شیک ترین ترکیبات رنگ مو کاراملی که باید امتحان کنید!

فرمول های ترکیب رنگی کاراملی جدید 2020

9,381

رنگ مو کاراملی یکی از دسته رنگ هایی است که هیچ گاه از مد نمی افتد. رنگ مویی که طیف های رنگی روشن تا قرمز و قهوه ای و بلوند را یکجا در خود جای داده است و از این رو به خوبی قادر است تا با هر نوع از رنگ پوستی ست شود. در واقع رنگ موی کاراملی یک رنگ موی قهوه ای است که آن را با رنگ مو طلایی در هم آمیخته اند و رنگی زیبا و خورشیدی پدید آمده است. این رنگ نیز مانند تمامی رنگ موهای دیگر قابلیت ترکیب شدن با انواع مدل از رنگ ها را داشته که می توان از این طریق به تناژ های مختلف و سردی و گرمی های زیبایی دست پیدا کرد.

رنگ موی کاراملی مارال
ترکیب رنگ موی کاراملی روشن و تیره

قهوه ای کاراملی از دسته رنگ های گرم است که قطعا در آن مقدار زیادی از رنگ قرمز و زرد و نارنجی را شاهد خواهید بود. کاراملی ترکیبی گرم از سایه های بلوند قهوه ای و طلایی بوده و از دسته رنگ های عمیقی به حساب می آید که از ترکیب آن با رنگ موی زیتونی و یا دودی می توان به سایه های ملایم تری از قرمز و زرد دست یافت، از این رو این رنگ موی جدید برای عاشقان کاراملی که از سایه های قرمز و زرد بیش از حد آن خسته شده اند مناسب تر خواهد بود.

رنگ مو کاراملی نسکافه ای

یکی از پر طرفدار ترین رنگ موهای سری کاراملی، رنگ موی کاراملی نسکافه ای است. این رنگ از دسته رنگ های گرم بوده و برای کسانیکه پوست هایی بسیار روشن و یا برنز دارند بسیار زیبا خواهد بود. برای داشتن این نوع از رنگ مو کاراملی با دکلره باید ابتدا موهای خود را توسط دکلره به پایه ۸ یعنی رنگ زرد برسانید.

رنگ موی هایلایت کاراملی
بالیاژ زیبای کاراملی نسکافه ای

پس از آن زردی موهای خود را توسط شامپو ضد زردی رنگ مو بگیرید. حالا می توانید از ترکیب یک چهارم تیوپ رنگ کاراملی پایه ۷، یک چهارم تیوپ رنگ کاراملی پایه ۸، یک چهارم تیوپ رنگ مو نسکافه ای پایه ۸، یک هشتم تیوپ رنگ مو یاسی، یک هشتم تیوپ بلوند نقره ای، واریاسیون بنفش و نقره ای از هر کدام دو سانت و اکسیدان ۶ درصد استفاده کنید.

رنگ مو کاراملی روشن

کاراملی روشن را می توان از ترکیب با رنگ های بسیاری به دست آورد. اما دو ترکیب جذاب برای این رنگ مو کاراملی بژ و کاراملی شنی است که دارای طرفداران بسیار زیادی و از دسته رنگ موهای بسیار زیبا برای افرادی با پوست های روشن و گندمی به حساب می آید.

جدیدترین مدل های رنگ مو قهوه ای کاراملی
مدل های زیبای رنگ مو کاراملی با دکلره

ترکیب رنگ مو کاراملی و بژ

رنگ مو کرم کارامل یا کاراملی روشن نیز از دسته رنگ های روشن جذاب است و برای کسانیکه پوست های روشنی دارند بسیار مناسب خواهد بود. این رنگ را هم می توان به صورت ترکیبی بر روی موها استفاده کرد و هم می توان از رنگ بژ، کنفی و یا کرم به صورت لایت های زیبا و عمیق بر روی موهای کاراملی بهره جست.

رنگ مو کاراملی روشن بدون دکلره
رنگ موی هایلایت کاراملی و کرم

برای این ترکیب رنگ مو کاراملی روشن با دکلره باید موها توسط دکلره به پایه ۸ رسیده باشند. از آنجا که زردی پایه موها می تواند بر روی رنگ موی کاراملی در نتیجه کار منجر به سبزی شود، بهتر است قبل از اجرای رنگ مو بر روی موها از شامپوی ضد زردی استفاده کنید و از این طریق رنگ زرد موهای خود را بگیرید. پس از آن می توانید از فرمول ترکیب رنگ مو متشکل از یک چهارم تیوپ رنگ کاراملی پایه ۷، یک چهارم تیوپ رنگ کاراملی پایه ۹، یک هشتم تیوپ رنگ مو یاسی، یک چهارم تیوپ رنگ مو بژ پایه ۷، یک هشتم تیوپ رنگ طبیعی پایه ۱۰، واریاسیون بنفش و نقره ای از هر کدام دو سانت و اکسیدان ۶ درصد استفاده کنید.

رنگ مو کاراملی شکلاتی
رنگ موی کاراملی عسلی برای پوست برنز

ترکیب رنگ مو  بلوند کاراملی شنی

برای داشتن این رنگ موی روشن باید قبل از هرچیزی موهای شما تا پایه ۹ توسط دکلره روشن شده باشد. پس از آن می توانید با استفاده از شامپوهای ضد زردی چند بار موها را شستشو داده و خمیر رنگ مو آماده شده را بر روی موها قرار داده و حدود ۴۵ دقیقه بعد موهایتان را بشویید. برای تهیه خمیر رنگ موی کاراملی شنی باید سه چهارم تیوپ رنگ کاراملی پایه ۹ ، یک چهارم تیوپ رنگ مو شنی پایه ۸، یک هشتم تیوپ رنگ مو شامپاینی، یک هشتم تیوپ رنگ مو یاسی، واریاسیون بنفش و نقره ای دوسانت از هر کدام و اکسیدان ۶ درصد را با یکدیگر مخلوط کنید.

مدل رنگ مو لایت کاراملی
رنگ مو کاراملی و نسکافه ای روشن

دقت داشته باشید این نوع از بلوند کاراملی شنی دارای هاله هایی از رنگ صورتی بوده و به شکلی می توان از آن با عنوان رنگ موی کاراملی صورتی شنی نیز یاد کرد.

ترکیب رنگ موی کاراملی دودی

قرار گرفتن رنگ دودی در کنار کاراملی کمک می کند تا در نهایت هاله های قرمز و نارنجی کمتری را شاهد باشید. از این رو به رنگ جدیدی با سرمای بیشتری دست خواهید یافت. قبل از شروع به رنگ باید موهای شما توسط دکلره یه پایه ۸ رسیده باشد و پس از آن موهای خود را توسط شامپو ضد زردی چندین بار شسته باشید. پس از آن برای این ترکیب رنگی می توانید از یک چهارم تیوپ رنگ کاراملی پایه ۷، یک چهارم تیوپ رنگ کاراملی پایه ۸، یک چهارم تیوپ رنگ مو دودی پایه ۸، دو سانت رنگ مو ماهاگونی پایه ۶،  واریاسیون بنفش و نقره ای از هر کدام دو سانت و اکسیدان ۶ درصد استفاده کنید.

رنگ موی کاراملی روشن لورال
رنگ موی لایت کاراملی تیره

ترکیب رنگ موی کاراملی تیره

رنگ مو کاراملی تیره بسیار برای افرادیکه دارای موهای سفید هستند مناسب خواهد بود. این رنگ بسیار مناسب برای کسانی است که خواهان رنگ کاراملی بوده اما علاقه ای به دکلره کردن موهای خود ندارند. برای این ترکیب رنگی به سه چهارم تیوپ رنگ کاراملی تیره پایه ۶، یک هشتم تیوپ رنگ مو دودی پایه ۷، یک هشتم تیوپ رنگ مو زیتونی پایه ۷، واریاسیون آبی و بنفش از هر کدام دو سانت و اکسیدان شماره ۱ نیاز دارید دارید.

رنگ موی کاراملی گردویی
رنگ موی کاراملی لوکس

ترکیب رنگ موی کاراملی عسلی

رنگ کاراملی عسلی از دسته رنگ های جذاب و گرمی است که در آن رنگ عسلی از تعادل بیشتری در گرما برخوردار است. این ترکیب جذاب در روشنترین درجه ها برای افراد روشن پوست و در پایه های متوسط و تیره برای افراد با تن رنگ پوستی سبزه و برنز مناسب خواهد بود.

رنگ مو کاراملی کنفی
رنگ موی کاراملی با فرمول

برای این ترکیب رنگی می توانید موهای خود را به پایه دکلره ۸ برسانید و زردی آن را توسط شامپو های مخصوص بگیرید. بعد از آن باید برای تهیه خمیر رنگ مو از یک چهارم تیوپ رنگ کاراملی پایه ۷، نصف تیوپ رنگ کاراملی پایه ۸، یک چهارم تیوپ رنگ مو عسلی پایه ۸، دو سانت واریاسیون بنفش و نقره ای از هر کدام و اکسیدان ۶ درصد استفاده کنید.

انواع ترکیبات رنگ مو کاراملی بدون دکلره

برای داشتن یک رنگ مو کاراملی نسکافه ای بدون دکلره باید موهای شما رنگ نشده باشد و یا به رنگ های قهوه ای و طلایی تا پایه ۶ یا ۷ رسیده باشد. پس از آن می توانید از نصف تیوپ رنگ کاراملی پایه ۷، یک چهارم تیوپ رنگ مو نسکافه ای پایه ۸، یک هشتم تیوپ رنگ مو خاکستری مرواریدی پایه ۷، یک هشتم تیوپ رنگ مو زیتونی پایه ۷، واریاسیون بنفش و نقره ای دو سانت از هر کدام و اکسیدان ۹ درصد استفاده کنید.

رنگ موی کاراملی کاپوچینو
مدل رنگ مو کاراملی گرم

رنگ موی کاراملی دودی بدون دکلره به سادگی بر روی موهای ایرانی بدست خواهد آمد. چراکه در ترکیبات رنگ موی ایرانیان مقدار زیادی از رنگ قرمز و نارنجی وجود دارد. اگر موهای رنگ نشده دارید و یا موهای شما به رنگ قهوه ای و یا طلایی تا پایه ۶ یا ۷ رسیده است، می توانید از نصف تیوپ رنگ کاراملی پایه ۷، یک چهارم تیوپ رنگ کاراملی پایه ۸، یک چهارم تیوپ رنگ مو خاکستری مرواریدی پایه ۷، یک هشتم تیوپ رنگ مو زیتونی پایه ۷، واریاسیون بنفش و نقره ای از هر کدام دو سانت و اکسیدان ۹ درصد استفاده کنید.

رنگ موی کاراملی تیره بدون دکلره
رنگ مو قهوه ای کاراملی روشن با لایت کرم

ترکیب رنگ مو قهوه ای کاراملی ( رنگ مو کاراملی شکلاتی) از دسته رنگ هاییست که به صورت جداگانه در کاتالوگ های رنگی قابل تهیه است. اما برای آنکه به یک مو شکلاتی کاراملی زیبا بدون دکلره دست پیدا کنید می توانید از ترکیب نصف تیوپ رنگ کاراملی پایه ۷، یک چهارم تیوپ رنگ مو شکلاتی پایه ۷، یک هشتم تیوپ رنگ مو دودی پایه ۷، یک هشتم تیوپ رنگ مو زیتونی پایه ۷، واریاسیون آبی و بنفش دو سانت از هر کدام و اکسیدان ۹ درصد استفاده کنید. لازم به ذکر است که ایت ترکیب رنگی برای موهای رنگ نشده و یا آن دسته موهایی که به رنگ قهوه ای یا طلایی در پایه های ۶ تا ۷ هستند مناسب خواهد بود.