خاص ترین مدل های رنگ مو شرابی ۲۰۲۱

10,898

رنگ مو شرابی یکی از رنگ های بسیار جذاب و دلفریب است که کمتر از مابقی رنگهای پر طرفداری همچون رنگ موی عسلی، رنگ مو نسکافه ای، رنگ موی زیتونی و یا رنگ موی دودی آن را خواهید دید. این رنگ بر خلاف سایر رنگ ها طرفداران خاص خود را دارد. دروغ چرا رنگ موی شرابی برای هر نوع از رنگ پوستی مناسب نیست و شاید دلیل استقبال کم از آن نیز همین مسئله باشد.

بهترین واریاسیون برای رنگ شرابی
آرایش مناسب برای رنگ موی شرابی تیره

فرمول ترکیب رنگ مو شرابی بادمجانی / رنگ موی شرابی تیره

برای داشتن یک رنگ شرابی زیبا قبل از هر کاری باید موهای دکلره شده با پایه ۸ یا ۹ بدون زردی داشته باشید. زردی موها باید به طور کامل با استفاده از شامپوهای ضد زردی گرفته شده باشد. بهتر است برای بدست آمدن رنگ های شرابی فانتزی همچون شرابی بنفش، شرابی قرمز و یا شرابی صورتی از شامپو  رنگ ها استفاده کنید. در آخر باید بدانید که رنگ دانه های رنگ شرابی به عمق موهای شما نفوذ خواهند کرد، بنابراین حتما زمانیکه از رنگ های شرابی استفاده می کنید سلامت موهای خود را در اولویت قرار دهید.

رنگ مو شرابی ماهاگونی
رنگ مو شرابی شاه بلوطی

برای داشتن یک رنگ موی شرابی تیره بدون دکلره باید پایه موهای شما ۵ یا ۶ باشد. پس از آن می توانید از سه چهارم تیوپ شرابی پایه ۵، یک چهارم تیوپ شرابی پایه ۴، واریاسیون آبی و بنفش دو سانت از هر کدام و اکسیدان ۶ درصد استفاده کنید.

رنگ موی شرابی سیکلمه
رنگ مو هایلایت شرابی

برای داشتن این رنگ مو با دکلره می توانید ابتدا موهای خود را توسط دکلره به پایه ۷ بدون زردی برسانید. پس از آن یک چهارم تیوپ شرابی پایه ۴، سه چهارم تیوپ شرابی پایه ۶، دو سانت واریاسیون آبی و بنفش و اکسیدان ۶ درصد استفاده کنید.

فرمول ترکیب رنگ مو شرابی قرمز / ماهاگونی

بارها در مطالب رنگ مو گفته ایم اولین و آخرین چیزی که مشخص می کند چه رنگ مویی برای شما مناسب است رنگ پوستتان است. خوشبختانه رنگ مو شرابی نیز از آن دسته رنگهاییست که به سادگی با دیگر رنگ ها ترکیب شده و ترکیبات جدید بدست آمده از این طریق برای طیف وسیعی از افراد با رنگ پوست های مختلف مناسب شده است. حتی این رنگ بر خلاف تصور عموم می تواند در کنار رنگ های بسیار دیگری به صورت لایت نیز ظاهر شده و شکل تازه ای به موها ببخشد.

رنگ موی شرابی طبیعی
رنگ مو شرابی به چه پوستی میاد؟

برای رسیدن به این رنگ مو شرابی بدون دکلره باید موهای طبیعی داشته و یا رنگ قهوه ای با پایه ۶ یا ۷ بر روی موهای شما باشد. پس از ان می توانید نصف تیوپ رنگ ماهاگونی پایه ۶ ، یک چهارم تیوپ رنگ شرابی پایه ۶ ، یک چهارم تیوپ رنگ قرمز فالونی پایه ۶، دو سانت واریاسیون آبی و بنفش، اکسیدان نه درصد و یک پیمانه پودر دکلره رنگی قرمز را با یکدیگر مخلوط کرده و استفاده کنید.

مدل زیبای رنگ مو شرابی با حنا
زیباترین رنگ مو شرابی مسی

فرمول ترکیب رنگ مو شرابی بنفش

رنگ شرابی بر خلاف دیگر رنگ ها با هر نوع پوشش و رنگ دیگری ست نخواهد شد. بنابراین زمانیکه آن را انتخاب می کنید باید بدانید چه رنگ از آرایشی، با چه رنگ و مدل از لباسی با موهای زیبای شما هماهنگی دارد. از پر طرفدار ترین ترکیبات موجود در دسته شرابی می توان به رنگ هایی همچون رنگ مو شرابی بادمجانی، رنگ مو شرابی مسی، رنگ مو شرابی بنفش، رنگ مو شرابی قرمز و رنگ موی شرابی یاقوتی اشاره کرد.

مدل زیبای هایلایت رنگ مو شرابی با دکلره
مدل رنگ موی شرابی زیبا

برای داشتن مویی به رنگ شرابی بنفش باید موهای خود را دکلره کرده و آن را به پایه ۸ بدون زردی برسانید. پس از آن یک تیوپ رنگ شرابی پایه ۶، نصف پیمانه پودر دکلره رنگی آبی،  یک پیمانه پودر دکلره رنگی بنفش، دو سانت واریاسیون آبی و بنفش و واریاسیون ۶ درصد را با یکدیگر مخلوط کرده و بر روی موهای خود قرار دهید.

رنگ موی شرابی صورتی
رنگ موی شرابی کمرنگ

فرمول ترکیب رنگ موی شرابی یاقوتی

۱- برای داشتن یک رنگ موی شرابی یاقوتی بدون دکلره یا رنگ مو شرابی انگوری باید پایه موهای شما ۶ یا ۷ باشد و یا موهای شما هیچ رنگی در آن نباشد. سپس نصف تیوپ رنگ قرمز یاقوتی، نصف تیوپ رنگ قرمز گیلاسی، یک هشتم تیوپ رنگ شرابی پایه ۶ ، دو سانت واریاسیون آبی و بنفش همراه با اکسیدان نه درصد استفاده کنید.

رنگ موی شرابی کاراملی
رنگ مو هایلایت شرابی و کاراملی

۲- برای فرمول دوم ساخت رنگ موی شرابی یاقوتی میتوانید ترکیب نصف تیوپ قرمز ماهاگونی پایه ۶، نصف تیوپ رنگ قرمز گیلاسی، اکسیدان شماره ۱ و دو سانت واریاسیون آبی استفاده کنید. در این فرمول نیز موها یا باید به رنگ طبیعی باشند و یا به پایه متوسط ۶ یا ۷ رسیده باشند.