بیرون از خانه جا به جا کرد. فراموش نکنید برای انتخاب لباس بچه گانه در فصل بهار یک تعادل مناسب را رعایت کنید چراکه شما هر گز نمی دانید تا ۱ ساعت آینده باران به باریدن خواهد گرفت یا خیر!

مدل لباس دختر بچه 1 ساله
لباس دختر بچه سر همی زیبای بهاری
خرید لباس دختر بچه دیجی کالا
مدل بهاری از لباس دختر بچه ۲ ساله
جدیدترین مدل های لباس دختر بچه ۹۹
مدل بارانی و لباس دختر بچه عید
لباس بچه گانه ماکو
لباس بچه گانه دختر مدل سرهمی

انتخاب چند لایه برای لباس دختر بچه

با آنکه شروع فصل بهار و باران های بهاری برای شما هوایی دلچسب به حساب می آید، اما این هوا برای کودکان هنوز هم سرد است و کمی طاقت فرسا! شما در فصل بهار شاهد وزش باد سردی هستید که اغلب ممکن است باران های زیادی را نیز ببینید. بنابراین چند لایه لباس برای کودک خود در نظر بگیرید. استفاده از بادی ها، رامپر ها و لباس های زیر دکمه دار برای زیر لباس دختر بچه انتخاب خوبی است، چراکه باعث می شود این تغییرات هوایی منجر به سرما خوردگی کودک نشود.

به طور مثال می توانید لباس ها را از مدل های بدون آستین شروع کنید و آنها را با یک پیراهن آستین کامل بپوشانید و در بالاترین لایه آن از انواع ژاکت ها و بافت های ریز، بارانی های ساده، سارافون های گرم و یا بلوز های بافت استفاده کنید. این چنین از پوشش های چند لایه به شما کمک می کنند تا در بروز تغییرات هوایی نگرانی از جهت گرما و یا سرمای کودک خود نداشته باشید.

digikala لباس بچه گانه
مدل لباس بچه گانه مجلسی برای عروسی
برند gap لباس بچه گانه
لباس بچه گانه برند h&m
لباس مجلسی بچه گانه برند jeorjett
لباس مجلسی بچه گانه جدید برند jeorjett
سایز 30 لباس بچه گانه
لباس بچه گانه دخترانه ۲ ساله
لباس بچه گانه bee baby
مدل لباس بچه گانه ۹۹ شیک و زیبا

به جنس لباس بچه گانه دقت کنید

بهترین جنس لباس بچه گانه دخترانه و پسرانه پنبه است. پنبه به پوست بدن کودک شما اجازه تنفس می دهد و یکی از الیافی است که به هیچ عنوان ایجاد حساسیت در کودک نخواهد کرد. بنابراین می توانید با خیال راحت لباس بچگانه ای که از جنس تماما پنبه دوخته شده است را حتی برای کودکانی با حساسیت های پوستی بالا نیز استفاده کنید. این نوع از پارچه جاذب خوبی برای عرق است و از ایجاد تحریکات پوستی که در اثر وجود عرق بر روی بدن ایجاد می شوند جلوگیری خواهد کرد. لباس های پنبه ای به شدت نرم و لطیف هستند و در رنگ ها و مدل های مختلفی قابل دوخت خواهند بود.

لباس های پوشیده را نادیده نگیرید

اگر یک دختر بچه داشته باشید قطعا روز شماری می کنید برای رسیدن فصول گرم سال و پوشیدن لباس هایی باز و رنگارنگ! اما دقت کنید که فصل بهار حتی در گرم ترین روزها نیز هوایی متناسب با بچه های کوچیک ندارد و امکان سرما خوردگی کودک شما بسیار وجود دارد. بنابراین در این فصل از لباس هایی پوشیده استفاده کنید. لباس های سر همی که جوراب داشته و کفش ها امکان برخورد هوای سرد به بدن بچه و خصوصا پا را نمی دهند. یادتان باشد سر کودک شما هنوز همچون شما دارای موهای ضخیم و پر نیست و احتمال سرما خوردگی سر او همچنان وجود دارد. بنابراین در فصل بهار از کلاه های بهاری استفاده کنید.

لباس بچه گانه black sport
لباس بچه گانه مارک bcc
لباس دختر بچه دیجی کالا
مدل لباس بچه گانه ۴ ساله
لباس دختر بچه پولکی
لباس دختر بچه ۲ ساله تابستانی و بهاره
الگوی لباس دختر بچه 2 ساله
مدل لباس دختر بچه ۲۰۲۰
لباس دختر بچه 3 ساله
هودی دخترانه برای یک تا دو سال

انتخاب رنگ مناسب برای لباس بهاری دختر بچه

اگر در فصل زمستان از رنگ های سرد استفاده می کردید این بار رنگ های بهاری و تابستانی را مهمان لباس های کودک خود کنید. رنگ های زرد، قرمز و نارنجی بهترین رنگ ها برای فصل بهار هستند. می توانید سایه های روشن و کم رنگ از این رنگ ها را در کنار یکدیگر استفاده کرده و تیپ و استایل فرزند زیبای خود را بهاری کنید.

انتخاب سایز مناسب برای لباس بچه گانه دختر

سایز مناسب برای کودک خود بخرید، انتخاب لباس هایی بزرگتر و یا دقیقا سایز کودک شما باعث می شود نتوانید لایه های متفاوتی را بر روی یکدیگر اضافه کنید و یا آنقدری لباس بزرگ باشد که جلو دست و پای کودک شما را بگیرد. این قاعده را حتی برای انتخاب لباس مجلسی و عروسی کودک خود نیز رعایت کنید که بهترین سایز لباس برای کودک آن دست از لباس های بچه گانه ای است که تنها یک سایز بزرگتر باشد.

لباس دختر بچه 6 ماهه بهاره بافت
مدل لباس دختر بچه های ۵ ساله
جدیدترین مدل های لباس دخترانه
مدل لباس دختر بچه ۹۹ سرهمی و زیر دکمه
مدل های زیبای سارافون دخترانه
سارافون دخترانه زیبا و تابستانی
جدیدترین مدل های بلوز و سارافون دخترانه
سارافون و بلوز دختارنه بهاری مناسب یک تا سه سال
جدیدترین مدل های لباس عروسی دخترانه و نوزادی
مدل لباس مجلسی دخترانه برای عروسی

لباس های راحت در هنگام پوشیدن

لباس هایی را انتخاب کنید که کودک شما در هنگام پوشیدن و خارج شدن لباس از بدنش مشکلی نداشته باشد. لباس انتخابی شما باید یقه کشی داشته باشد و یا یک دکمه برای آن تعبیه شده باشد تا سر کودک شما در هنگام پوشیدن و یا در آوردن لباس در آن گیر نکند. برای انتخاب لایه های زیرین لباس دختر بچه یک ساله و کمتر حتما باید لباس هایی انتخاب کنید که با دکمه یا زیپ قسمت زیادی از لباس آزاد شود. دقت داشته باشید که قسمت آستین ها به هیچ عنوان نباید تنگ باشد، حتما لباس هایی انتخاب کنید که آستین گشاد دارد.

منبع : www.babycouture.in