بهترین کشور برای سفر نوروزی

0 461

ماه اسفند که می رسد همه در تکاپو برای شروع سال نو هستند، گویی در این ماه زندگی رنگ و رویی دیگر به خود گرفته است؛ همه در تلاطم برای شروع فصل بهار هستند. یکی از زیبایی های بهار برای ایرانی ها قطعا تعطیلات عید نوروز است، فارغ از دید و بازدید هایی که این روزها دیگر به مذاق کسی خوش نمی آید، می توان از این تعطیلات بهترین بهره را برد، می توان کوله بار را جمع کرد و برای گذر از یک سال و ورود به سالی جدید برنامه ریزی هوشمندانه ای کرد. امروز می خواهیم بهترین کشور برای مسافرت در عید نوروز ۹۷ را برای شما معرفی کنیم با ما در مجله سبک زندگی آریسته همراه باشید.

بهترین سفر خارجی در نوروز ۹۷

اگر از طرفداران سفر های خارجی هستید امروز می خواهیم چند مقصد گردشگری خوب را برای شما معرفی کنیم که قطعا خاطره ای بسیار خوب را برای شما رقم خواهند زد.

سفر به ترکیه در عید نوروز

سفر به ترکیه در عید نوروز می تواند خاطره ای خوب را برای شما رقم بزند، می دانید که ترکیه به دلیل جاذبه های گردشگری بسیاری که در خود جای داده است، به همراه آب و هوایی خوش و طبیعتی زیبا یکی از کشور هاییست که سالیانه گردشگران بسیاری از سراسر دنیا به آن سفر می کنند. در عید نوروز دمای هوای ترکیه آنقدری خوب است که در آن احساس خفگی نکنید! در این کشور می توانید تاریخ استانبول را دیده، در طبیعت زیبایش نفسی تازه کنید و برای عزیزان خود سوغاتی های بسیار خوبی بخرید.

بهترین زمان سفر به مارماریس

مارماریس مدیترانه ای است و برای سفر به آن بهتر است فصل بهار را انتخاب کنید، چراکه تابستان های این منطقه گرم بوده و نفستان را بند خواهد آورد! در بهار مارماریس بسیار زیبا و دلربا خواهد بود و می توانید برای اسکان در آن هتل گرین ناچر ریزورت مارماریس در بین هتل های ۵ ستاره، که در نزدیکی مرکز مارماریس واقع شده است را انتخاب کنید.

بهترین زمان سفر به سنگاپور

سنگاپور عموما دارای هوای بارانی است، بنابراین هر زمانی سفر به آن لذت بخش خواهد بود. اگر از دسته کسانی هستید که به غذا های سنتی اهمیت می دهید، لازم است بدانید که سنگاپور در فصل بهار بهترین فستیوال غذا را برگزار می کند و می توانید از خوردن این همه غذای جالب لذت ببرید!

سفر به آگرا در بهار

آگرا در هندوستان بهترین جاییست که می توانید در بهار به آن سفر کنید. در این منطقه نه هوای گرم تابستان را دارید و سرمای زمستان، هوای خوش پیش روی شماست و تورهای گردشگری بسیاری که می توانید به طور کامل از زیبایی های آن لذت ببرید.

بهترین زمان سفر به دبی

بهار بهترین زمان برای سفر به دبی است، چراکه دبی از شهرهای بیابانی کشور امارات است بنابراین می توان تصور کرد که در سال گرمای زیاد آن بسیار کلافه کننده خواهد بود. بهار بهترین زمانی است که می توانید به این شهر سفر کنید چراکه گرمای هوا به هیچ عنوان آزار دهنده نبوده و می توانید با خیال راحت در این شهر زیبای توریستی لذت بیشتری ببرید.

بهترین زمان سفر به پاریس

تور های نوروزی سفر به فرانسه قیمت های بالایی دارند، اما می توان به جرات گفت دیدن این همه زیبایی واقعا ارزشش را دارد. فصل بهار در پاریس نه گرمای تابستان را دارد و نه سرمای زمستان، تنها یک هوای خوش دارد با هر از گاهی باران نم نم که به گونه هایتان می خورد و می تواند لذت بسیاری را برای شما در دیدن جاذبه های گردشگری این کشور فراهم کند.