جدید ترین ترکیبات مدل رنگ مو نسکافه ای ۲۰۲۱

زیباترین ترکیبات رنگ مو نسکافه ای دودی، روشن و تیره

32,802

رنگ مو نسکافه ای چه رنگی است؟ رنگ مو نسکافه ای در واقع رنگ شکلاتی و قهوه ای است که در آن ترکیباتی از رنگ های دودی نیز اضافه خواهد شد. رنگ موی نسکافه ای به چه پوستی میاد؟ این رنگ مو یکی از پر طرفدار ترین رنگ ها بین خانم های ایرانی بوده که طیف رنگ نسکافه ای بسیار وسیع است. از این رو بسیاری از خانم ها چه با پوست های روشن و چه تیره به سادگی می توانند از رنگ موی نسکافه ای استفاده کنند. این نوع از رنگ مو دارای طیف های وسیعی بوده اما پر طرفداران ترین آن رنگ مو نسکافه ای دودی روشن، رنگ مو نسکافه ای تیره،  رنگ مو نسکافه ای شکلاتی، کاراملی و  رنگ مو نسکافه ای عسلی می باشد.

انواع مدل از رنگ مو نسکافه ای شماره ۷
زیباترین مدل های رنگ مو نسکافه ای شکلاتی
جدیدترین مدل های رنگ موی نسکافه ای روشن
عکسی زیبا از رنگ مو نسکافه ای عسلی
رنگ موی نسکافه ای چه رنگی است؟
رنگ موی فندقی نسکافه ای
رنگ موی نسکافه ای دودی بدون دکلره
رنگ موی دودی نسکافه ای

رنگ مو نسکافه ای برای پوست سبزه

انتخاب رنگ برای پوست سبزه کمی دشوار خواهد بود، چراکه شما بسته به تیرگی پوست و نوع تناژ گرم یا سرد بودن پوست باید بهترین انتخاب را داشته باشید؛ تا به این واسطه پوست شما تیره تر نشان داده نشود. برای تشخیص رنگ مناسب برای موهایتان ابتدا باید تشخیص دهید تن پوستتان سرد یا گرم است.

رنگ مو نسکافه ای انیکا
رنگ موی نسکافه ای تنها
جدیدترین مدل های عروس با رنگ مو نسکافه ای
رنگ مو شکلاتی نسکافه ای
ارایش مناسب با رنگ موی نسکافه ای
بلوند نسکافه ای تیره

برای این کار می توانید به سراغ جواهرات نقره و طلای خود بروید. آن ها را کنار صورتتان قرار دهید و دقت کنید کدامیک به پوست شما بیشتر می آیند و شفاف تر هستند و بیشتر جلب توجه می کنند. اگر فلز انتخابی شما نقره است این بدین معناست که رنگ پوستتان سرد و اگر طلا فلزی با خصوصیات بالا باشد تن پوست شما گرم است.

جدیدترین مدل های رنگ مو نسکافه ای ترکیبی
انواع مدل از رنگ موی نسکافه ای پلاتینه
رنگ موی نسکافه ای چه تناژی دارد
رنگ موی نسکافه ای عسلی
جدیدترین مدل های رنگ موی نسکافه ای تنباکویی
انواع مدل از رنگ مو نسکافه ای تیره روی دکلره

اگر تناژ پوست شما به رنگ گرم و روشن نزدیک است و چشمانی عسلی و یا میشی رنگ دارید باید بدانید رنگ هایی با تن آلبالویی، طلایی، مسی و نارنجی به صورت شما بسیار خواهند آمد. اگر هم پوست گرم تیره دارید با چشمانی قهوه ای تیره و مشکی باید بدانید که بهترین رنگ ها برای شما فندقی، شکلاتی، نسکافه ای، شرابی و ماهاگونی خواهد بود.

ایا رنگ موی نسکافه ای قرمزی دارد؟

بله، رنگ موی نسکافه ای دارای درصدی از قرمزی خواهد بود. چراکه این رنگ از خانواده قهوه ای و شکلاتی بوده و در این نوع از رنگ ها درصد بالایی از رنگ قرمز و نارنجی وجود خواهد داشت. برای رفع این مشکل می توان مقدار بیشتری از رنگ دودی استفاده کرد که در این حالت شاهد  رنگ مو نسکافه ای دودی بسیار زیبایی خواهید بود.

ترکیب رنگ موی نسکافه ای جدید
رنگ موی نسکافه ای روی موی مشکی
رنگ موی نسکافه ای چه مارکی خوبه
رنگ مو نسکافه ای شماره ۵
انواع مدل از رنگ موی نسکافه ای خوشرنگ
رنگ موی نسکافه ای دودی
رنگ مو دودی نسکافه ای
مدل رنگ مو نسکافه ای دودی با دکلره

توجه داشته باشید که رنگ موی انتخابی شما می بایست همواره ترکیبی از پایه رنگ طبیعی موهایتان با رنگ های چند درجه روشن تر یا تیره تر باشد. تغییرات بزرگ چهره شما را مصنوعی جلوه می دهد. پس با انتخاب رنگی مناسب که با پوست و چشمانتان هارمونی دارد از زیبایی طبیعی چهره خود لذت ببرید!

رنگ مو نسکافه ای روشن بدون دکلره

همانطور که در مطالب گذشته عنوان شد عموما برای داشتن رنگ موی روشن باید از دکلره استفاده گردد. برای کسانیکه تمایلی به این کار ندارند در مطلبی جداگانه راه حل ساده ای به منظور روشن کردن مو بدون دکلره گفته شد. اگر تمایل به استفاده از دکلره ندارید باید کمی صبر و تحمل به خرج داده و برای رسیدن به رنگ مورد نظر خود چندین مرتبه موها را رنگ کنید، تا در نهایت بعد از چند ماه به رنگ دلخواهتان برسید.

مدل جدید از رنگ مو نسکافه ای شماره ۷
مدل زیبا رنگ مو نسکافه ای روی دکلره
مدل جدید از رنگ موی نسکافه ای اورآل
رنگ نسکافه ای روشن
جدیدترین مدل های رنگ مو نسکافه ای اینستاگرام
زیباترین مدل های رنگ مو نسکافه ای بژ
عکس عروس با رنگ موی نسکافه ای
جدیدترین مدل های رنگ مو نسکافه ای تیره بدون دکلره

برای داشتن رنگ مو نسکافه ای بدون دکلره حتما از رنگ هایی با شماره ۸ به بالا استفاده کنید، این رنگ ها حتما باید با اکسیدان ۹ درصد مخلوط گردند تا میزان رنگ باز کردن موهای شما بیشتر باشد. به خاطر داشته باشید زمانیکه شما موهایتان را بدون دکلره روشن می کنید با مقداری از رنگ نارنجی و قرمز مواجه خواهید شد، برای این منظور حتما از ترکیبات رنگ دودی در کنار نسکافه ای استفاده کنید تا حدودی رنگ قرمز را خنثی کنید.