۲۵ مدل از رنگ موی دودی بسیار شیک ۲۰۲۱

25,068

رنگ موی دودی یکی از پرطرفدارترین انواع رنگ مو در بین خانمهاست. تقریبا می توان گفت این رنگ مو پای ثابت در بسیاری از ترکیبات رنگی بشمار می رود، که از ترکیب بی نظیر نقره ای و قهوه ای ساخته می شود.

خرید انواع مواد آرایش مو

در کنار زیبایی بسیار زیادی که این رنگ مو برای افراد ایجاد کرده و تقریبا می توان گفت از دسته رنگ هاییست که به رنگ پوست تمامی افراد همخوانی دارد، قادر است تا به سادگی تناژ های زرد و نارنجی موجود در مو و بسیاری از رنگ های دیگر را خنثی کند. این نوع از رنگ نیز همانند دیگر رنگ مو ها دارای تناژ های مختلفی بوده و با ترکیب آن با دیگر رنگ های موجود می توان به ترکیبات بی نظیری همچون رنگ موی دودی نسکافه ای، رنگ مو دودی طلایی، رنگ موی دودی آبی، رنگ مو دودی ارغوانی و … رسید.

مدل زیبای از آمبره رنگ موی دودی پژ
زیبترین مدل های رنگ مو دودی ترکیبی
رنگ موی دودی انگوری بسیار زیبا و شیک 2019
جدیدترین مدل های رنگ مو دودی ارغوانی
جدیدترین مدل های رنگ موی دودی با واریاسیون بنفش
رنگ مو دودی با خاکستری زیبا و جدید ۲۰۲۱
مدل آمبره بسیار زیبای رنگ موی دودی بلوند
مدل بسیار زیبای رنگ مو دودی استخوانی

رنگ موی دودی چه رنگی است؟

اگر به رنگ مو دودی دقت کنید در آن پیگمنت های قوی از رنگ آبی، نقره ای و کمی زیتونی را خواهید یافت. رنگ مو دودی بدون دکلره چه رنگی میشه؟ زمانیکه موهای خود را بدون دکلره با رنگ دودی رنگ آمیزی می کنید، اغلب با توجه به پایه رنگ موهای خود شاهد تناژ های مختلفی از قهوه ای، آبی و سبز خواهید بود. هرچه پایه رنگ موی شما روشن تر باشد به درجات زیباتری از رنگ دودی خواهید رسید. به طور کلی اگر بخواهیم بگوییم، رنگ مو دودی خالص رنگی سرد است که در آن شاهد تناژ های قوی از نقره ای و خاکستری خواهید بود.

رنگ موی دودی تنها و شیک 2019
مدل زیبا از رنگ مو دودی پررنگ
راه های ثابت نگه داشتن رنگ موی دودی
مدلی زیبا از رنگ مو دودی تیره و روشن
رنگ موی جدید دودی روشن و جدید 2019
رنگ مو دودی پوست پیازی بسیار شیک و جدید

تناژهای مختلف از رنگ موی دودی مناسب چه کسانی است؟

اگر رنگ پوست روشن یا سرد دارید به شما توصیه می‌کنیم به‌دنبال رنگ‌هایی باشید که در آنها سایه‌های دودی و خنثی وجود دارد و به زبان تخصصی باید رنگ مو به اصطلاح A یا N انتخاب شما باشد. توصیه می شود خانم هایی که دارای سن های بالاتری هستند از رنگ موهای دودی در طیف های دودی زیتونی و دودی طلایی استفاده کنند؛ رنگ دودی که بیشتر طیف نقره ای دارد و مانند رنگ های فانتزی شادابی و براقیت زیادی دارد همچون رنگ مو دودی ارغوانی، رنگ مو دودی آبی مناسب برای دختر خانم هایی با سن پایین تر است.

جدیدترین مدل های رنگ موی دودی تنباکویی
مدل زیبای ترکیبی از رنگ مو دودی بنفش تیره و روشن
رنگ موی دودی خیلی روشن مارال
عکس زیبا از رنگ مو دودی چای عسلی
زیباترین ترکیبات رنگ موی دودی بلوند
رنگ مو دودی پلاتینه بسیار شیک ترکیبی
رنگ موی دودی با واریاسیون نقره ای
رنگ موی جدید دودی روشن بسیار شیک و زیبا
  • رنگ موی دودی گردویی مناسب افرادیست که پوست روشن و چشمان آبی یا قهوه ای داشته باشند. اگر دوست ندارید تناژ طلایی یا قرمز را در موهای خود ببینید رنگ مو دودی قهوه ای برای شما ایده آل خواهد بود.
  • رنگ مو دودی نسکافه ای همیشه جزو محبوب ترین رنگها بین همه ی رده های سنی مخصوصا بین خانمهای ایرانی بوده است. از آنجا که این رنگ نه خیلی روشن و نه خیلی تیره است، برای هر درجه ی پوستی و هر رنگ چشمی مناسب است.
  • رنگ موی دودی با خاکستری از انواع رنگ موهای خاص و متفاوت است. اگر رنگ پوستتان متمایل به سبزه است این رنگ روی سر شما فوق العاده خواهد بود.
رنگ موی دودی خاکستری بدون دکلره
هایلایت زیبا از رنگ مو دودی آبی
مدل زیبا از شینیون با رنگ موی دودی
آمبره بسیار زیبا از رنگ مو دودی بژ
جدیدترین مدل های رنگ موی دودی اینستاگرام
هایلایت های زیبا از رنگ مو دودی طلایی و بیسکوییتی
  • رنگ موِی دودی طلایی این رنگ مخصوص خانمهای سن دار تر می باشد، تن رنگ طلایی در این ترکیب باعث شده که مورد پسند خانمهایی با سن های بالاتر واقع شود. اگر صورت شما تناژ صورتی داشته یا پوست روشن دارید، رنگ موهای سرد مثل دودی طلایی گزینه های مناسبی برای شما خواهند بود.
  • رنگ موی دودی زیتونی از جمله رنگ های فوق العاده طبیعی و زیبا برای دختران جوان و خانمهایی با سن کمتر است، در عین اینکه برای خانم های شیک پوش با سن بالاهم بسیار زیبا و مناسب است. برای داشتن موهای زیتونی زیبا بهتر است موهای پایه یکدست روشن داشت که البته در هارمونی با پوست روشن ترکیبی فوق العاده خواهد بود.
ترکیبات رنگی زیبا با رنگ موی دودی الیو
آمبره بسیار شیک از رنگ مو دودی استخوانی
چگونه رنگ موی دودی بسازیم؟
ایا رنگ مو دودی به پوست سبزه میاد؟ بله
رنگ موی عسلی دودی چه رنگی است
زیباترین رنگهای رنگ مو دودی
  • رنگ موی دودی تیره گرمای رنگ موهای بلوند دیگر را ندارد چرا که رنگ دودی داخل آن گرمای رنگهایی نظیر طلایی که در بسیاری از رنگهای بلوند دیده می شود را می گیرد. بنابراین اگر دوست دارید رنگ موی شما طیف رنگی گرم داشته باشد به سمت این رنگ نروید و رنگ دیگری را انتخاب کنید. این رنگ مو برای افرادی که رنگ پوستی روشن و سرد دارند مناسب است.

نکات ریز ارایش با رنگ موی دودی

با رنگ موی دودی خیلی روشن بهتر است دنبال آرایش ملایم‌تر باشید، آرایشی که مکمل روشنایی رنگ موی جدید باشد. اگر پیش‌تر از رنگ‌های تیره مانند رژ گونه آلبالویی، رژ لب شرابی یا مداد چشم مشکی استفاده می‌کردید، مد آرایش قدیمی شما با این رنگ موی جدید جذابیتی ندارد.

رنگ موی کرم دودی چه رنگی است
رنگ موی بلوند دودی چه رنگی است
استفاده از رنگ موی دودی اورآل
ترکیب رنگی از رنگ مو دودی نسکافه ای و طلایی
ارایش مناسب با رنگ موی دودی
انواع مدل از ارایش صورت با رنگ مو دودی
چه ارایشی به رنگ موی دودی میاد
آرایش صورت با رنگ موی دودی زیتونی

بهتر است به جای آن‌ها از رژ گونه صورتی روشن یا صورتی هلویی استفاده کنید. روی لب نیز رنگ‌های صورتی، هلویی یا رنگ رز بزنید. برای سایه چشم رنگ‌هایی نظیر استخوانی، دودی یا صورتی کمرنگ استفاده کنید و رنگ قهوه‌ای تیره را جایگزین خط چشم یا ریمل مشکی کنید.

چگونه رنگ موی دودی را روشن کنیم
جدیدترین مدل ارایش با رنگ موی دودی
رنگ موی دودی زیتونی چگونه است
مدلی زیبا از آرایش با رنگ بلوند دودی