چند ایده از بهترین ترکیبات رنگ مو شکلاتی

زیباترین رنگ مو هایی که تابستان امسال باید تجربه کنید!

10,739

رنگ مو شکلاتی از دسته رنگ های شاد و پر جنب و جوش گرمی است که از فصلی به فصل دیگر در جریان بوده و استفاده از آن مانند برخی از رنگ موها همچون عسلی به فصل خاصی تعلق ندارد. رنگ موی شکلاتی نیز همچون تمامی رنگ های دیگر همچون رنگ موی نسکافه ای، رنگ موی زیتونی، رنگ موی عسلی، رنگ موی دودی، رنگ موی شرابی و … دارای تناژ های سرد و گرم بوده و از ترکیب آن با رنگ های دیگر می توان به ترکیبات بسیار جذابی رسید که علاوه بر یک رنگ مو جدید بر روی کل موها، می توان از آنها به عنوان لایت هایی زیبا در کنار تکنیک های جذابی همچون آمبره و بالیاژ نیز استفاده کرد.

انواع مدل موی شکلاتی شاه بلوطی
مدل زیبای رنگ مو شکلاتی تیره جذاب

رنگ مو شکلاتی دارای خانواده بزرگی است اما از پرطرفدار ترین ترکیبات رنگی شکلاتی می توان به رنگ مو شکلاتی روشن، رنگ موی شکلاتی تیره، رنگ مو شکلاتی دودی، رنگ موی شکلاتی کاراملی، رنگ مو شکلاتی عسلی، رنگ موی شکلاتی فندقی و رنگ مو شکلاتی مسی اشاره کرد. 

رنگ مو شکلاتی پرستیژ
رنگ مو شکلاتی متوسط زیبا

دقت کنید که استفاده از رنگ مویی که با رنگ پوست شما هماهنگ باشد کمک می کند تا در نهایت صورتی شاداب تر و درخشان تری در اختیار داشته باشید. گرمی و یا خنکی نوع پوست خود را تشخیص دهید. سپس به یاد داشته باشید که اگر پوست گرمی دارید از سایه های نسبتا خنک و اگر پوست خنکی دارید از سایه های نسبتا گرم تر رنگ موی قهوه ای شکلاتی استفاده کنید تا به تعادل رنگی در چهره برسید.

انواع مدل از رنگ مو شکلاتی روی دکلره
رنگ مو شکلاتی مسی بدون دکلره

همانطور که می دانید شکلاتی رنگی گرم است، اما از ترکیب آن با رنگ دودی و زیتونی می توانید از درجات گرمای آن کم کرده و به رنگی مطابق با رنگ پوست خود دست پیدا کنید. موهایی به رنگ مو قهوه ای شکلاتی در واقع با پوست های برنزه، چشم های سبز، فندقی و یا قهوه ای هارمونی بسیار زیبایی را ایجاد خواهد کرد.

متخصصان رنگ شناسی کمپانی لوریل معتقدند که برای افرادی با پوست های گرم اگرچه رنگ های گرم می تواند لطافت و زیبایی خوبی به همراه داشته باشد، اما استفاده از سایه های خنک تری همچون شاه بلوطی و یا شکلاتی تیره قطعا زیبایی دو چندانی را به همراه خواهد داشت. در نقطه مقابل برای افرادیکه از پوست های خنک تری برخوردار هستند استفاده از سایه هایی گرم تر مثل کارامل، عسلی و یا قرمز می توانند در صورت آنها غوغا به پا کنند.

فرمول ترکیب رنگ مو شکلاتی تیره

اگر به دنبال یک رنگ موی دخترانه می گردید قطعا رنگ موی قهوه ای شکلاتی تیره برای شما بهترین گزینه خواهد بود. حتی استفاده از رنگ شکلاتی به صورت لایت و یا آمبره بر روی موهای رنگ نشده مشکی نیز می تواند زیبایی و سادگی بسیار زیادی را برای شما ایجاد کند.

آمبره شکلاتی دودی زیبا و جذاب
لایت زیبای شکلاتی دودی

فرمول شماره ۱ : برای داشتن رنگ موی شکلاتی تیره بدون دکلره باید نصف تیوپ رنگ شکلاتی شماره ۴، نصف تیوپ رنگ شکلاتی شماره ۶، دو سانت واریاسیون بنفش و اکسیدان شماره ۲ استفاده کنید.

مدل رنگ مو شکلاتی و زیتونی
رنگ مو شکلاتی و دودی تیره

فرمول شماره ۲ : نصف تیوپ رنگ شکلاتی شماره ۶، یک چهارم تیوپ رنگ مو دودی پایه ۷، یک چهارم تیوپ رنگ مو زیتونی پایه ۷، دو سانت واریاسیون بنفش و اکسیدان ۹ درصد

فرمول ترکیب رنگ مو شکلاتی عسلی

برای داشتن یک رنگ مو شکلاتی متوسط می توانید از نصف تیوپ رنگ شکلاتی پایه ۷، یک چهارم تیوپ رنگ مو عسلی پایه ۶، یک چهارم تیوپ رنگ مو دودی پایه ۸، یک چهارم تیوپ رنگ مو زیتونی پایه ۷، دو سانت واریاسیون بنفش و اکسیدان ۹ درصد استفاده کنید.

مدل زیبای رنگ موی شکلاتی طلایی
مدل رنگ مو شکلاتی نسکافه ای روشن

فرمول ترکیب رنگ مو شکلاتی مسی

برای داشتن یک رنگ مو شکلات فندقی بدون دکلره می توانید از نصف تیوپ رنگ شکلاتی پایه ۷، یک چهارم تیوپ رنگ مو مسی پایه ۶، یک چهارم تیوپ رنگ مو طبیعی پایه ۷، واریاسیون بنفش و آبی دو سانت از هر کدام و اکسیدان ۹ درصد استفاده کنید.

انواع مدل از رنگ مو شکلاتی موکا
رنگ مو شکلاتی گردویی زیبا

فرمول ترکیب رنگ موی شکلاتی کاراملی

یک چهارم تیوپ رنگ مو کاراملی پایه ۷، نصف تیوپ رنگ شکلاتی پایه ۷، یک چهارم تیوپ رنگ مو طبیعی پایه ۷، واریاسیون بنفش و آبی دو سانت از هر کدام و اکسیدان ۹ درصد

رنگ مو شکلاتی شنی تیره
لایت زیبای رنگ مو شکلاتی متوسط

فرمول ترکیب رنگ موی شکلاتی فندقی

نصف تیوپ رنگ شکلاتی پایه ۷، نصف تیوپ رنگ مو فندقی پایه ۷، واریاسیون بنفش و آبی دو سانت از هر کدام و اکسیدان ۹ درصد

جدیدترین مدل های رنگ مو شکلاتی گردویی
انواع مدل از رنگ موی شکلاتی شاه بلوطی، نسکافه ای و دودی

فرمول ترکیب رنگ مو شکلاتی نسکافه ای

برای داشتن یک شکلات نسکافه ای متوسط و زیبا به نصف تیوپ رنگ شکلاتی پایه ۷، نصف تیوپ رنگ مو دودی پایه ۷، یک هشتم تیوپ رنگ مو زیتونی پایه ۷، واریاسیون بنفش و آبی دو سانت از هر کدام و اکسیدان ۹ درصد نیاز خواهید داشت.

هایلایت زیبای شکلاتی موکا
لایت شکلاتی موکا زیبا و جذاب

فرمول ترکیب رنگ مو شکلاتی قرمز

یکی از بهترین ویژگی های رنگ شکلاتی این است که این رنگ ها به سادگی بدون دکلره بر روی موهای شما نقش خواهند بست. شکلاتی قرمز نیز یکی از بهترین رنگ های سری شکلاتی است که مختص خانم های جوان بوده و استفاده از آن در میان موهای طبیعی به صورت بالیاژ و یا لایت بسیار دلفریب خواهد شد.

انواع مدل از رنگ مو کاکائویی
لایت شیک بلوند شکلاتی نسکافه ای روشن

برای داشتن یک رنگ مو شکلاتی قرمز متوسط باید از یک چهارم تیوپ  شکلاتی پایه ۶، سه چهارم تیوپ رنگ مو قرمز پایه ۶، واریاسیون بنفش و آبی دو سانت از هر کدام و اکسیدان شماره ۲ استفاده کنید.

رنگ مو شکلاتی تنباکویی زیبا
بهترین فرمول های ساخت رنگ مو شکلاتی بدون دکلره

فرمول ترکیب رنگ مو شکلاتی دودی

برای داشتن این رنگ مو شکلاتی روشن باید موهایی با پایه دکلره ۸ داشته باشید، سپس موهای خود را با شامپو ضد زردی شستشو داده تا زردی های ناخوشایند حذف شده و رنگ موهای بهتری در اختیار داشته باشید. پس از آن می توانید از نصف تیوپ رنگ مو بلوند مارگاریتا پایه ۸، یک چهارم تیوپ رنگ مو طبیعی پایه ۸، یک چهارم تیوپ رنگ مو دودی بلوند پایه ۸، نیم سانت رنگ قرمز فالونی ۶.۶۶، دو سانت واریاسیون بنفش و اگسیدان ۶ درصد استفاده کنید.

لایت بژ کارامل روی موی قهوه ای
کاتالوگ انواع مدل از رنگ شکلاتی تنباکویی، کاراملی، دودی