طرز استفاده چسب جوش سر سیاه بینی

23,077

اکثر ما قطعا بر روی بینی خود دونه های سر سیاهی داریم که اگر بیش از اندازه باشند می توانند به سادگی زیبایی و پاکی صورت را به مخاطره بیاندازند. اما برای رفع این مشکل علاوه بر انواع ماسک های طبیعی و صنعتی، چسب های جوش سر سیاه مخصوص تولید شده که امروز قصد معرفی یکی از آنها را برای شما داریم؛ پس تا انتهای مطلب امروز همراه با مجله سبک زندگی آریسته باشید.

روش های از بین بردن جوش های سرسیاه

چسب مخصوص جوش سر سیاه بینی
چسب بینی برای درمان جوشهای سر سیاه

برای از ین بردن جوش سر سیاه روی بینی راه های متفاوتی وجود دارد، از راه های طبیعی گرفته تا راه های پزشکی همگی به اندازه ای اثر گذار بوده و این تنها بستگی به عمق این روزنه ها و مواد داخل آنها خواهد داشت. یکی از راه های از بین بردن جوش های سر سیاه بینی تهیه یک خمیر با جوش شیرین است، استفاده از خمیر دندان، ماسک ذغال فعال و استفاده مداوم از ماسک های سفیده تخم مرغ و ماسک شیر و نشاسته در دراز مدت نیز می تواند علاوه بر بستن منافذ پوست شما تاثیر بسزایی در از بین بردن جوش سر سیاه داشته باشد، گذشته از راه های پزشکی، اگر از دسته کسانی هستید که طاقت کمی داشته و علاقمند به جواب گیری سریع هستید توصیه می کنیم راه های طبیعی را کنار گذاشته و برای یکبار هم که شده از چسب جوش سر سیاه بینی پیوردرم استفاده کنید.

روش استفاده از چسب جوش سر سیاه بینی

طرز استفاده چسب جوش پیوردرم راحت بوده و باید پس از حمام زمانیکه بینی شما هنوز خیس است چسب را بر روی نقطه مورد نظر بچسبانید و پس از گذشت ۱۰ تا ۱۵ دقیقه چسب را از روی بینی جدا کنید.

طرز استفاده چسب جوش سر سیاه بینی
چسب مخصوص جوش سر سیاه پیوردرم برای درمان جوش

یک نکته بزرگ در استفاده از این چسب جوش سر سیاه بینی این است که محل مورد نظر باید عاری از هر گونه چربی و مواد اضافی باشد، به همین علت هم اگر پس از حمام از آن استفاده کنید نتیجه ای مطلوب تر خواهید دید، چراکه در این زمان منافذ پوست شما باز بوده و سطح روی پوست کاملا عاری از هرگونه آلودگی می باشد، بنابراین جوش سر سیاه بسیار ساده از روی پوست شما جدا خواهند شد. نکته بعدی که بسیار بر روی آن تاکید دارم این است که حتما بینی قبل از مصرف کاملا مرطوب باشد، چراکه میزان چسبندگی این وسیله تنها به خیس بودن بینی وابسته است؛ پس از خشک شدن چیزی شبیه به گچ بر روی بینی خود حس خواهید کرد، چسب را به آرامی و بسیار ملایم از روی پوست خود جدا کنید که آسیبی به آن وارد نشود.

قیمت و هزینه تهیه چسب های جوش

پیودرم علاوه بر ماسک های زیبایی بسیاری که تولید کرده چسب مخصوص درمان جوش های سرسیاه نیز تولید کرده که در هر بسته بندی آن ۶ عدد چسب مخصوص جوش سر سیاه موجود است. قیمت چسب جوش سرسیاه پیودرم مابین ۱۲ تا ۱۴ هزار تومان است و به صورت تکی هم قابل تهیه می باشد، این چسب جوش در تمامی فروشگاه های لوازم آرایشی و داروخانه ها موجود است و می توانید برای تست ابتدا دو عدد تهیه کرده و در صورت رضایت یک بسته کامل را تهیه کنید.