فرمول ساخت چند ترکیب زیبای رنگ مو فندقی

زیباترین ترکیبات رنگ موی فندقی

15,201

رنگ مو فندقی در دسته رنگ های قهوه ای قرار دارد که با مقداری از رنگ های طلایی و مسی و گاها قرمز دارای عمق و درخشش بیشتری شده است. به شکلی که هاله های مسی، نارنجی و طلایی به خوبی در آن مشهود است. اگر موهای قهوه ای دارید و به دنبال یک تغییر کوچک اما محسوس هستید قطعا رنگ موی فندقی برای شما بسیار مناسب خواهد بود. فندقی کمک می کند تا ظاهر خسته کننده موهای قهوه ای سوخته و شکلاتی شما تغییر کرده و گرمای بیشتری به ظاهر شما اضافه شود.

رنگ مو فندقی مسی
رنگ موی فندقی نسکافه ای

فرمول ترکیب رنگ موی فندقی روشن

برای این رنگ مو ابتدا موها را توسط دکلره به پایه ۸ برسانید. پس از آن یک چهارم تیوپ رنگ مو فندقی پایه ۷، یک چهارم تیوپ رنگ مو کاپوچینو ۷، نصف تیوپ دودی پایه ۸، واریاسیون نقره ای و سبز و بنفش دو سانت از هر کدام و اکسیدان شماره ۱ را با یکدیگر ترکیب کنید.

رنگ مو قهوه ای فندقی
رنگ موی قهوه ای فندقی

فرمول ترکیب رنگ مو فندقی تیره

رنگ مو فندقی بدون دکلره به سادگی بر روی موهای طبیعی رنگ دهی داشته و بسیار مناسب برای پوشش دهی موهای سفید است. برای بدست آوردن این رنگ مو باید نصف تیوپ رنگ مو فندقی ۵، یک چهارم تیوپ رنگ مو طبیعی ۵، یک چهارم تیوپ رنگ مو شکلاتی پایه ۵ و اکسیدان ۹ درصد را با یکدیگر ترکیب کرده و برای نهایتا حدود ۴۵ دقیقه بر روی موهای خود قرار دهید.

رنگ موی فندقی شماره 7
رنگ موی فندقی تیره

برای داشتن یک رنگ موی فندقی تیره با دکلره اگر موهای شما دکلره شده باشد و به پایه ۶ یا ۷ رسیده باشد کار ساده ای در پیش دارید. می توانید برای تهیه خمیر این رنگ مو از نصف تیوپ رنگ مو فندقی ۴، یک چهارم رنگ مو طبیعی پایه ۵، یک چهارم تیوپ رنگ مو شکلاتی پایه ۶، واریاسیون بنفش و آبی و دودی از هر کدام دو سانت و اکسیدان ۶ درصد استفاده کنید.

رنگ موی فندقی با هایلایت
رنگ موی فندقی شماره ۷

فرمول ترکیب رنگ مو فندقی شکلاتی

برای داشتن رنگ مو فندقی شکلاتی با دکلره ( رنگ مو فندقی متوسط) باید ابتدا موها به پایه دکلره ۷ رسیده باشد. پس از آن نصف تیوپ رنگ مو فندقی ۶، نصف تیوپ بلوند شکلاتی متوسط، دو سانت واریاسیون بنفش و اکسیدان ۶ درصد را با یکدیگر ترکیب کرده و به موهای خود بزنید.

رنگ موی فندقی دودی
رنگ مو فندقی شکلاتی
رنگ مو فندقی نسکافه ای
رنگ موی فندقی نسکافه ای

برای داشتن یک رنگ مو فندقی بدون دکلره باید موهای طبیعی و یا قهوه ای با پایه حداقل ۵ داشته باشید. پس از آن نصف تیوپ رنگ موی فندقی ۶، یک چهارم تیوپ رنگ طبیعی پایه ۷، یک چهارم تیوپ رنگ شکلاتی پایه ۷، واریاسیون بنفش دوسانت، واریاسیون آبی یک سانت و اکسیدان ۹ درصد را با یکدیگر مخلوط کنید.

ترکیب رنگ موی فندقی شیک
رنگ مو فندقی دودی

فرمول ترکیب رنگ مو فندقی عسلی

برای داشتن این رنگ مو فندقی با دکلره باید موهای خود را به پایه ۸ برسانید. سپس از نصف تیوپ رنگ فندقی پایه ۷، نصف تیوپ رنگ مو عسلی پایه ۷، دو سانت واریاسیون بنفش و اکسیدان ۶ درصد استفاده کنید.

انواع مدل از رنگ شیک فندقی
رنگ مو زیبای فندقی متوسط
رنگ موی طبیعی فندقی تیره
رنگ مو فندقی متوسط

رنگ مو فندقی عسلی بدون دکلره هم بر روی موهای شما می تواند نقش ببندد به شرطی که موی طبیعی یا موی رنگ شده با پایه های طلایی – قهوه ای و عسلی داشته باشید. پس از آن می توانید نصف تیوپ رنگ عسلی پایه ۷، نصف تیوپ رنگ فندقی پایه ۶، یک سانت واریاسیون آبی، دو سانت واریاسیون بنفش، یک سانت واریاسیون سبز و اکسیدان ۹ درصد استفاده کنید.

رنگ موی فندقی زیتونی
رنگ موی فندقی طلایی
رنگ موی گیاهی فندقی روشن
رنگ مو فندقی با لایت

فرمول ترکیب رنگ مو فندقی شرابی (ماهاگونی)

برای داشتن یک فندقی ماهاگونی بدون دکلره (رنگ مو شرابی فندقی) نیاز دارید به:  سه چهارم تیوپ رنگ فندقی پایه ۶، یک چهارم تیوپ رنگ قرمز مسی پایه ۶، دو سانت واریاسیون بنفش، اکسیدان شماره ۲

رنگ مو فندقی روشن
رنگ موی فندقی با هایلایت
رنگ مو فندقی نی نی سایت
رنگ مو فندقی با دکلره

فرمول ترکیب رنگ مو فندقی مسی

برای این منظور باید موهای رنگ نشده و یا موی قهوه ای با پایه بین ۵ تا ۷ داشته باشید. پس از آن از سه چهارم تیوپ رنگ برنز سولاری مارک استیل، یک چهارم تیوپ رنگ فندقی پایه ۷،  واریاسیون مسی و اکسیدان شماره ۲ استفاده کنید.

رنگ موی فندقی قرمز
رنگ مو فندقی قهوه ای
رنگ مو فندقی روشن با دکلره
رنگ مو فندقی شکلاتی

البته این هم باید توجه داشت که پیاده سازی رنگ مو آن هم به صورت حرفه ای بسیار نیاز به تمرین دارد که عمدتا افراد علاقه مند به کسب و کارهای آرایشی این نوع فعالیت ها را به صورت حرفه ای دنبال میکنند. اگر دنبال یک آرایشگاه حرفه ای هستید که بتوانید با آسودگی خاطر موهای نازنین خود را به به آنان بسپارید برای رزرو آنلاین خدمات مو مثل رنگ مو ، مش مو ، کوتاهی مو ، کراتینه و تمامی خدمات به صفحه خدمات مو در آریسته مراجعه نمایید.