زیباترین عکس های کیک تولد را اینجا ببینید!

انواع مدل عکس کیک تولد پسرانه، دخترانه و بزرگسال

38,080

زیباترین جشن تولد ها زمانی به یاد ماندنی می شوند که از قبل برای تک تک لحظاتش برنامه ریزی کرده باشیم. از تزیین اتاق تولد گرفته تا کیک هایی هرچند ساده که بتوانیم در شبی به یاد ماندنی، در کنار عزیزانمان شاد بودن و زیستنمان را جشن بگیریم. زیبایی یک جشن تولد به سورپرایز کردن است که برای این کار می توانید چند روزی پیش از روز واقعی تولد جشن را برگزار کنید. فراموش نکنید که اگر از قبل برای تولد تم خاصی انتخاب کنید عکس های زیبایی برایتان به یادگار خواهد ماند.

مدل کیک تولد با میوه های رنگی و جذاب
عکس کیک تولد پسرانه نوجوان

هم چنین اگر کیکی که از قنادی سفارش می دهید ترکیبی از ژله، خامه و میوه باشد، علاوه بر اینکه طرفداران بیشتری دارد، سلیقه بی بدیل شما را می رساند. همچنین اگر از شمع های بلند و یا شمع های مخصوص تبریک تولد روی کیک استفاده کنید که دیگر می شود گفت کیک تان عالی ترین شکل ممکن را پیدا خواهد کرد؛ البته بعضی از افراد ممکن است ترجیح بدهند برای تولد عزیزشان، کیکی را سفارش دهند و عکس خاطره انگیزی از فرد را روی آن چاپ کنند که این هم به خودی خود می تواند جالب باشد و به عوامل سوپرایز کننده تولد اضافه کند. بدانید که خلاقیت مهم ترین عنصری است که می تواند یک تولد ساده و ارزان را به یک جشن باشکوه و به یاد ماندنی تبدیل کند.

عکس کیک تولد عاشقانه برای همسر

دروغ چرا کیک هایی با طرح های خلاقانه و ساده زیبایی بسیار بیشتری نسبت به کیک تولد مدل قلب دارند. شاید شما هم پیش خود بارها فکر کرده باشید برای کیک تولد همسر خود از مدل قلب ها و رنگ های قرمز استفاده کنید تا بتوانید به این واسطه عشق خود را به او بیشتر ثابت کنید، اما به شما پیشنهاد میدهم تا در ادامه مدل کیک های تولد ساده زیر را مشاهده کنید، مطمئن باشید این بار دست از کیک های تولد قلبی شکل بر میدارید!

عکس کیک تولد عاشقانه
عکس کیک تولد ساده
عکس کیک تولدت مبارک
عکس کیک تولد زیبا
ژست عکس با کیک تولد
عکس کیک تولد عاشقانه فانتزی
کاپ کیک تولد
عکس کیک ساده تولد

عکس کیک تولد فانتزی

بچه ها با کارتون ها و فیلم هایی که می بینند زندگی می کنند و خیال پردازی های آن ها با شخصیت های کارتون ها باعث می شود وقتی کیک السا، کیتی، مینیون، باربی و بت من را برای تولدشان سفارش می دهید به شدت ذوق کنند و با کاراکتر های محبوبشان همزاد پنداری کنند و از داشتنشان لذت ببرند. انتخاب کیک های تولد فانتزی با شخصیت های کارتونی محبوب کودکان از انتخاب های هوشمندانه ای است که مادران و پدران در خرید کیک تولد فرزند خود می توانند داشته باشند.

عکس کیک تولد کودکانه/ عکس کیک تولد کیتی

کیتی و دنیای صورتی و دخترانه آن به قدری مورد علاقه دختر بچه هاست که در تمام وسایلشان حتی کیک تولدشان دوست دارند از عکس های کیتی استفاده شود. اگر دوست دارید که دختر بچه خود را سورپرایز و شاد کنید حتما این مدل کیک تولد را برای او بخرید. دنیای رنگی کودکان دختر با کیتی صورتی و سفید کامل تر می شود.

مدل کیک تولد کیتی صورتی خامه ای
عکس کیک تولد جدید
عکس کیک تولد خاص
کیک تولد کیتی با فوندانت سفید و پاپیون صورتی
کیک تولد کیتی صورتی دو طبقه
عکس کیک تولد کارتونی
کیک تولد کیتی سه طبقه
مدل کیک تولد کیتی سه طبقه

عکس کیک تولد باربی

کیک های باربی از قشنگ ترین کیک ها هستند، چون ترکیبی از عروسک و کیک برای بچه ها خیلی هیجان انگیز است و آن ها را بسیار شاد می کند. کیک باربی از آن دسته کیک هایی است که هیچ وقت قدیمی نمی شوند و همیشه برای بچه ها جذاب اند. دخترانی که از سنین کودکی به زیبایی و آراستگی خود اهمیت زیادی می دهند و با کفش های پاشنه بلند مادرشان همواره نقش خانم های شیک پوش را بازی می کنند، عموما از این مدل کیک تولد ذوق زده می شوند.

عکس کیک تولد باربی
عکس کیک تولد صورتی و سفید باربی
عکس کیک تولد باربی
عکس کیک تولد بچه ها با فوندانت
عکس کیک تولد باربی با خامه
عکس کیک تولد باربی خامه ای

 

عکس کیک تولد فانتزی مینیون

کارتون مینیون ها کارتون بسیار جذابی برای کودکان است؛ به همین خاطر اگر کیک تولد کودکان طرح مینیون داشته باشد خاطره ی کارتون و شعرهای قشنگ آن برای کودکان زنده شده و بسیار شاد می شوند.

عکس کیک تولد مینیون
عکس کیک تولد دخترانه
عکس کیک تولد مینیونی
عکس کیک تولد صورتی مینیونی برای دختر بچه
عکس کیک تولد کارتون مینیون ها
عکس کیک تولد پسرانه
عکس کیک تولد سه طبقه مینیون با فوندانت
عکس کیک تولد فانتزی سه طبقه مینیون با فوندانت
مدل کیک مینیون خامه ای
مدل کیک مینیون برای بچه ها

 

عکس کیک تولد پسرانه فوتبالی

بسیاری از کیک های تولد مردانه با تم های فوتبالی درست می شوند؛ چون فوتبال بازی است که مورد علاقه اکثریت آقایون هست و کیک های فوندانت یا خامه ای فوتبالی نیز بسیار قشنگ می شوند. علاقه و تعصب روی تیم های فوتبالی مثل پرسپولیس و استقلال حتی به کیک های تولد نیز سرایت کرده و خیلی از افراد ترجیح می دهند برای انتخاب کردن مدل کیک شان از کیک های تیم محبوبشان انتخاب کنند.

عکس کیک و کاپ کیک فوتبالی
عکس کاپ کیک و کیک تولد فوتبالی شکلاتی
عکس کیک تولد فوتبالی کاراملی
عکس کیک تولد فوتبالی کاراملی زیبا
عکس کیک تولد زمین فوتبال و بازیکنانش
عکس کیک تولد پسرانه زمین فوتبال
عکس کیک تولد فوتبالی با فوندانت سبز
عکس کیک تولد پسرانه، فانتزی و فوتبالی

عکس کیک تولد شکلاتی و خامه ای

شکلات طعمی است که تقریبا بیشتر افراد آن را به باقی طعم ها ترجیح می دهند و به همین خاطر وجود شکلات در کیک نیز علاوه بر این که کیک را به شدت خوش طعم می کند باعث می شود کیک تولد زیباتر نیز به نظر برسد.

طعم کیک وقتی خامه به آن اضافه می شود با وقتی که بدون خامه است زمین تا آسمان فرق دارد. وجود خامه شکل کیک را بیشتر به شکل کیک تولد بیشتر نزدیک می کند و خامه نه تنها مورد علاقه ی بسیاری از کودکان است بلکه بزرگسالان نیز اگر برایشان ضرری  نداشته باشد قطعا کیک های خامه ای را به سایر کیک ها ترجیح می دهند.

عکس کیک تولد خامه سفید
عکس کیک تولد ساده و شیک
عکس کیک تولد خامه ای چهارخونه
عکس کیک تولد خامه ای چهارخونه سفید مشکی
عکس کیک تولد سفید
عکس کیک تولد سفید عاشقانه
عکس کیک تولد شکلاتی و خامه ای
عکس کیک تولد شکلاتی و خامه ای دو طبقه
عکس کیک عاشقانه سالگرد ازدواج
عکس کیک عاشقانه سالگرد ازدواج و عروسی ۴ طبقه
عکس کاپ کیک تولد یا عروسی یک نفره
عکس کیک تولد ساده
عکس کیک تولد خامه ای
عکس کیک تولد شیک
عکس کیک تولد خامه و شکلاتی
عکس کیک تولد پسرانه نوجوان
عکس کیک تولد هفت رنگ
عکس کیک تولد شیک دخترانه
عکس کیک تولد کاکائویی زیبا با تزئین گل صورتی
عکس کیک تولد شکلاتی
عکس کیک تولد ساده صورتی
عکس کیک تولد ساده گل رز صورتی

عکس کیک تولد خوشگل میوه ای

کیک میوه ای به روش های متفاوت و با انواع میوه ها تهیه می گردد که گاهی از میوه های خشک شده و شکری در آن ها استفاده می شود. در بسیاری از موارد هم انواع کیک ساده را با میوه های خوشمزه نظیر، توت فرنگی، پرتقال، آلبالو، موز، آناناس، هلو، شلیل و … تزئین می کنند که هم بسیار زیبا و شکیل هستند و هم از ارزش غذایی بالایی برخوردارند. در بسیاری از مواقع میوه ها را با ژلاتین ترکیب می کنند تا در بلند مدت تغییر رنگ ندهند و زمانی که  در معرض هوا قرار میگیرند خشک و پلاسیده نشوند. جالب است بدانید که کودکان هم از میوه های ژلاتینی بسیار استقبال می کنند.

عکس کیک با تزئین میوه
عکس کیک تولد یک سالگی
عکس کیک با توت فرنگی ژلاتینی
عکس کیک تولد چهل سالگی
عکس چیز کیک با تمشک شکری
عکس چیز کیک با تمشک شکری
عکس کیک خامه ای با میوه های رنگی خوشمزه و سالم
عکس کیک خامه ای با میوه های رنگی خوشمزه و سالم
عکس کیک زیبا و خوشمزه با میوه های بهاری
عکس کیک زیبا و خوشمزه تزئین شده با میوه های بهاری

عکس کیک تولد عاشقانه

کیک های عاشقانه در مدل های مختلفی در قنادی ها تهیه می شوند.  بیشتر این کیک ها با رنگ های قرمز و مشکی و به همراه گل و قلب تزیین می شوند تا سوپرایز خوبی برای روزهای عاشقانه تان باشند.

ترکیب کیک با قلب و ژله یکی از زیباترین کیک ها را برای تولد دوست، همسر و مهم ترین افراد زندگیتان فراهم می کند که این ترکیب یادآور این است که چه اندازه افراد مهم زندگیتان را دوست دارید.

عکس کیک مراسم عروسی
عکس کیک سالگرد ازدواج یا مراسم عروسی
عکس کیک به شکل قلب
عکس کیک تولد قلب
عکس کیک عاشقانه تزئین شده با گل
عکس کیک تزئین شده با گل
عکس کیک عاشقانه برای روز ولنتاین
عکس کیک برای مراسم ولنتاین
عکس کیک عروسی زیبا و تشریفاتی
عکس کیک عروسی زیبا و تشریفاتی چندین طبقه
عکس کیک تولد قلبی
عکس کیک تولد قلبی تزئین شده با اسمارتیز
عکس کیک تولد چند طبقه
عکس کیک تولد عاشقانه چند طبقه با فوندانت مشکی

 

عکس کیک تولد مردانه

پدران پایه و اساس زندگی اند که روز تولدشان را باید در کنار دیگر اعضای خانواده جشن گرفت و یادآور شد که چقدر وجودشان برای تک تک افراد خانواده مهم است. پدر همواره ستون خانواده بوده و همیشه حضورشان برای تک تک اعضای خانواده قوت قلبی است. پس برای انتخاب کیک تولد یا کیک به مناسبت روز پدر حتما باید دقت کرد تا هم شخصیت و هویت شان حفظ شود و هم زیبا و شکیل باشد.

 

مدل کیک تولد برای روز پدر
تزئین کیک برای تولد پدر
کیک تولد روز پدر
تزئین کیک برای تبریک روز پدر
کیک تولد پدر
عکس کیک تولد برای تبریک روز پدر
تزیین کیک روز مرد و روز پدر
تزیین کیک روز مرد و روز پدر با ایده زیبا

عکس کیک تولد مادرانه