۲۱ ایده زیبا و جدید از انواع مختلف رنگ موی عسلی

9,215

به عنوان یک خانم قطعا با رنگ مو عسلی آشنایی کامل دارید و بارها این رنگ را بر روی موهای اطرافیان خود دیده اید. انواع مختلف از رنگ موها آمده اند تا به افراد کمک کنند از ظاهر متفاوت تر و زیباتری بهره ببرند. یکی از این نوع رنگ ها نیز رنگ گرم و زیبای عسلی بوده که دارای تناژهای بسیار مختلفی است، و یکی از دسته رنگ های زیبایی بشمار می رود که از ترکیب مناسب آن با رنگ های مختلف می توان به ترکیباتی زیبایی رسید که قطعا به هر شخصی با هر نوع رنگ پوستی خواهد آمد. در مطلب امروز بار دیگر آمده ایم تا همراه با شما انواع مختلفی از مدل های رنگ مو عسلی سرد، رنگ مو عسلی شکلاتی، رنگ موی عسلی روشن و … را بشناسیم و بدانیم هر یک از طیف های رنگی این خانواده برای چه نوع از رنگ پوستی مناسب است.

خرید انواع مواد آرایش مو

ایا رنگ موی عسلی به پوست سبزه میاد؟

رنگ مو عسلی از دسته رنگ های گرم بشمار می رود که می توانید با ترکیب آن با دیگر رنگ ها به ترکیبات هیجان انگیزی برسید. برای گروه افرادی که دارای رنگ پوست سبزه هستند توصیه می کنیم در صورت تیره بودن پوست صورت از تناژ های مختلف رنگ مو عسلی سرد و تیره استفاده کنند.

رنگ موی عسلی را با چه رنگی ترکیب کنیم؟
رنگ مو عسلی سرد چه رنگی است؟
رنگ موی شیر عسلی چه رنگی است؟
چگونه رنگ مو عسلی درست کنیم؟

برای رسیدن به چنین رنگ مویی می توانید رنگ عسلی را با مقداری از رنگ زیتونی و یا دودی ترکیب کنید تا از گرمای بیش از حد رنگ عسلی بکاهید. رنگ مو عسلی دودی، رنگ موی عسلی تیره، رنگ مو عسلی زیتونی، رنگ مو عسلی نسکافه ای و  رنگ مو عسلی متوسط برای کسانیکه از پوست سبزه در تناژهای مختلفی برخوردار هستند بسیار مناسب خواهد بود.

درست کردن رنگ موی عسلی با مواد طبیعی
عکس از رنگ مو عسلی نسکافه ای
جدیدترین مدل رنگ موی عسلی پرتقالی
مدل رنگ مو عسلی بژ متوسط
انواع مدل عکس از رنگ موی عسلی روشن
چگونه رنگ مو عسلی داشته باشیم؟

برای کسانیکه دارای رنگ پوست سبزه هستند نیز پیشنهادات زیباتری از رنگ عسلی وجود دارد آن هم رنگ موی عسلی آمبره و یا به صورت هایلایت مو است که می تواند زیبایی فوق العاده بیشتری را برای آنها ایجاد کند. برای اینکار می توانید ریشه های مو را به رنگ عسلی سرد و تیره داشته باشید و در انتها موهای خود را به رنگ موی عسلی استخوانی و یا روشن در آورید؛ حتی می توانید با داشتن یک پایه رنگ مو عسلی تیره از هایلایت های عسلی روشن بر روی آن استفاده کنید و سپس از داشتن رنگ موی عسلی تیره با هایلایت لذت ببرید.

جدیدترین مدل های رنگ موی عسلی تیره با هایلایت
مدل رنگ مو عسلی خوشرنگ با دکلره
گالری جدیدترین مدل های عکس رنگ موی عسلی جدید
جدیدترین هایلایت رنگ مو عسلی نسکافه ای
هایلایت زیبا از جدیدترین رنگ موی بلوند عسلی

توصیه هایی برای رنگ موی عسلی بدون دکلره

همانطور که می دانید این رنگ مو دارای مقدار زیادی از تناژ زرد و نارنجی در خود است و به گونه ای یادآور فصل تابستان می باشد و روزهای گرم… زمانیکه موهای خود را دکلره کرده و به پایه ۸ به بالا می رسانید منجر می شود تا از زردی پایه موهایتان کاسته شود و این در اصطلاح رنگ باز کردن موها به شما کمک می کند تا رنگ مویی بدون زردی و زیباتر و نزدیکتر به رنگ موی انتخابی خود داشته باشید.

زیباترین مدل از رنگ موی عسلی بیسکویتی
انواع مختلف از جدیدترین رنگ مو عسلی روشن
انواع مختلف از آرایش متناسب با رنگ موی عسلی
مدل ارایش با رنگ مو عسلی روشن و بسیار زیبا
انواع مختلف از جدیدترین رنگ موی بلوند عسلی
مدل زیبا از رنگ مو عسلی پلاتینه

اگر تمایل دارید که رنگ موی عسلی بدون دکلره داشته باشید می توانید به مطلب ساده ترین روش برای رنگ کردن موها بدون دکلره مراجعه کنید. اگر موهای خود را دکلره نمی کنید حتما از ترکیبات زیتونی و یا دودی داخل رنگ استفاده کنید تا زردی بیش از اندازه موهای خود را بکاهید و حتما از رنگ هایی با پایه روشن استفاده کنید، در این شرایط نیز بهتر است از اکسیدان ۹ درصد استفاده شود. این نکته را به خاطر بسپارید که تمامی رنگ موها بدون دکلره در نهایت به رنگ اصلی روی موهای شما نخواهند رسید.

رنگ موی شیر عسلی چه رنگی است؟
چه رنگ موی به چشم عسلی میاد؟
انواع مختلف از رنگ موی عسلی اورآل
رنگ مو عسلی دودی چه رنگی است؟
عکس عروس با رنگ موی عسلی روشن و موی باز
مدل های مختلف از رنگ مو عسلی بلوند

انواع مدل ارایش برای رنگ موی عسلی

اگر از تناژ های تیره عسلی استفاده کرده اید سعی کنید از رنگ های قوی در آرایش خود استفاده کنید که هماهنگی زیادی با رنگ موی شما داشته باشند. در نقطه مقابل اگر رنگ موهای شما به عسلی روشن و یا استخوانی نزدیک است سعی کنید از رنگ های شاین و روشنتر برای آرایش خود استفاده کنید.

رنگ موی عسلی زیتونی چگونه است؟
مدل زیبا از رنگ مو عسلی دودی زیتونی
ترکیبات رنگی از رنگ موی عسلی مارال
انواع مدل از رنگ مو عسلی ایرانی زیبا
انواع مدل از رنگ موی عسلی ترکیبی بدون دکلره
رنگ مو عسلی روشن استخوانی بسیار زیبا

عموما رنگ های تیره منجر می شوند تا صورت شما بی رنگ و رخ نشان داده شود برای همین سعی کنید زمانیکه رنگ موی تیره ای دارید از رنگ های زنده تری استفاده کنید.  بهتر است تا رنگ ابروهای خود را یک درجه روشنتر و یا یک درجه تیره تر از موهای خود انتخاب کنید. این کار کمک می کند تا آرایش در صورت شما دارای هماهنگی و زیبایی بسیار بیشتری با رنگ موهای شما باشد.

رنگ موی عسلی چه شماره ای است؟
انواع مختلف عکس رنگ مو عسلی جدید
ترکیب رنگ موی عسلی خانگی زیبا
مدلی زیبا از رنگ مو عسلی خالص

آموزش فرمول ترکیب رنگ مو عسلی شکلاتی زیبا

برای آنکه بتوانید یک ترکیب زیبای رنگ موی عسلی دخترانه داشته باشید می توانید از فرمول زیر استفاده کنید:

  • عسلی روشن شماره ۷
  • شکلاتی روشن ۷
  • دودی شماره ۷
  • واریاسیون نقره ای
  • واریاسیون طلایی
  • اکسیدان ۹ %
جدیدترین مدل رنگ موی عسلی دارچینی
مدل جدید از رنگ مو عسلی خیلی خوشگل

برای درست کردن چنین ترکیبی لازم دارید تا ۷۰ میل از رنگ عسلی، ۴۰ میل شکلاتی روشن، ۳۰ میل دودی به همراه ۵ میل واریاسیون نقره ای، ۵ میل واریاسیون طلایی و اکسیدان ۹ درصد به اندازه ۱۲۰ میل استفاده کنید. برای این فرمول رنگی و به دست آوردن یک عسلی شکلاتی زیبا باید موهای شما به پایه ۶ رسیده باشد. می توانید داخل رنگ خود از کپسول های کراتین، آرگان و یا کمی روغن زیتون نیز استفاده کنید.