بروز ترین مدل لباس خواب عروس

جدیدترین مدل های لباس خواب زنانه شیک

3,876

آِیا شما هم تا حالا به این فکر کرده اید که اساسا پوشیدن لباس خواب چه مفهومی دارد؟! و یا چرا باید شب موقع خواب لباس داخل خانه را از تن خارج کرده و لباس خواب بپوشیم؟؟

زیباترین مدل های لباس خواب عروس ۲۰۲۱

اساسا لباس خواب ها به دو دلیل اصلی پدید آمده اند؛ یکی از رایج ترین دلایل استفاده از لباس خواب این است که به شما در طول شب کمک می کنند تا خواب راحت تری داشته باشید، حالا شاید با خود فکر کنید که اصلا خواب راحت چه ارتباطی با لباس خواب دارد؟! اما جالب است بدانید که پوشیدن لباسی آزاد، با پارچه ای نرم و لطیف کمک می کند تا در طول شب بدن شما راحت تر به خواب رفته و پوست شما تنفس بهتری داشته باشد.

محققین اعلام کرده اند که کیفیت خواب شبانگاهی بدون هیچ گونه لباسی بر تن می تواند تا درصد بالایی جلوی استرس و خواب های پریشان افراد را گرفته و در این شرایط می توان خواب با کیفیت بهتری را تجربه کرد. از تمام اینها گذشته قطعا پوشیدن یک لباس راحت بدون بوی غذای طبخ شده چند ساعت قبل حس بهتری در هنگام برای شما ایجاد خواهد کرد.

لباس خواب حریر نازک
عکس لباس خواب عروس
مدل لباس خواب توری
مدل لباس خواب ساتن بلند
الگو لباس خواب ساتن
عکس لباس بدن نما زنانه
طرز دوخت لباس خواب تحریک کننده
مدل لباس خواب بدن نما زنانه
انواع لباس خواب زنانه ساده
طرز دوخت لباس خواب تحریک کننده
آموزش دوخت لباس خواب زنانه ساتن
لباس خواب ساتن قرمز

لباس خوابها در مدل های مختلفی با پارچه های متفاوتی تولید می شوند که در واقع می توان گفت هر کدام از آنها برای شبی خاص طراحی شده اند. به طور مثال لباس خواب عروس برای شب عروسی طراحی شده، اغلب در این نوع از لباس خواب از پارچه های ساتن و یا حریر و گیپور بدن نما استفاده می شود. این نوع لباس بدن نما زنانه لباس هایی جذاب و تحریک کننده هستند که خود منجر به کیفیت ارتباط زوجین در شب های اول خواهند شد.

لباس خواب دخترانه

لباس خواب دخترانه عموما بیشتر از جنس ساتن و یا نخی تولید می شوند. این نوع از لباس خواب را هم می توان برای عروس استفاده کرد، خصوصا اگر عروس دختری به نسبت جوانتر باشد، اما بهتر است مدل هایی را انتخاب کنید که در آنها از تزیینات گیپور و تور بیشتری استفاده شده باشد. پارچه ساتن به دلیل حالت لغزنده و نرمی که دارد در طول شب می تواند خواب راحتی را برای شما ایجاد کند. در کنار ساتن پارچه های نخی نیز از تعریق بدن جلوگیری کرده و مانع از محبوس شدن گرمای بدن خواهند شد، در چنین شرایطی بدن شما تنفس بهتری داشته و کیفیت خواب بهتری را خواهید داشت.

مدل لباس خواب عروس توری
طراحی لباس خواب زنانه
لباس خواب قرمز کوتاه
لباس خواب ساتن کوتاه
آموزش دوخت لباس خواب توری بدون الگو
لباس خواب زنانه جذاب
آموزش لباس خواب ساتن
مدل لباس خواب با پارچه ساتن صورتی

لباس خواب فانتزی

گونه ی دیگری از لباس خواب نیز طراحی شده است که با نام لباس خواب فانتزی شناخته می شود. طرح های خلاقانه تر، تحریک کننده تر داشته و اغلب مدل های کوتاه و بدن نما دارند. برخی لباس خوابها نیز از نوع لباس خواب بادی به حساب می آیند. این نوع از لباس ها دامن یا شلوارک همراه خود ندارند. لباس هایی که بیشتر به شکل مایو های شنا هستند. عموما این مدل از لباس خواب ها توسط جوراب های توری مخصوص و یا روبدوشامبر هایی از یک جنس استفاده می گردند. در زمان پوشیدن این لباس خواب ها نیازی به پوشیدن لباس زیر ندارید.

عکس لباس خواب بندی
لباس خواب توری کوتاه مدل بادی
آموزش لباس خواب فانتزی
لباس خواب توری کوتاه
عکس لباس خواب تنگ و کوتاه
عکس لباس خواب لختی
لباس خواب ژرسه
ایده دوخت لباس خواب
عکس لباس خواب عروس
مدل لباس خواب لخت
نحوه استفاده از لباس خواب
لباس خواب جذاب ساتن